Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bilmiyorum ki valla canım son günlerde hep kız duyduk, belki vardır öyle bisey
Bazende dusunuyorum acaba biz boyle seyler yapiyoruz takviye ler falan allahin gucune gitmesin birseyleri degistirmek istemek gibi korkuyorum da bakiyorum her iki karfesim cevtemde 3 arkadas 1 yil icinde dogurdu hepsi erkek 3 tanesi kazala hamile kaldi nasip yani canim bilemedim korku geliyo icime boyle dusununce

Canım biz yapıyoruz ediyoruz herşeyi ama nasipten öteye gidilmeyeceginide biliyoruz, Rabbim böyle uygun görmüş benim için yapacak bisey yok. Inşallah sizlerin kaderine yazmıştır

Canım biz yapıyoruz ediyoruz herşeyi ama nasipten öteye gidilmeyeceginide biliyoruz, Rabbim böyle uygun görmüş benim için yapacak bisey yok. Inşallah sizlerin kaderine yazmıştır
Sogru soyluyorsun canim hepimiz icin hayirlisi olsun saglikli olsunlar onemli olan o insan sadece her iki meyveden de tatmak istiyo

Kızlar cinsiyet kesinleşti kızım oluyor

Kuzumm sağlıkla gelsin inş, hayırlı bir evlat olsun. Eminim çok tatlı 3 kızkardeş olacaklar

Senin denemen ve diğer yaptığın tüm uygulamalardan sonra çok büyük ihtimal erkek diye düşünmüştük. Nasipten ötesi yokmuş gerçekten.

Doğrusu tekrar bebek düşünürsem sadece yum gününe dikkat edicem. Diğer uygulamaları yapmayı düşünmüyorum.

Aynen kuzum nasip, hayırlı sağlıklı evlat olur inşallah.
Herşeyi yaptık olmadı Rabbim böyle uygun görmüş

Kızlar sizce bu saat aralıklarında piK olup silikleşmeye başlamış olabilir mi

yaptığım son testi de ekliyorum

Eklentiler

• 0EDA4A0F-4733-40F5-856F-C72FF40B4FF4.jpeg
    101,9 KB · Görüntüleme: 25
  • 5D9C644A-CA37-4798-A11B-BE4F6A5FA2AB.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 30
yumurta 24 saat yasıyor eger yumurtlama gununden 1 gun sonra ılıskı olursa yumurta yok olur. yetısemeyebılırsın. tam yumurta catladıgında ılıskıye gırmek gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…