Erkek arkadaşını kameraya aldı, izleyince hayatının şokunu yaşadı! Köpeğine tecavüz ediyordu...

Aşağılık pislik kadin sanmismis. El kadar kadin mi olur?

Ayrica yavrum ya ne kadar da tatlı su hayvancagiza bu yapilir mi

Bir çocuklara iki masum hayvanlara tecavüz. Ben de bir gün üzüntümden öleceğim kalbim kaldırmıyor.

Köpeğim var.
Sevgilim olacak adam böyle bir şeye yeltense bile polise vermeden önce samimi söylüyorum ağzını burnunu kırar öyle veririm. Köpeğimin üstüne köpek salmaya kalktıkları için "kadın halimle" tinercilerin üstüne yürümüş insanım, gözüm döner. İnsan katil olur.

Evlatlarıma elletmem diyorsun.

Vallaha sadece elinden çıksa iyi, benim elim ayağım kafam ağzım artık nerem denk gelirse bir sürü kaza çıkar. Ben polise vermem şerrimden kendi sığınır muhtemelen.
Şuna yorum yazarken biraz ötemde uyuklayan çocuğuma bakıyorum, içim sıkışıyor. Tüyüne zarar gelmesine katlanamazken elin (buraya küfür geliyor) herifi evladıma tecavüze yeltenecek/edecek ha... O evden sağlam çıkamaz o kadar diyeyim.

Tipini yediğim şey ya , nasıl tatlı . Bende okurken en çok evde sürekli saklanmasından etkilendim. Nasıl ürktü kim bilir ?

(O insan bozmasına yazacak yorumum yok , sadece bol küfür ....)

Dünya nasıl bir yer oldu

İyi şüphelenmiş de akıl edebilmiş kadın. Süs Bebek gibi köpecik..

Hadi bizim burda genelde abazanlıktan oluyor da Masuma güç geçirme sapkınlığı bununki... İstismarcı pislik.

Mune abla bir defacik küfür serbest olabilirmi? Gerce bu herife ne kadar küfür aydan az da...

Ya bu ne bicim migde bulandirici birsey be! Köpek bide nasil tatli birsey. Keske dili olup anlatabilseydi sahibine Nasil korkmustur o sahibi her gittiginde Ben siddet yalnisi degilim fakat biri bu herife evirip cevirip dövmesini, üstelik o köpege yaptiklarini aynisini ona yapmasini isterim. Ki hapis'e girerse diger mahkumlar bu sahibi af edecegini zaten sanmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…