Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Allah kabul etsin , bak Bugün senin için dua edeceğim namazlarımda.. ismini anarak .. o hissiyatın olması çok normal güzel düşün güzel olsun .. ve en önemlisi sağlık .. rabbim sağlıklı nasip etsin burada ki isteyen herkese ... amin
Canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun 😉

Bu tez de böylelikle çürüdü 😅 kendi adıma konuşayım tabi ki :)
Valla öyle 😂 hatta eşimle dün akşam onuda konuştuk, sonra yattım gece yazışmalarınızı okuyordum baktım ondan bahsetmişsiniz sizde 😂
Zamanlamanız nasıldı?
[/QUOTE

Ben kızlarımda böyle şeylerden haberim yoktu, hep sık ilişki ile hamile kaldım 2sindede, ama geç döllenme ikiside yani çatlamadan çok uzak günlerdeki ilişkiden turmuşlar

Planlamayı aynı bizim yöntemlerle yapıyorlar sanırım işte yum.gününü bul falan şansın yüksek daha farklı bişey yaptıklarını sanmam ama 🤷‍♀️
Yumurtlamaya denk gelmeyen tarih veriyor. Kadınların bazı dönemlerde erkeğe meyilli olduğunu söylüyor. Deneyen oldu mu diye merak ettim.

Çok merak ediyorum senide 😂 nescafeci sendin dimi 😂 kız çok çabuk geçti sanki senin hamileliğin ne ara cinsiyet öğrenmeye geldik ya, daha yeni hatirliorum hamileyim dediğini sanki 🥰 Rabbim gönlüne göre versin sabada bizede inşallah 😍
Canım aynen ya sorma ne bileyim kız tek seferde hamile kalacağımı olmaz diyordum nasip tutundu kuzucuğum bakalım cumaya belli olur inşallah

Günaydın yumurtlamanız 14.gün ise 15.gün ilişki olması evet iyi ama erken yada geç yumurtlayanlar var benim gibi .. ben erken yumurtlayanlardanım... 14. Gün ilişki olsa bile tutmaz çünkü yumurtlamış oluyorum bu çok doğru değil .. ovulasyon testleri kullanıp ne zaman pik olduğu ve ne zaman çatladığı önemli .. bunlar çok doğru bilgiler değil yani ..
Olabilir fakat bu 28 günlük düzenli bir renk dönemi için geçerli yanlış değil genele uyuyor yanı.. tabi ovulasyon daha doğru olur ama.. bana uyum sağlıyor . En doğru tespitse regl den 14 gün önce yumurtlama olduğuna göre düzenli ise ona gire davranabilir bir kaç ay izleyip.. bakalım tek ilişkili denediğim için zaten hamilelik olursa belli olacak.. hayırlısı olsun yeterki en büyük duam bu🙏

Olabilir fakat bu 28 günlük düzenli bir renk dönemi için geçerli yanlış değil genele uyuyor yanı.. tabi ovulasyon daha doğru olur ama.. bana uyum sağlıyor . En doğru tespitse regl den 14 gün önce yumurtlama olduğuna göre düzenli ise ona gire davranabilir bir kaç ay izleyip.. bakalım tek ilişkili denediğim için zaten hamilelik olursa belli olacak.. hayırlısı olsun yeterki en büyük duam bu🙏
Benim senin söylediğin şekilde oldu. 28 günde bi düzenli oluyorum, ama kızım olacak🙇‍♀️

Yine de su soru var aklımda tahmini yumurtlama günü mü iliski olsaydı yoksa sonraki gün mü! .. bunu bir türlü çözemiyorum

X