Erkek arkadaşım bana ilgi göstermiyor ve dövüyor yardım!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gururlu güçlü olduğunu göstermezsin çünkü gururlu güçlü değilsin. Adam sana şiddet uyguluyor sen hala terketmeden ne yapabilirim diyorsun. Kendine gel.

Aman terk etme kum torbasi seni ya sac bas yolma emojisi varmi deliricem benmi yaslandim ya bu tarz kizlar nekadar cogaldi surda bir suru konu var kendilerini rezil rusva ediyolar ayak altina atiyolar genede erkek erkek kafayi yemis hepsi:kızgın:

Uff ya okul kapanmadan göreyim didim diye koşa koşa yanına geldim demiş sonra kıvırmış tehdit ediyor diye, millet de buna inanmış. Güçlü ve gururlu olmadığın için kanitlayamazsin kızım. Ye dayağını otur. Bı süre sonra alışırsın.

Şiddet göstermiş ayrılmayacağım diyorsun.Burada bazen kırıcı yorum yapanlara kızıyorum ama senin gibiler cidden hakediyor.Ayrılmayacaksın,kurtulmanın yollarını sormayacaksın madem neden yazıyorsun? Bak kızım burada kimse sana sevgilin hakkında fikir vermez.Çünkü bilirler ki bu adam ilerde( ki evleneceksin bariz belli) seni tavuk gibi boğazlayıp atacak.O yüzden ne yaparsan yap ama bizim karşımıza geçip saçma saçma çemkirmeyi de kes

bana siddet uyguladi beni uzdugunu soyledigimde umursamadi bile sabah da hic bir sey demeden cikti gitti parmagim şisti diyorum napcaz diyo kes at ozaman diyor
Allahım anası babası da okumaya yolladık sanıyor.
Gitmis dayak yediği adam icin bana ilgi göstermiyor diye dertlenıyr.Dayak önemlı değil tabi!
Gercekten sopalıksınız ne diyim.

Güzel kardeşim, sanırım bilinçsizsin. Sana biraz anlatayım.

Şimdi bu adam seni elindeki görüntülerle tehdit ediyor. Diyelim ki sen ayrıldın ve tehdit etmeye devam etti, ailene atacağım, göstereceğim her şeyi dedi. İlk olarak polise gidiyorsun, tehdit ettiğini söylüyorsun. Ardından bu adamla hiç iletişime geçmiyorsun. Eğer ki göstermezse ama ailene sadece bir şeyler yaşadık derse, ailene yalanlarsın.

Diğer senaryoda ise ailene görüntüleri attı. Benim seninle bir whatsapp konuşmamı senden izinsiz paylaşmam bile 3 yıl hapis cezası demek. Eğer senin görüntülerini senden habersiz ailene atarsa, dava açarsın, bu özel hayatın gizliliği ihlalidir. Bahsettiğin görüntüler eğer müstehcense, karşındaki kişiye davayı açtığın anda avukat ve arabulucu karşı tarafı arar. En kötü ihtimalle arabulucuda anlaşıp kendine beş sene yetecek tazminatı karşı taraftan alırsın. Ya da ben süründüreceğim dersin, onu hapislerde süründürürsün. Bahsettiğin şeyler dile kolay, burası bir hukuk devleti, özel hayatın gizliliğini ihlal etmek büyük bir suç.

En kötü ihtimalle ailen yüzüne bakmaz, gider yeni bir hayat kurarsın kendine. Ben 16 yaşından beri çalışıyorum, 24 yaşına geldim, kimseye eyvallahım yok, kendi paramı kazanıyorum dilediğim gibi harcıyorum. Kimse kimsenin kutsalı değil, ailen bu durumda arkanda durmuyorsa aman onlar da olmayıversin, sil onları da hayatından.

Elin adamının dayağını yiyeceğine ailenin dayağını yersin, yanlış anlaşılmasın tasvip etmiyorum olacak olanı söylüyorum. Kendini kullandırma ve kendine bahane bulma. Bu adam iğrenç bir adam, çok daha iyilerini hak ediyorsun.

Erkek arkadaşımla ortaokuldan beri konuşuyoruz ciddi bir ilişkimiz var 3 ay sonra askere gidecek ve o gitmeden vakit gecirelim diye yanına gittim ben de konyada okuyorum yaz tatilinde de ailemin yaninda olacağım için gorusemeyiz diye yanina gittim. Ve sürekli beni evde tek bırakıyor evet çalışıyor konumdan bakiyorum nereye gittigine yalan da soylemiyor dun calismiyordu aksam biyere gidelum dedim bana yorgunum hava soğuk v.b bahaneler uretti bir sey demedim. Sonea bir arkadasi aradi geldim da goruselim diye yilda bir kere geliyor gitmem lazim dedi kavga cikarttim bende sonrasinda bana siddet uyguladi beni uzdugunu soyledigimde umursamadi bile sabah da hic bir sey demeden cikti gitti parmagim şisti diyorum napcaz diyo kes at ozaman diyor umursamiyor lutfen yardim edin nasil yola getirebilirim onu gururlu oldugumu gucly oldugumu onu terketmeden ona nasil gosterebilirim? Vicdan nasil yaptirabilirim?
Şiddet uygulayan,umursamayan seni ilk sırada tutmayan bir insana vicdan olmaz kendini kandırma,kendini oyalama.
Anne babanızın yanına gidin erkek arkadaşınız kişilik bozukluğu pardon kişiliğini oluşmamış bir varlık

