Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Sağ salim kucağına al canım kaybettiğin bebeğin adına üzüldüm ama paşan için sevindim. Demekki bazen akışına bırakmak lazım. Aslında nasipten öte yol yok. Ben küçük bir yerde yaşıyorum illaki oğlu olanda kızı olanda oluyor. Küçük yerde ne bilsinler ovulasyonu falan hepsi yumurtlama günü mi hamile kalıyor mübarek tabiki değildir. Dediğim gibi sadece nasip meselesi bence bazen
Tesekkur ederim sagolun. Evet cok haklisiniz bende bunu ogrendim zaten. Hersey nasip meselesi. Kizim tek cocuk olarak kalacak diye korkmaya basladim acikcasi. Kizima denedihim ilk ay hamile kalmistim bu sefer 1-1,5 yilimi aldi. ama cok sükür rabbim nasip etti. InsAllah sizinde gonlunuzdeki olur

Hayırlı olsun cnm allh sağ salim kucağına almayı nasip etsin.testlerin hangi durumdayken ilis ki oldu hatirliyormusun
Amin canim cok sagol. Evet testlerimi silmedim hala duruyor. Atim buaraya. Ilk testim bu catlamadan yaklasik 24 saat once ultra pikken. 1,5 yildir ovulasyon testi kullandigim icin cok iyi ogrenmistim artik catlama zamanini
F46738D1-EBB4-417A-A200-A19687617FED.jpeg

Bizimde 1haftalık cinsel perhizle hatta 15gün diyeyim adet ve yumurtlamaya kadar ara vermiştik onunla pik günü ve sonrası oldu demek ki çatlama vs boş iş😁
Aslinda ben adetten sonrada denedim. Benim adetlerim kisa suruyor yani adetten temizlendikten sonra 5. gun denedim. Sonra yumurtlamaya kadar cinsel perhiz 7 gun falan sonra iki iliski

Amin canim cok sagol. Evet testlerimi silmedim hala duruyor. Atim buaraya. Ilk testim bu catlamadan yaklasik 24 saat once ultra pikken. 1,5 yildir ovulasyon testi kullandigim icin cok iyi ogrenmistim artik catlama zamaniniEki Görüntüle 2716275
Cnm kusura bakma bişey daha soracam deneme yaptıkdan sonra birdaha test yaptın mı kaç sat sonra t çizgisi açılmaya basladi

Evet 3 kızım var 4. Hamileyim henüz 4 aylık bende ilis ki erken oldu diye sıkıntı ediyorum benim t ler çok yavaş açılıyor malesef
Inan sikinti yapma canim. Bak ben ilkinde herseyi dort dortluk yaptim zamanlama mukkemmel diye dusunuyordum ama maalesef olmadi. Allahin elinde. O zaman sanki hersey benim elimdeymis gibi guveniyordum hasta.
Bu sefer sirf hamile kalabilmek icin 2 iliski yaptim yani tutsun diye. Bence pikken yada pikten sonra diye kesin bir tarif yok. Inan nasibinizde varsa olur. InsAllah ki vardir Allah sanada nasip etsin bir erkek evlat. Ben cok dua ettim. Size cok dua edin

Inan sikinti yapma canim. Bak ben ilkinde herseyi dort dortluk yaptim zamanlama mukkemmel diye dusunuyordum ama maalesef olmadi. Allahin elinde. O zaman sanki hersey benim elimdeymis gibi guveniyordum hasta.
Bu sefer sirf hamile kalabilmek icin 2 iliski yaptim yani tutsun diye. Bence pikken yada pikten sonra diye kesin bir tarif yok. Inan nasibinizde varsa olur. InsAllah ki vardir Allah sanada nasip etsin bir erkek evlat. Ben cok dua
Amin insallh cnm beklemedeyim

Tesekkur ederim sagolun. Evet cok haklisiniz bende bunu ogrendim zaten. Hersey nasip meselesi. Kizim tek cocuk olarak kalacak diye korkmaya basladim acikcasi. Kizima denedihim ilk ay hamile kalmistim bu sefer 1-1,5 yilimi aldi. ama cok sükür rabbim nasip etti. InsAllah sizinde gonlunuzdeki olur
Sağol canım teşekkür ederim

