Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Doğum hikayelerimi yazmayayım. Üzülürsünüz. Buraya hiç yazmadım. Kimsenin canı sıkılmasın. Ben de hatırlamamış olurum. Herkesin imtihanı farklı işte. Bir de ben sır küpüyümdür. Hiç kimseye bir şey anlatmam. Anneme kardeşime bile anlatmam. Atarım içime. At at nereye kadar. Boş ver.
Doğum olayı başlı başına çok zor çevremde ölümden dönen çok arkadaşım var, eltimi yıllar önce yoğun bakım kapısında bekliyorduk kızını doğururken sonra ki doğumu tam tersi çok güzel geçti güle oynaya büyüttük çocukları. Senin 1 kız 1 oğlun varmış zaten en rahat senin olman lazım, kendini kahredip sağlığını riske atma bu sefer ki doğumun da güzel geçecek Allahın izniyle kötü enerjiyi çekme.

Ilişkiden 2 saat önce kasıklarımın ağrısından yatmıştım. yine de erken davrandığımı düşünüyorum. Keşke bekleseydim. Bunları düşünmekten kahroldum artık. Düşünmek istemiyırum. Yoruldum. Kısmetten öte yol olmaz.
Çok teşekkür ederim. Ben kız hissediyorum zaten. Oğlumla henüz konuşmadım. Bebekten haberi yok. Zaman algısı farklı olduğu için sorular sıklaşır diye söylemedik henüz. Kendi fark edene kadar da söylemeyi düşünmüyorum. Hayırlısı olsun. Oğlum için erkek olsun istiyorum. Bana dua edin, çünkü her gün erkek kardeşim bugün de gelmedi diye üzülüyor.
Senin oglun varmis zaten

Diyorum ya canım kimse kimsenin imtihanını bilmez. Hepinizin iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum. Allah bugünümüzü aratmasın. Çok şükür
herkes farklı imtihanda canım illaki, ama oğlu olup burda bu denli ısrarcı olanlar bence diğer kızları olanlara haksızlık ediyor gibime geliyor yani 3 kızı olanlar 4 kızı olanlar ne yapsın gibi bak bu olaya. bu benim düşüncem, ALLAH gönlüne göre versin

Diyorum ya canım kimse kimsenin imtihanını bilmez. Hepinizin iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum. Allah bugünümüzü aratmasın. Çok şükür
Bu sayfa da hic yazmadın oglun oldugunu , ben de sandım ki 2 3 kizin var bu derce takiyorsun

herkes farklı imtihanda canım illaki, ama oğlu olup burda bu denli ısrarcı olanlar bence diğer kızları olanlara haksızlık ediyor gibime geliyor yani 3 kızı olanlar 4 kızı olanlar ne yapsın gibi bak bu olaya. bu benim düşüncem, ALLAH gönlüne göre versin
Ben herkese dua ederim canım. Kendim kadar ederim hem de. Hep dediğim gibi herkesin imtihanı farklı. Kimseninki kimseye benzemez. Ben anlatmam sadece. Kimseyi kırmam. Gönlümüzdeki olsun inşaallah

Senin oglun varmis zaten
Bende günlerdir yazdıkça üzülüyordum üzerinde çok baskı var kadının yazık inşaalah bebeği erkektir diye düşündüm durdum hep şaşırdım şu an 🤷🏻‍♀️ İnşaallah sağlıkla yine gönlünüzdeki olur Allah kimseyi imtihan etmesin

Ben herkese dua ederim canım. Kendim kadar ederim hem de. Hep dediğim gibi herkesin imtihanı farklı. Kimseninki kimseye benzemez. Ben anlatmam sadece. Kimseyi kırmam. Gönlümüzdeki olsun inşaallah
anlatmaz mısın ? bir tek oğlun olduğunu öğrenmedik sanki :KK60:

Bende günlerdir yazdıkça üzülüyordum üzerinde çok baskı var kadının yazık inşaalah bebeği erkektir diye düşündüm durdum hep şaşırdım şu an 🤷🏻‍♀️ İnşaallah sağlıkla yine gönlünüzdeki olur Allah kimseyi imtihan etmesin
Evet öyle bi izlenim verdi cunku
Burda 3. 4. Kizi olacak olan bile bu denli takinti yapmadi

herkese merhabalar çok giremiyorum buraya ama deneyimlediklerimi yazmak istedim belki bir faydası olur yedi ay ve fazlası ovülasyon testiyle gebelik için çabaladım streste etkili olabilir bilmiyorum olmadı pik oldumu olmadımı çatladımı acaba tam silikleştimi uykusuz geceler sürüp gitti.bu arada sürekli alkali su içtim muz yedim sabahları mısır gevregi ve hayatımdan süt ürünleri çıkmıştı.tesadüfen ıstangramdan cinsiyet hesaplaması arzum u gördüm takip etmeye başladım sonra bende yine gebelik oluşmayınca onunla planlama yaptık.dogum tarihinize göre size hangi tarihlerde ilişki durumu olması gerektiğini yazıyor.o tarihlerde ovülasyon testiniz pik ise ilişki oluyor.ben demekki çok stres yapmışımki o kadar deneme yapmama rağmen tutmayan gebeliğim ilk aydan tuttu.sonra beklemeye başladık planlamaya göre erkek bebekti.ama hiçbir zaman duayı dilimden düşürmedim başta rabbim sonra stresin ortadan kalkması ve arzu hanımın sayesinde bebegim erkek miş.rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin.
Benim güvenmiyorum arkadaşlar bu tür sayfalara .. Allah bilir sadece .. dilediğine kız dileğine erkek verir.. zaten ihtimal yüzde 50

Ultra piki gördüm kizlar

Eklentiler

• 20201024_002223.jpg
    20201024_002223.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 95
X