Erkek arkadaşımla ortaokuldan beri konuşuyoruz ciddi bir ilişkimiz var 3 ay sonra askere gidecek ve o gitmeden vakit gecirelim diye yanına gittim ben de konyada okuyorum yaz tatilinde de ailemin yaninda olacağım için gorusemeyiz diye yanina gittim. Ve sürekli beni evde tek bırakıyor evet çalışıyor konumdan bakiyorum nereye gittigine yalan da soylemiyor dun calismiyordu aksam biyere gidelum dedim bana yorgunum hava soğuk v.b bahaneler uretti bir sey demedim. Sonea bir arkadasi aradi geldim da goruselim diye yilda bir kere geliyor gitmem lazim dedi kavga cikarttim bende sonrasinda bana siddet uyguladi beni uzdugunu soyledigimde umursamadi bile sabah da hic bir sey demeden cikti gitti parmagim şisti diyorum napcaz diyo kes at ozaman diyor umursamiyor lutfen yardim edin nasil yola getirebilirim onu gururlu oldugumu gucly oldugumu onu terketmeden ona nasil gosterebilirim? Vicdan nasil yaptirabilirim?
Doğuranın yola getiremediğine el bişey yapamaz derler.
Yaş çok küçük sanırım, dayak yiyip yola getirmeyi düşündüğünüze göre.

Ona gururlu olduğunu güçlü olduğunu göstermene imkan yok. Bu kafayla zor.

Sen şaka mısın kızım ya nasıl bir yokluktasin ki böyle ahlaksiz ve vicdansiz bir adama ciddi sevgilim diyebiliyorsun ve hala nasıl yola getirebilirim diyorsun.Yani benim de kızım olacak hamileyim ama senin gibiler benzeyecek diye öyle korkuyorum ki Allah akıl fikir versin sana okuyormuş birde bu kafayla nasıl okuyorsun orası da meçhul ya.
Nasılsa ayrılmayacaksin yediğin her dayakta kendine sebep bulup ama çok seviyorum ya diyip zorlayıp, geri döneceksin burada bedavadan konuşup yer işgal etme senin yüzünden gerçekten derdi olana bile kimse inanmıyor artık.

Sana hayırlı dayak yemeler.

Ama mecburum anlayamadığım bazi seyler var tehdit ediyor beni oradan böyle yorumlar yapması kolay
allah sana akıl fikir versin yaaa gerçekten neyle tehdit ediyo en fazla beraber olmuşsundur yada elinde görüntülerin vardır . kızım sen neden kendini bu kadar değersizleştiriyorsun git polise şikayetçi ol tehtid etmek neymiş görsün şerefsiz. bak bakalım bir daha tehdit edebiliyor mu. birde o pisliğin yanına gitmişsin adamın seni özlediği mi var sanki o gelirdi memleketine özleseydi . kusura bakma benim görüşüm sadece benim kadın dediğin az ağır olacak ne o sana değer vermeyen adamın yanına git o gelmeliydi. böyle böyle değersizleşiyorsun işte birde şiddet var sana şimdiden göstermiş gerçek yüzünü evlenmeyi mi düşünüyorsun gerçekten tüm bu yaşadıklarına rağmen. allah akıl fikir versin .

Bir ömrü dayak yiyerek mi geçirmek istiyorsunuz?
Lütfen burada yazılan diğer konulardan örnek alın ve derhal terk edin o adamı da o ortamı da.
Kendinize biraz değer verin lütfen..

Hanımlar güzel hanımlar değerli hanımlar şu pespaye olmaya meraklı kendine değer vermeyen varlıklara çenenizi yormayın,gidip barışacak boşu boşuna vakit kaybı tiplerden biri forum bunlarla dolu.
Gerçekten derdi olanlari ayırt edip hepsine yardım etmek istiyorum tek tek konulara bakarak ama bu tipler işgal ediyor burayı.
Güzel çenenizi yormayın salin gitsin dayagini yesin nasılsa ayrilmayacak.

adamin elinde ölerek göstermeyi düşünüyo gibi duruyorsunuz burdan.

adamda merhametten emare var mı sizce vicdan yaptircaksiniz?

Bu kafayla devam edersen akşam haberlerine malzeme olacaksın, intihar süsü verilmiş bir şekilde ya da balkondan düştü ve kendi atladı tarzında haberler...
Pes yani pesssss....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X