Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
Aynen canım işte benim de demek istediğim şey tam olarak buydu 👍🏻 bu ay zaten deneme olmıcak canım Ekim Kasım gibi deneme yapacağım nasip olursa 🤲🏻💙 sadece kendimi tanımak amacım geçen ay 20 saatte çat oldu bu ay bakalım ne olacak
Öyleyse sorun yok canım normal takibi yap

Aynen canım işte benim de demek istediğim şey tam olarak buydu 👍🏻 bu ay zaten deneme olmıcak canım Ekim Kasım gibi deneme yapacağım nasip olursa 🤲🏻💙 sadece kendimi tanımak amacım geçen ay 20 saatte çat oldu bu ay bakalım ne olacak
Canim yapicagin testte anlaşılır
Eger acilma varsa gece pik olmus demek, yok daha 'da koyulasirsa sabah olmus demek

Merhaba kızlar 19haftalik oldum ve vugun cinsiyetimizi öğrendik sonunda bebgimiz kızmış 🙈2.kizim.geliyor ama.nedense hala erkek olcak hissedyrm hakkımızda hayırlısı olur inşallah sağlıkla gelsin bebeklerimiz 🤲💜
Hakkında hayırlısı olsun inşallah sağlıkla gelsin bebeğin 💕

Öyleyse sorun yok canım normal takibi yap
Dimi bende bunu demek istiyorum ilk ay takiplerimizde testler hep böyle oldu sonra silikleşmeye başladı bide kesinlikle testte t önce beliriyosa idrarı damlatınca o test piktir daha çatlamamıştır çatladıktan sonra hement hala koyu olsa bile c tden önce en koyu hale geliyor, valla bilmiyom ama çatlamış testte T böle olmaz gibime geliyor yanlışmıyım 🤔

Kızlar bakın bi bana daha koyu geldi

Eklentiler

• Screenshot_20200818_150238.jpg
    Screenshot_20200818_150238.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 30
Dimi bende bunu demek istiyorum ilk ay takiplerimizde testler hep böyle oldu sonra silikleşmeye başladı bide kesinlikle testte t önce beliriyosa idrarı damlatınca o test piktir daha çatlamamıştır çatladıktan sonra hement hala koyu olsa bile c tden önce en koyu hale geliyor, valla bilmiyom ama çatlamış testte T böle olmaz gibime geliyor yanlışmıyım 🤔
Çatlamaya başladığında da ilk T çıkıyor canım bi kaç test,önemli olan pik yada ultra piki yakalayıp mutlaka sonrasında çok çok dikkatli takip yapmak.
Bırak sıvı almayı uyumuyorduk sabaha kadar canım biz takip yaptığımız da

Çatlamaya başladığında da ilk T çıkıyor canım bi kaç test,önemli olan pik yada ultra piki yakalayıp mutlaka sonrasında çok çok dikkatli takip yapmak.
Bırak sıvı almayı uyumuyorduk sabaha kadar canım biz takip yaptığımız da
Bende uyumicamda benim pik 30 günden aşağı gelmiyor sabırsızlıkla bekliyorum bakalım bende ekimde deneme yapıcam, bu ay çat. Görünce hemen doktora gidicem çatlamış yumurtam varmı die testin doğrulupunu bakmak için 😌

Bende uyumicamda benim pik 30 günden aşağı gelmiyor sabırsızlıkla bekliyorum bakalım bende ekimde deneme yapıcam, bu ay çat. Görünce hemen doktora gidicem çatlamış yumurtam varmı die testin doğrulupunu bakmak için 😌
Hayırlısı olsun inşallah, doktor takibi ile garantiye almak daha güzel tabiki

K
Hayırlı olsun inşallah sağlıkla grlsin prenses, denediğiniz şeyler varmıydı 😌
Kuzum ben aslında erkek bebk.icin yeni kesfetmistim burayı ama daha biseylere başlamadan hamile olduğumu öğrendim supriz oldu yani nasibimizde kız varmis artik naplm sağlıkla gelsin sagol cnn

Canim yapicagin testte anlaşılır
Eger acilma varsa gece pik olmus demek, yok daha 'da koyulasirsa sabah olmus demek
Canım daha koyulaştı bak attım resmini
Merhaba kızlar 19haftalik oldum ve vugun cinsiyetimizi öğrendik sonunda bebgimiz kızmış 🙈2.kizim.geliyor ama.nedense hala erkek olcak hissedyrm hakkımızda hayırlısı olur inşallah sağlıkla gelsin bebeklerimiz 🤲💜
Sağlıkla gelsin bebeğiniz hayırlı evlat olsun inşallah🤲🏻💕😘
Hadi bakalım yeni başlıyor. Gece kaçmamış demekki
Dimi canım gece kaçmamış bu test daha koyu çıktı çünkü ve şuan bacaklarıma vuran bir ağrı var birde iki taraf birden ağrıyor bu ay hem sağ hem sol

Kızlar bende dün dr.a gittim daha küçük ama pipi göremiyorum bu bebek kiz tahminim kiz dedi 20 gün sonra net belli olur dedi hayirlisi benimde nasibimde erkek bebek yokmus sanirim 3.kizim geliyo üzüntü degilde boyle ovu.testiyle filan uğraşıp yumurtlama günü tek iliski olunca bi beklentiye girmiştim olmayinca hayal kırıklığı oldu biraz ama napalim nasipten öte yol yok 🤲

X