Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513

Bir sonraki kontrol ne zaman canım?

Canim bende senden erkek bekliyordum uygulamaya göre çünkü tek ilişki ile tutmuştu ama daha erken bakalım biraz daha bekle
Yok canım ya yanılacaklarını sanmıyorum çünkü 14erken değil. Kızlarımda 12.haftada kız gibi demişlerdi tuttu bu da doğrudur umudum yok pek

Hersey bos degil evet duayi hepimiz zaten ediyoruz en bastan beri. Bildiklerimizi yine yaptik yapiyoruz. Nasipte olmayinca olmuyor, olmayinca da benim icin hepsi bos oluyor. Yoksa duayi biraktigim icin falan degil kendi adima konusuyorum tabi.

Kızlar konuyla alakalı değil ama izmirde tanıdık eşi dostu olan var mı? Göz hastalıkları op.dr.hakan özkahya isimli doktoru tanıyan memnun olan var mı?

İmkanın varsa başka doktora görün canım 3 hafta bekleme istersen insanın içi içini yiyordur tahmin edebiliyorum
Aynen canım ama başlarda beri dediğim gibi ben hep kız hissettim. Geçen hafta erkek olabilir deyince umutlandım ama hep kız gibi geldi hamileliğimda fark yok çünkü. Hayırlı evlat olsunlar dediğim gibi 14.hafta çok erken değil belli olmuştur yanılma olacağını sanmıyorun

Hersey bos degil evet duayi hepimiz zaten ediyoruz en bastan beri. Bildiklerimizi yine yaptik yapiyoruz. Nasipte olmayinca olmuyor, olmayinca da benim icin hepsi bos oluyor. Yoksa duayi biraktigim icin falan degil kendi adima konusuyorum tabi.
Canım san ne zamana kız dedi

Selamlar herkese,
Burada bahsedilen hiç bir yöntemi %100 tutacak diye düşünemeyiz. Bilimsel kanıtlanmış bir yöntem olmadan bu yazılanlar ancak hurafe olur bence.
Kimse kendini bir nebze dahi üzmesin. Çok şükür sağlıklısınız. Bir can dünyaya getirecek kadar sağlıklı organlara sahipsiniz.
Hepinizin evladı sağlıkla gelsin inşallah
Olmayanlara da nasip olsun
Varsa nasipte erkek, nasipte değilse her gelene bin şükür

Aynen cok sukur

Slm arkadaşlar anladığım kadarıyla bütün yöntemler boş saniri.Bende 3 gebeliği planliyorum iki kizim var nasip olursa erkek istiyoruz ama nasıl bir yol izleyecegim şimdi bilemedim biri babada anlatabilirmi acaba...bir çok şey okudum hiç birşey anlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…