Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ben hep rüyamda erkek bebek görüyorum doktor pipisini gösteriyor bak erkek felan diyor bu sabahta yarı uyanık yarı uykulu tuhaftim yani doktor bizi videoya alıyor bn sedyede uzanıyorum eşim bsyler saçmalıyor ve kızımız olacak diyor bende ama doktor pipisini gösterdi nasıl kız olacak diyorum felan diyorum sonra doktorla şaka yaptıklarını söylüyorlar ve ben gerçekten uyanıyorum bu olayın gerçek olduğunu düşünüyorum ve gruba kızlar benm oğlum oluyor hastaneye gittim yazacaktım nerdeyse kızlar bıktım artık ya pskolojim bozuldu gerçekten bian önce cinsiyeti ogrenseydim ama hep erkek var içimde çok fazla derecede

Walla bn tesadüfen hamile kaldım ilişkiden sonra hep lavaboya giderdim gebelik düşünmüyordum kızım 22 aylık daha eşim 5 dkka felan kalkmama izin vermedi 5 dkka sonra lavaboya kostum o zmn mi hamile kaldım acaba diye düşünüyorum 😂😂
Olabilirrrrr 😂😂gönlüne göre Olsun canım ☘️

Bu da fotosu kuzumun
Ben fotosunu ikrameyraya atmıştım bilmişti benimkini. Birde bende 13 haftada gittiğimde bacaklarını kapamıştı doktor ondan göremedi 16. Haftada ögrendim erkek olduğunu hayırlısı olsun inşaallah🤲

Ben fotosunu ikrameyraya atmıştım bilmişti benimkini. Birde bende 13 haftada gittiğimde bacaklarını kapamıştı doktor ondan göremedi 16. Haftada ögrendim erkek olduğunu hayırlısı olsun inşaallah🤲
Merhaba siz yum.günü takibi ve diyet uygulamışmıydınız ben yeniyimde burlarda❤️🤲🏻🙏🏻 Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin oğluşunuzu🙏🏻🧿

Evet canım dün gecede deneme oldu. Moral bulmak için forumlarda benim gibi olanların sonuçlarını araştırıyorum :KK43: kasıklarımda halen ağrı var halen çatlamadıysa diyede düşünüyorum. Ertesi gün hapımı alsam her şeyi sıfırlasam mı. Aklım çok karışık
Canim örnek benim
Sen kalbini ferah tut dua et

Merhaba siz yum.günü takibi ve diyet uygulamışmıydınız ben yeniyimde burlarda❤🤲🏻🙏🏻 Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin oğluşunuzu🙏🏻🧿
Yok canım ben hiç birşey yapmadım yeni yeni burda okudum zaten çoğu şeyi bunlardan haberim yoktu.

Zaten böyle bir düşüncem de olmadı hiç ne yalan söyleyim. Tabiki herkesin isteği düşüncesi yaptıkları farklıdır herkesin yaptıkları kendine doğru gelir.

Tabi insan kızı da olsun oğlu da olsun ister ama Rabbim hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin inşaallah🤲

Ben bu kadar uğraşmazdım herhalde hamile olduğumu öğrenince de Rabbim sen neyi uygun görürsen onun hayırlısını nasip et demiştim. Çünkü ilk günden beri çok lekelenme ve küçük küçük kanamalarım oldu.

2 kızım var benimki beklenmedik bir hamilelik oldu küçük kızım 18 aylık tı hala emziriyordum.

X