Erkek arkadasimin fotografina gelen yorum

laubali bir geyik.

o kızın sevgilisi olduğunu bildiğini sanmıyorum. flörtleşme muhabbeti bu biraz. çok can ciğer dostu değil ise. öyle olsa zaten o kızla tanışıyor olurdunuz siz de.

yani bir şey söylemeyin ama adamın ne tür biri olduğunu fark edin derim.

anladığım kadarıyla normal arkadaşlar zaten tanışıyorlar ve kız şakasına tanışalım mı yazmış, iltifat maksatlı, tabii ben arkadaşıma böyle bişey yazmam mesela ama yine de çok anlam yüklencek bişey değil
bence bu konuyu boşverip beraber çift olduğunuzun belli olduğu bi foto koysun instasına, tabii bunu onun istemesi lazım, sen beraber resmimizi koy dersen biraz tuhaf olabilir şu aşamada

Kız sevgilinizin arkadaşı da onu trollemek için mi yapmış? Yoksa sadece sosyal medya arkadaşlığı mı?

Çünkü ben de Okuldan falan arkadaşlarıma "sıcak su gibisin hem akıyosun hem yakıyosun" tarzı şeyler yazarım erkek de olsa çünkü yakınım yani:KK70:

Onlar da bana yazıyor ama takmıyorum çünkü yüzyüze görüştüğüm arkadaşlarım hepsi. Eğer kız öyleyse sorun görmedim troll der geçerim,değilse sevgilimden yorumu kaldırıp kızı takipcilerinden çıkarmasını isterim. Gayet net söylerim yani yapmazsan kendisi bilir. Onun da böyle bi konuda bana karışma hakkı kalmaz

• Beğen
Reactions: KV_
Fazla güveniyorsun sevgiline. Ne yani o kız tanisalim mi yazınca sevgilim var bu normal bir yazı değil diyerek silmesi gerekmiyor mu?
Elinin altında tanışmak isteyen bir kadın olmasi hoşuna gitmistir. Bir kadına bu yorum yapılsa aman sevgilim görür diye hesabını bile kapatir

9 aylık ilişkide "aman beni şöyle zanneder böyle zanneder" devri geçmedi mi ya. Birbirinizi tanıyo olmanız lazım artık ve çekinmiyor olmanız lazım bence. Ben olsam sevgilime, bu yorum bana bi erkek tarafından yazılsa ne düşüneceğini sorarım. Sıkıntı yoksa onun için, tamam bişey demem ama sonradan erkek arkadaşlarla intikamımı güzel alırım

Kız belli ki iltifat etmek istemiş arkadaşına..doğru mu yanlış mı aralarındaki samimiyeti bilemediğimiz için bir şey diyemeyiz.zaten başka niyeti olsaydı yorum olarak yazmazdı herhalde.neticesinde erkek arkadaşınız da kaale alıp cevap vermediğine göre sorun yok..

anladığım kadarıyla normal arkadaşlar zaten tanışıyorlar ve kız şakasına tanışalım mı yazmış, iltifat maksatlı, tabii ben arkadaşıma böyle bişey yazmam mesela ama yine de çok anlam yüklencek bişey değil
bence bu konuyu boşverip beraber çift olduğunuzun belli olduğu bi foto koysun instasına, tabii bunu onun istemesi lazım, sen beraber resmimizi koy dersen biraz tuhaf olabilir şu aşamada
Kendimden şüphelendim diğer yorumları okuyunca, neyseki sizin yorumunuzu gördüm de içim rahatladı.

Arkadaşlıkları sadece sosyal medya arkadaşlığı değilse çok de umursanacak bir olay değil bence. Kız iltifat amaçlı takılmış, ben ciddiye alman açıkçası. Ama şöyle bir durum var eşimin sanal arkadaşlığı yoktur, hani tanımadığı insanla, hatta belli bir muhabbeti olmayan insanla bile takipleşmez. İkimiz de sosyal platformda gayet seçiciyiz, bu yüzden garip gelmedi bana yorum.

Hatta olaya şöyle bakarsak, sadece karşılıklı takipleştiği, tanımadığı bir insan olması benim için daha ciddi bir sorundur.

