Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Hoşgeldin inşaallah hayırlı, sağlıklı oğlunuz olur ☺ neden sorun olsun ki burada zaten kimseye söyleyemediğimiz duygularımızı birbirimizle açıkça paylaşıyoruz ve kimse sizi tanımıyor merak ettim nasıl bir yöntem ki söylemeye çekiniyorsunuz 🤷🏻‍♀️ Lütfen paylaşın bizimle gönlünüzce olsun 🙂
Neymiş yöntem bizlerde merakla her an yeni bir umut besliyoruz🤲🏻

Hoşgeldin inşaallah hayırlı, sağlıklı oğlunuz olur ☺ neden sorun olsun ki burada zaten kimseye söyleyemediğimiz duygularımızı birbirimizle açıkça paylaşıyoruz ve kimse sizi tanımıyor merak ettim nasıl bir yöntem ki söylemeye çekiniyorsunuz 🤷🏻‍♀️ Lütfen paylaşın bizimle gönlünüzce olsun 🙂
Hoşbulduk yöntem ünyeli Ziya yıldırım yöntemi internet de var eski topiklerdede vardı onun yaptığı Davut ateşi ulaştım 8kızdan sonra oğlu olmuş biz internet den tanıştığım arkadaşlarla Maraş’ta hocaya dua yaptırdık hâlâ onlarla görüşüyoruz

Benim arkadaşım kesinlikle kadını. Orgazm olmaması gerekir diyo birde kadının solu kıbleye gelicek instegramda Azeri dr var cinsiyet hesaplama ücretli

Hoşbulduk yöntem ünyeli Ziya yıldırım yöntemi internet de var eski topiklerdede vardı onun yaptığı Davut ateşi ulaştım 8kızdan sonra oğlu olmuş biz internet den tanıştığım arkadaşlarla Maraş’ta hocaya dua yaptırdık hâlâ onlarla görüşüyoruz
Unyeli ziya Yıldırım in yöntemi nasilmiş

Adetin tek günleri erkek çift günler kız ilişki anında sağına yatınca erkek soluna yatınca kız uyguladığı 200 kişiden sadece 4kişi tutmamış onlar onun dediği yönteme uymamış isterseniz internet den bakın Ünye’li Ziya yıldırım

X