Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
O zaman tek sefer değil canım yumurtalama günü 1 çatlama 1 tabi herşey nasip hayor deniyoruz ama sorun yok olması için gerekli şartlarıda yaptık ama gerisi nasip.. bakalım diyet ve karbontalı su işini fazla önemsemedim ama yum.günğ ve çatlama gününe kafayı taktım keşke daha fazla arkadaşlarda yorum yapsa .. çünkü yeniyim burda ..
Canim tutturan da cok tutturamayanda. Hersey nasip inan ki. Aklina gelen herseyi yaptim ama bana nasip olmadi

Diyet ? Çatlama günü flan bile mi yum.günü takibi bile mi? Herşey tabikide nasip.. Rabbim ne derse o ama belki bir ihtimal diye..
Alkali diyet
Ph
Yumurtlama takibi
Yumurtlama yani catlama gunu iliski.
Es icin takviye
Karbonatli su
Ph damla vs vs vs aklina gelen hersey
Ve en onemlisi dua dua dua.. hayirlisini diledim nasipte kiz varmis,en iyisini bilir Rabbim
Sen yine herseyi yap sonra tevekkul et Allah kaderine yazmistir insallah

Benim evliliğimde
Alkali diyet
Ph
Yumurtlama takibi
Es icin takviye
Karbonatli su
Ve en onemlisi dua dua dua.. hayirlisini diledim nasipte kiz varmis,en iyisini bilir Rabbim
keşke silindiğinde yapsaydınız belki sizin pik uzun sürüyordu? Tabi herşey nasipte okuduğum kadarıyla silikken falan diyolar orda kafam karışıyor işte benimdee canım.. çatladığında mı yoksa çatlamadan 12saat icindemi?

Alkali diyet
Ph
Yumurtlama takibi
Es icin takviye
Karbonatli su
rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 😇😇😇

Benim evliliğimde

keşke silindiğinde yapsaydınız belki sizin pik uzun sürüyordu? Tabi herşey nasipte okuduğum kadarıyla silikken falan diyolar orda kafam karışıyor işte benimdee canım.. çatladığında mı yoksa çatlamadan 12saat icindemi?
Ben yumurtlama günü ve çatladığı gün önemli diye biliyorum çok detayı kafa karıştırıcı bence..

Benim evliliğimde

Hayir benim pik 4 saat sürüyor en fazla hatta testimi atayim fikir olsun
18.30 da ultta pik. 19.30 da deneme oldu. 21.30 da catlamisti.
20200526_142129.jpg

Hayir benim pik 4 saat sürüyor en fazla hatta testimi atayim fikir olsun
18.30 da ultta pik. 19.30 da deneme oldu. 21.30 da catlamisti.Eki Görüntüle 2695515
Sizin yumurtanız 15.gün 14.00 da çatlamış sanki. 21.30 da çatlamış diyorsunuz ama 21.30 da çizginiz hala koyu. Ben mi yanlışım acaba 💐

X