O zaman laubalice bi hareket bence. Tamam herkesin rahatsız olmayacağı birşey belki de kız bu tarz şeyleri kafasına takmayan, rahat birisi. Ama yorum yazdığı kişi o kadar rahat mı diye bi düşünmek gerekir illaki. Madem ki arkadaşı, asıl onun düşünmesi gerekir zaten, arkadaşı olarak.
Yorum yazdığı kişi de umursamamış ki, demek arkadaşını tanıyor, ciddiye almayacağını biliyor(tabi normalde de arkadaş olduklarını varsayıyorum. Sanal arkadaşlıksa yorumdan daha ciddi sorun var bence) Duruma rahatsız olan sadece konu sahibi, yorum yazanın konu sahibinden haberi olduğunu bile bilmiyoruz.

Kiz cesaret edip yorum attigina ve her resmini begendigine görebsizden haberi yok zaten beraber resminizde yokmus.. simdi boyle erkeklerle dolu her yer ya sinir oluyorum siz erkek arkadasiniza cok guvenmeyin belli olmuyor bu isler

Merhaba herkese.

Oncelikle konuya girmeden once genel olarak kiskanc bir insan olmadigimi soylemek istiyorum. oyle her gereksiz detayi bile kiskanan bir insan degilim yani.

Erkek arkadasim instagrami cok kullanmaz, toplamda 7-8 fotografi falan vardir. En son bir arkadasinin nisanina gitmisti ve o gunden tek cekildigi bi fotografini yuklemis. Bir kiz da fotografa "tanisalim mi" diye yorum yapmis. Acikcasi biraz sinir oldum, hatta biraz degil baya. ben bu tarz yorumlari hic hos bulmuyorum. Kizin profiline baktim karsilikli takiplesiyorlar. Arkadasi sanirim. Ama bana gore arkadasligin bile bu tur konularda siniri olmali. Mesela cok guzel/iyi cikmissin tarzi bir yorum olsa asla takilmazdim ama sevgilisi olan bir erkege boyle bir yorum yazmak bana gore hic hos degil. Kizla samimi olduklairni da sanmiyorum cunku samimi oldugu butun arkadaslarini taniyorum ve bu kizdan hic bahsetmemisti. Bir de kiz sevgilimin butun fotograflarini begenmis. Yorumu okumasam belki buna takilmazdim ama okuduktan sonra bunu farketmek biraz garip geldi.

Gereksiz yere mi takiliyorum bilmiyorum ama gercekten sinir oldum :KK43: tam olarak kiskanclik da diyemem ama garip bi his iste. siz olsaniz ne hissederdiniz?

Sevgilisi olduğu bildiğine nereden eminsin? Belki bilmiyor. Beraber resminiz yokmuş ki. Kizin ilgisi olabilir. Resim beğenip tanışalım mı yazip ilgi çekmeye çalışıyordur. Ya da sadece arkadaştır. Ama ben senin yerinde olsam beraber resminizi koyma istegimi söylerdim.

Tanışalım mı dediğine göre hayatında sizin olduğunuzu bilmiyor demek.
Kızda çok suç yok bu durumda.
Çift fotoları paylaşır mı sevgilin?
Paylaşmıyorsa paylaşmalı..
Ya da profiline gönlünde biri olduğuna dair bir işaret koymalı :)

Ne kadar rahat..Ne kadar da ayıp etmiş..Özelden yaz bari utanmiyorda kız.İyi çıkmışsınız filan de bari inanın ben bile gıcık oldum.cok cüretkar buldum o sözü de.

Listesinden attiririmben olsam :KK70: yokyok netten tanisa birini nazim gecer, ama realden birine takilmam galiba.. takilirsamda aciklama yapmasini saglarim. Oyle kiskanc olabilirim bazen

Profilinde ikinizin resmi var mı? Yoksa seni saklıyor mu? Tanışalım mı ne demek böyle şaka mı olur? "Tanışmayın tatlım" yazardım ben altına. :KK53:

Tanisalim mi?
Arkadaşlar arasinda bir kelimedir espiridir aslinda. Vay cok hos çıkmışsın begendim.anlaminda bir terim.
Fazla abartiyorsun

Ben olsam direk sorarım.Ve rahatsız olduğumu dile getiririm.Onunla da konuşmayacaksam kimle konuşacağım.Söylemezsemde çatlarım zaten:KK45:

X