Erkek arkadaşım niye böyle yapıyor?

selinasya333

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
5
0
20
Erkek arkadaşım çalıştığı için sadece pazar günü izini var. Bugün buluşacaktık ama benim kendi akrabam sabahın erken saatinde bizi arabası ile alıp evine götürmek için gelmiş mangal yapalım diye. Bende erkek arkadaşıma yazdım gelemiyorum diye. Off tamam falan yazmış ilk. Sonra özür dilerim bende şimdi öğrendim üzgünüm sevgilim falan dedim. Sonra tamam yazmış sadece. Sonra aramızdaki sevgi itemini söyledim storylerime bakıyor ama cevap vermedi sonra cevap verdi. Yaklaşık 1 saat önce naber yazdım. Sırf denemek içinde sadece ona açık story attım gitti hemen açıp baktı storye mesaja dönüş yok.
canım desen canım değil yani herhalde yanlışlıkla bastım storye diyebilecek değil. Meşgulsen direkt telefon alamazsın eline sadece mesaja dönmeyip storye girmezsin yani. Ne yapmalıyım yada ne yazmalıyım?
Ek:Şimdi gelmiş iyi bebişim sen yazmış.

Son düzenleme:
Yahu yeterince çaba harcamışsınız zaten. Özür dilemişsiniz,tribini çekmişsiniz yetmemiş ona özel story atmışsınız. Daha ne yapacaksınız? Oldu olacak çiçek,çikolata yollayın. Son dakika planının bozulmasi kötü olmuş tabii ama tamam demek yerine duygularını sizinle paylaşabilirdi. Böyle kapalı iletişimle olmaz bu işler. Kendinizi geri çekin artık yapacağınızı yapmışsınız

Ona özel değilde işte genel bir söz gibi birşey vardı sırf bilerek mi bakmıyor diye attım direkt baktı

kaç yaşındasın bilmiyorum da sevgiliyle yapılan planı neden akraba için bozdun ?
adam buna çok bozulmuş ve bozulmakta haklı.
çok ciddi önemli durumlar haricinde plan bozulmalarına uyuz oluyorum mesela ben

kaç yaşındasın bilmiyorum da sevgiliyle yapılan planı neden akraba için bozdun ?
adam buna çok bozulmuş ve bozulmakta haklı.
çok ciddi önemli durumlar haricinde plan bozulmalarına uyuz oluyorum mesela ben
21 yaşındayım ve emri vaki yapıldı akrabam da böyle şeyleri inceleyen irdeleyen tipte insanlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…