Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım sen hangi fitili kullandın? Biokadın bulamadım neo penotran aldım 500 lük olandan adet bitimi 7gün boyunca kullanacağım yeterli mi sence ne dersin?
Yeterli canim 7 gun,, ben ikisinden de kullandim, neo olan daha iyiydi heralde kullan sende

D dilek062 Dilek mutlaka bana cinsiyeti yaz merakla bekliyorum bnde Çarşamba öğreneceğim inşallah kızlar cokk dua edin lütfen günler geçsin istemiyorum çok korkuyorum heyecan var aslında içimde değişik şeyler günler çok çabuk geçiyor eşim erkek biliyorum diyor kız çıkarda üzülür diye çok korkuyorum ve insanların tepkilerinden Allah'ım affet çok yanlış konuşuyorum belki kızım olsa hiç üzülmem aksine çok mutlu olurum çünkü kızıma ve bana arkadaş geliyor ben onlarla büyüyorum Lütfen duanızı eksik etmeyin kızlar 🤲♥️

mubarek cuma gecesi hurmetine rabbim gonlunuzdekini hakkinizda hayirli eylesin,hakkinizda hayirli olanida gonlunuze razı eylesin.Bende oğlumu kucagima aldim hayirlisiyla rabbim tum isteyenlere nasibeylesin insallah,evlatlarimizi korusun esirgesin.
Hayirli olsun oğlunuz😊
Amin insallah rabbim herkesin dilegini versin

mubarek cuma gecesi hurmetine rabbim gonlunuzdekini hakkinizda hayirli eylesin,hakkinizda hayirli olanida gonlunuze razı eylesin.Bende oğlumu kucagima aldim hayirlisiyla rabbim tum isteyenlere nasibeylesin insallah,evlatlarimizi korusun esirgesin.
Aminn inşallah canım hayırlı bı evlat olur inşallah 😊 siz bsy denediniz mi

Aminn inşallah canım hayırlı bı evlat olur inşallah 😊 siz bsy denediniz mi
Ben yumurtlama gununde ve sonrasında iki iliskiyle oldu başka bisey yapmadık yemek icmek vs filan olmadi.Ha birde yumurtlama gunune dek yaklasik 10 gun filan sehir disinda oldgmuzdan ilişkimiz olmamisti,Erkek icin cinsel perhiz onemli yani

Ben yumurtlama gununde ve sonrasında iki iliskiyle oldu başka bisey yapmadık yemek icmek vs filan olmadi.Ha birde yumurtlama gunune dek yaklasik 10 gun filan sehir disinda oldgmuzdan ilişkimiz olmamisti,Erkek icin cinsel perhiz onemli yani
Çok mutlu oldum adına Rabb'im ne güzel nasıp etmiş o duyguyu banada yaşatır inşallah Çarşamba günü 😔

Çok mutlu oldum adına Rabb'im ne güzel nasıp etmiş o duyguyu banada yaşatır inşallah Çarşamba günü 😔
Rabbim nasibedecekse her sekilde oluyormus,Insallah allahim sizinde gonlunuzun muradini versin.Insanoglu kendinde olmayani istiyor iste,evlatlar meyve gibi hepsinden tatmak istiyor insan.Rabbim acilarini gostermesin,hayirli evlat olsunlar insallah

D dilek062 Dilek mutlaka bana cinsiyeti yaz merakla bekliyorum bnde Çarşamba öğreneceğim inşallah kızlar cokk dua edin lütfen günler geçsin istemiyorum çok korkuyorum heyecan var aslında içimde değişik şeyler günler çok çabuk geçiyor eşim erkek biliyorum diyor kız çıkarda üzülür diye çok korkuyorum ve insanların tepkilerinden Allah'ım affet çok yanlış konuşuyorum belki kızım olsa hiç üzülmem aksine çok mutlu olurum çünkü kızıma ve bana arkadaş geliyor ben onlarla büyüyorum Lütfen duanızı eksik etmeyin kızlar 🤲
Tamam canım yazarım 11de randevum ama içimden bir his göstermeyecek diyor. 🤭

Araştirmalarım şimdi bu zaman içindi canım. Daha önce uygulamadım. O yuzden üzuldüm. O kadar arastırıp umud ediyorsun birden ters köşe oluyorsun. Yıkım oldu evet ama ne gelirse Rabbim den razı olmaktan başka bir sey yapamam şu durumda.
Canım nasılsın aklım sende kaldı deneme yaptın mı?

X