erkek arkadaşımın bende kalmasından rahatsız olan komşular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
dün gece erkek arkadaşım bende kaldı. gece 1 gibi gelip direkt yattık 8'de de çıktık. sabah üst komşu gördü sorguya çekti. sonra babamı aramış. babamdan cevabını almış. babam buna sizi ilgilendirmez tarzı konuşmuş.

sitede açık otopark geniş ama her daireye 1 araçlık kapalı otopark yapmışlar,benim alt komşumun arabası olmadığı için gelince arkadaşlarım falan onun yerine bırakıyor. bugün eve geldim otopark girişine "HERKES KENDİ ALANINA PARK ETSİN. MİSAFİRİ OLAN KENDİ ARABASINI ÇIKARSIN" yazılmış. yönetici de sabah bana laf eden herif.

ben bu akşam üstü köpeğimi dolaştırmaya çıkardım,çimlerde oynadık falan gayet keyifliyiz sabah tartıştığım adamın eşi,yanında birkaç kişiyle daha banklarda oturup dedikodumu yapıyor. kulağımın duyacağı yükseklikte "sevgilisiymiş...yaaa babası da bişey dememiş...yuh o adam bi de okumuş olacak. ar edep kalmamış..." diye konuşuyorlar.

hiç ses etmedim kafamı çevirdim gittim. ama sinirlerim aşırı derecede bozuldu. bir kez daha olursa ben bu insanlara ne tepki vereceğim? babam ısrarla muhatap olma diyor. ama bir şey demedikçe içim içimi yiyor. taşınmak istiyorum ama ev benim taşınamıyorum.

not:bu arada burası mahalle falan değil bildiğiniz ankaranın sözde elit ama içindeki insanların çoğu leş olan bir sitesi.

Tatlim sene olmus 2017 , hala boyle geri kafali tipler var

Onlara en iyi ders gormemek duymamak umursamamak

Gec git yanlarindan gayet kendinden emin adimlarla daha cok cildiracaklardir emin ol

önceden de köpeğime laf ediyorlardı. ben köpeğim kakasını yaptığı an peşinden alır çöpe atarım,neymiş efendim ben görmeden yaparsa burda onların çocukları oynuyormuş. ben kör müyüm görmeyeyim yani? çok tartıştım hepsiyle ama bi susmadı çeneleri.

önceden de köpeğime laf ediyorlardı. ben köpeğim kakasını yaptığı an peşinden alır çöpe atarım,neymiş efendim ben görmeden yaparsa burda onların çocukları oynuyormuş. ben kör müyüm görmeyeyim yani? çok tartıştım hepsiyle ama bi susmadı çeneleri.
Çekemeyince saldıracak yer arıyor kocakarılar.

yaşamkentte bir site direkt isim vermeyeyim.

Yaşamkent'te mi ben de Ümitköy'deyim ama hiç böyle abuk insanlara denk gelmedim. Babanız mı demiş sevgilisi diye, benim erkek arkadaşım da gelir bazen oturmaya ama kimse gelip de sorguya falan çekmedi. Çekerse de "Hayırdır evime gelenler size kimlik mi gösterecek?" diye terslerim. İlla sevgilim olmak da zorunda değil, kardeşim kuzenim hepsi gelir. Yönetici bir de babamı arayacak ne münasebet, telefonunu bile bilmez ya. Öyle bir durumda ben sakin kalamazdım.

Eve gelip gidenine karisamazlar, kopegine dogru sekilde ilgi gosterip cevreye bir rahatsizlik vermiyorsaniz ona da karisamazlar. Duyma soylenenleri. Arabayi baskasinin yerine arabasi olmasa da koymayin ama. Rahatsiz olabiliyor insanlar.

Yaşamkent'te mi ben de Ümitköy'deyim ama hiç böyle abuk insanlara denk gelmedim. Babanız mı demiş sevgilisi diye, benim erkek arkadaşım da gelir bazen oturmaya ama kimse gelip de sorguya falan çekmedi. Çekerse de "Hayırdır evime gelenler size kimlik mi gösterecek?" diye terslerim. İlla sevgilim olmak da zorunda değil, kardeşim kuzenim hepsi gelir. Yönetici bir de babamı arayacak ne münasebet, telefonunu bile bilmez ya. Öyle bir durumda ben sakin kalamazdım.

ev sahibi babam daha önce onlar oturuyordu burda. apartmandan içeri yanımda erkekle girsem ters ters bakıyor. erkek arkadaşımı da gündüzleri görüyor spor salonuna falan beraber gittiğimiz oluyor. bu sefer kaldığına şahit olunca adama bir şey oldu kendi kendine hesap sormaya başladı. ailemden vs gizli bir şey yapsam tamam da,bir de dönem içinde beraber yaşama fikrimiz var. adam sanırım bana hayatı zindan edecek o zaman.

Gercekten bazı insanları anlamıyorum
Bu ne merak onlara ne sizin misafirinizden
Bende sitede oturuyorum ev hanımıyım ve sürekli evdeyim ama hicbir komsumun ne misafirini görürüm ne giris çıkışlarını
Görsem selam verir gecerim
Millet pusuya yatmıs komşularını gözetliyo resmen

Eve gelip gidenine karisamazlar, kopegine dogru sekilde ilgi gosterip cevreye bir rahatsizlik vermiyorsaniz ona da karisamazlar. Duyma soylenenleri. Arabayi baskasinin yerine arabasi olmasa da koymayin ama. Rahatsiz olabiliyor insanlar.

alt komşum liseden arkadaşım ya onunla muhabbetimiz var haberi var koyduğumuzdan. sorun edecek olsa koymam bile. köpek konusunda da kendi çocukları sokak kedilerini tişörtlerinin içine sokuyorlar sesleri çıkmıyor,benim minicik boomu sığdıramadılar siteye o_O

alt komşum liseden arkadaşım ya onunla muhabbetimiz var haberi var koyduğumuzdan. sorun edecek olsa koymam bile. köpek konusunda da kendi çocukları sokak kedilerini tişörtlerinin içine sokuyorlar sesleri çıkmıyor,benim minicik boomu sığdıramadılar siteye o_O
Çünkü insanlara saldırmanın en kolay yolu evcili varsa onun üstünden laf etmektir.
Buna çoğu kez şahit oldum :/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X