Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
benim gibi erkek bir bebek isteyen varmı ?

Yurmurtlama..gününün ertesi günü...ilişkiye girmek ....erkek olma ihtimalini yükseltiyormuş....dogrumu...acaba..bilen varmı
Benim 4 yasında bir oğlum var reglm bitti 2 gun sonra oldu. Şimdi tekrar hamileyim 29 haftalık bu sefer reglme 10 gun varken tutmuş bilmem bağlantısı ilgisi varmı öncesi sonrasıyla tabıkı. Ve neden erkek bebek istiyorsunuz merak ettim doğrusu inanın evladın kızı erkeği yok her sekılde cok muhteşem bir duygu

Bugunku testim kizlar 12.gun daha var sanirim
Canım daha var gibi ama bana sorarsan bu ay daha sıkı takip yap geçen ay çok dalgalanmalar oldu sende. Birde bu marka testle başladıysan bununla devam et ki kafa karıştırmasın bu bahsettiğin su gibi akıntı geldiğinin ertesi günü benim pik olmuştu geçen ay bence akşama bi test daha yap hem ağrım da var diyorsun kaçmasın yum çünkü her ay birbirini tutmuyor bu ay bende yakalayamadım gitti mi yoksa yum büyüdü pik olmadan söndü mü bilemiyorum karman çorman oldu çöpe gitti bu ay

Kızlar pazartesi doktora gideceğim. sat tarihime göre 12+0 olacağım. Ama gecen gidiğişimde ultrason görüntüsüne göre 1hafta erken olduğunu söyledi yani geçen gittiğimdeki ultrasona göre 10+6 falan olacak.ikili tarama yaparlar mı yaparlarsa da net sonuç çıkar mı

Canım ikili tarama 11 ile 12.haftalarda yapılıyor bence yapar.
Senin adet tarihine göre usg ölçümü 1 hafta geriden mi geliyor yani doğru mu anladım

Anladim canim benim 14 te ve aksam ustu catliyo 2 aydir bu 3. Ay bakalim az once yaptim yine atcam onuda strese sokuyo test insani belki kacmamistir seninkide devam et yada doktora gorun

Merhabalar sayfalar epey ilerlemis. Buraya gorumcem icin yazmak istedim. 3 kiz annesi ve israrla erkek bebek istiyorlar acikcasi uzuliyorum bu durumu icin sayfalari tek tek okuyamadim acaba ne yapmali erkek olmasi icin hos rabbim bilir neyi nasip ederse ama bu konulari titizlikle takip edenler var yardimci olursaniz sevinirim

Slm kızlar nslsniz. Kanamam vardı hastaneye gittim.bt değerim 50 doktor ultrasonda göreme 'di bişey.benim hesaplama ma göre 6+2 günlük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…