Merhaba kizlar beni tanimiyorsunuz ama ismim eski sayfalarda var. Eskiler tanir belki beni. Size kendi hikayemi yazmak istedim belki bir yardimim dokunur. Bundan yaklasik 1,5 yil once bu sayfayi kesfettim cunku bir kizim var ve bende ikinciyi erkek istiyordum. O zamanlar grupta yazan arkadaslarin yardimiyla kendimi ovulasyon testleri ile tamimaya basladim ve cok kisa zamanda ogrendim ki benim piklerim iki gun suruyordu. Beslenme, takviye vs derken catlama anina 4-5 saat kala deneme yaptim ve hamile kaldim. Cok mutluydum cunku kendi hesabima gore hersey dort dortluk denk gelmisti. Ama mutlugum cok uzun surmedi ve 8 haftalik bebegimi kaybettim maalesef. Sonra uzun sure kendimi toplayamadim. Dusukten 3 ay sonra tekrar denemeye karar verdim fakat diyet, takviye falan artik uygulamiyorduk cunku moral bozuklugu yasiyordum. Artik tek testlerle denemeye karar verdim. Her ay ovulasyon testiyle deniyordum ve catlama anina en yakin anda iliski oluyordu ve tutmuyordu. Bu boyle 6 ay kadar devam etti ve hamile kalamadim. Artik son ay iki iliski denemeye karar verdim. Biri yumurtlamadan 24 saat once oldu digeri ise 6 saat once. Sonucta tuttu ve hamile kaldim. Simdi ogrendim ki bebegim erkek cok sükür :)
Merhaba sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🤲🏻 sizin adınıza çok sevindim ve sizde bir kez daha içimdeki hislerime tercüman oldunuz 🙏🏻 kesinlikle nasipten ötesi yok buna hergün bir kez daha inanıyorum.
Size sormak istediğim birşey var pikleriniz 2 gün sürüyormuş bu ultra pikten sonraki süreç mi 2gün sürüyordu yoksa testin ilk pik yaptığı andan silinme olana kadar geçen süre mi 2 gün?

Merhaba kizlar beni tanimiyorsunuz ama ismim eski sayfalarda var. Eskiler tanir belki beni. Size kendi hikayemi yazmak istedim belki bir yardimim dokunur. Bundan yaklasik 1,5 yil once bu sayfayi kesfettim cunku bir kizim var ve bende ikinciyi erkek istiyordum. O zamanlar grupta yazan arkadaslarin yardimiyla kendimi ovulasyon testleri ile tamimaya basladim ve cok kisa zamanda ogrendim ki benim piklerim iki gun suruyordu. Beslenme, takviye vs derken catlama anina 4-5 saat kala deneme yaptim ve hamile kaldim. Cok mutluydum cunku kendi hesabima gore hersey dort dortluk denk gelmisti. Ama mutlugum cok uzun surmedi ve 8 haftalik bebegimi kaybettim maalesef. Sonra uzun sure kendimi toplayamadim. Dusukten 3 ay sonra tekrar denemeye karar verdim fakat diyet, takviye falan artik uygulamiyorduk cunku moral bozuklugu yasiyordum. Artik tek testlerle denemeye karar verdim. Her ay ovulasyon testiyle deniyordum ve catlama anina en yakin anda iliski oluyordu ve tutmuyordu. Bu boyle 6 ay kadar devam etti ve hamile kalamadim. Artik son ay iki iliski denemeye karar verdim. Biri yumurtlamadan 24 saat once oldu digeri ise 6 saat once. Sonucta tuttu ve hamile kaldim. Simdi ogrendim ki bebegim erkek cok sükür :)
Çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kavuş

Merhaba sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🤲🏻 sizin adınıza çok sevindim ve sizde bir kez daha içimdeki hislerime tercüman oldunuz 🙏🏻 kesinlikle nasipten ötesi yok buna hergün bir kez daha inanıyorum.
Size sormak istediğim birşey var pikleriniz 2 gün sürüyormuş bu ultra pikten sonraki süreç mi 2gün sürüyordu yoksa testin ilk pik yaptığı andan silinme olana kadar geçen süre mi 2 gün?
Cok tesekkur ederim canim. Toplam iki gun suruyor yani testin ilk pik yaptigi andan silinme olana kadar yaklasik 48 saat suruyor. Yumurtlama her ay 14.-16, Günler arasi oluyordu

X