Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bu da fotosu kuzumun

Eklentiler

• IMG_20201009_113156.jpg
    IMG_20201009_113156.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 98
Bırak hayallerini, sal duâlarını Arş'a..
"Ol"deyince olduruna,
"Dur"deyince durduruna...Hayirli cumalar
rabbim bu mübarek gecede hakkimizda hayirli olani gönlümüzden geçeni nasip etsin.Rabbim ellerimizi açtık ne olur dualarımızın sevincini yasat bizlere. sağlıklı hayırlı imanli peygamber efendimiz gibi huy güzelliği ,hz yusuf gibi yüz güzelliği olan bir erkek evlat nasip et bana ve gruptaki bacılarıma Amin amin🤲🤲
Çok duygulanim çok teşekkürler Allah razı olsun Dualarimiz kabul olsun insAllah...

Bu da fotosu kuzumun
Allahım inşAllah oldu sevinci yaşatsın ilk sana sonra bize ❤️🤲🏻 Buydu demi canım senin testlerin ? 00.30 pik olmuş pikten sonraki ilk hafif açılmada denedin sen tek ilişkiyle zamanlaman çok iyi kesin erkek bence doktorlarda artık biliyolar ya parlaklık falan dediyse inşAllah ❤️🤲🏻🙏🏻

Eklentiler

• 187D00B2-D832-4181-8721-F149D47C5BB8.png
    187D00B2-D832-4181-8721-F149D47C5BB8.png
    552,6 KB · Görüntüleme: 74
Canım nasılsın aklım sende kaldı deneme yaptın mı?
Evet canım dün gecede deneme oldu. Moral bulmak için forumlarda benim gibi olanların sonuçlarını araştırıyorum :KK43: kasıklarımda halen ağrı var halen çatlamadıysa diyede düşünüyorum. Ertesi gün hapımı alsam her şeyi sıfırlasam mı. Aklım çok karışık

Evet canım dün gecede deneme oldu. Moral bulmak için forumlarda benim gibi olanların sonuçlarını araştırıyorum :KK43: kasıklarımda halen ağrı var halen çatlamadıysa diyede düşünüyorum. Ertesi gün hapımı alsam her şeyi sıfırlasam mı. Aklım çok karışık
Hap alma canım tevekkül et, belki bu ay tutmayacak bile hamilelik belli olmaz

Canım bence hap falan alma Allaha bırak ☝🏻 belkide tutmayacak bile sabah keşke bi test daha yapsaydın açılma olmuş mu bakardık

X