Erkek arkadaşımla alakalı yardımınıza ihtiyacım var acil!!

Basbasayken ereksiyon olmasi normal.

Baska kizlarin dikkatini dagitmasi, sen ayrilirsan intihar ederim falan felan demesi anormal.

IGRENCCCC!!!!

Bunu bu kadar acik acik soyleyen adama nasil guvenip beraber oluyorsunuz? Hem size kaprisli demis, hem de para karsiligi seks yaptigini soylemis.

nasil mideniz kaldiriyorr

IGRENCCCC!!!!

Bunu bu kadar acik acik soyleyen adama nasil guvenip beraber oluyorsunuz? Hem size kaprisli demis, hem de para karsiligi seks yaptigini soylemis.

Hayatında hiç cinsel ilişki yaşamamış bir kişi yanlış anlattım galiba hayatında hiç kız arkadaşı olmamış kimseyle cinsel anlamda birliktelik yaşamamış birisi bu kişi

S
Seni sevmiyor senden faydalanmaya calışıyor uzak durmanı tavsiye ederim
Bende öyle düşünüyorum sevgi bu olamaz hiç heyecan duymuyorum mesela onu gördüğüm Zaman oda aynı şeyi söylüyor ben heyecanlanmak istiyorum bunun hareketleri beni kendinden soğuttu ama ondan da ayrılamıyorım

IGRENCCCC!!!!

Hayatında hiç seks yapmamış ve bu yüzden mi bu şekilde davranıyor diye düşünüyorum aslında normal ı bu ama bir görmemişlik var kız lara karşı ilgisi de bundan geliyor galiba

Son düzenleme:
Mesela kızlar ben onun yanağından öpüyorum hemen gidiyor kafası erekte oluyor. Sinir oluyorum ben yanağından öpemiyorım o olay olmasın diye mesela

Hayatında hiç cinsel ilişki yaşamamış bir kişi yanlış anlattım galiba hayatında hiç kız arkadaşı olmamış kimseyle cinsel anlamda birliktelik yaşamamış birisi bu kişi

Ay neyse ne anacim, seninki adam degil soyleyim. Cok fena basini yakarsin.

Hic icin rahat etmez, sana sadik kalmaz bu.

Aldatmak icin illaki birileriyle sevismis olmak gerekmiyor.

Ama yine de sen bilirsin

Merhabalar,
Erkek arkadaşının yaşıyla da biraz alakalı olabilir bu durum. Ya da hiç kız arkadaşı olup birliktelik yaşamadığı içinde bu denli yaklaşımları olabilir. Yaptığı kesinlikle normal değil bir psikolojik sorunu olduğu apaçık ortada. Bir özgüven eksikliği var, diğer kızlara sadece bakıyor olması ve seni de bırakmamasının sebebi. Benim naçizane görüşüm, hemen ayrılmalısın. 9 ay bile dayanmışsın, ileride seninde psikolojin bozulma olasılığı çok yüksek. Artı biraz kendine güveni geldiğinde aldatmaya da başlar, yol yakınken dön derim. Sevgiyle kal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…