Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
Anladım canım BizyanmadikYAKILDIK arkadaşın attığı ilk fotolarda açılma vardı ikinci testte sanırım onda oldu ilişki ikinci neden oldu canım tek yeterli değil mi?
Bi kac seferdir tek iliski tutmadi canim o yuzden
amin kuzum allah isteyen herkeze nasip etsin canim arkadaşım L Laladunya ye bir erkek evlat nasip etsin mucizeler onu bulsun❤
Aminn kuzum insallah. Allah razi olsun hepimize nasip olsun insallah

Canim çocukta rahatsızlık olmadıysa emzire bilirsin
Abimin eşi de 17 haftalik hamile emziriyo bi problem olmadi.
Evet doktor da emzirebilirsin dedi canım. Ben cok fazla halsiz düşüyorum bazen ama cok düşkün memeye bırakamiyorum. Agliyo memme memme diye içim gidiyo. eylülde 11 aylik olcak yasina az kaldigi icin belki diyorum daha kolay olur yürüse falan. Şuan anlamiyo.

Allah yardimcin olsun canim

Canm bende emziriyodum ama biraktim ki birakmayi dusunmuyordum normalde ama bebegim emdikce ben cok tuhaf oluyordum geriliyordum tiksiniyodum o yuzden biraktirdim bebisime ve iyiki birakmisim bebegim hic bisey yemiyodj genelde sut istiyodu ve gelisimide yavas gidiyordu ben arada devam sütü veriyodum biberona alistirdim sonra sutu yavas yavs kestim gun icerisinde hic vermiyordum gece veriyodum sonra gece bir iki biberon verdim . Sonra tamemen kestim hic istemedi kizim biberona alistigi icin simdj normal sut icine büsküvi falan koyup veriyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…