Erkek arkadaşım bana ilgi göstermiyor ve dövüyor yardım!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düşünemiyorum çünkü tehdit ediyor beni
Tam tersi seni tehdit ettiği için ayrılık düşünmelisin. Bırak seni tehditi, sana tek bir fiske vuran bir adamı aynı dakika terk edecek özgüven, seni deli gibi sevip saçinin teline kıyamayan bir adamla ilişki, bu ilişkiyi isteyecek ve yaşayabilecek kadar akıl mantık diliyorum sana🙏🏻 Yan komşumun da sevgilisi senin gibiydi, çok üzülürdüm kıza. Oyokken eve başka kızları da atardı çünkü… ilgi görmeyince kavga ederlerdi bir kere şiddet gördü, en azından onunki özürler falan diledi hediyeler aldı. Kız da bir daha dokunursan seni adla affetmem diyerek barıştı. Sonrası tüm hikayelerde olduğu gibi daha kötü dayak ve tehditler. Senin hikayen de belli canım, böyle adamlar düzelmez. En fazla bir süre düzelmiş gibi görünür sonra daha beter devam eder. Bu işkenceyi kendine bile bile yaşatmaya devam etmene ben buradan senin adına üzüldüm, sen kendine hiç mi üzülmüyorsun? Hiç güzel sağlıklı ilişki görmedin mi?

Erkek arkadaşımla ortaokuldan beri konuşuyoruz ciddi bir ilişkimiz var 3 ay sonra askere gidecek ve o gitmeden vakit gecirelim diye yanına gittim ben de konyada okuyorum yaz tatilinde de ailemin yaninda olacağım için gorusemeyiz diye yanina gittim. Ve sürekli beni evde tek bırakıyor evet çalışıyor konumdan bakiyorum nereye gittigine yalan da soylemiyor dun calismiyordu aksam biyere gidelum dedim bana yorgunum hava soğuk v.b bahaneler uretti bir sey demedim. Sonea bir arkadasi aradi geldim da goruselim diye yilda bir kere geliyor gitmem lazim dedi kavga cikarttim bende sonrasinda bana siddet uyguladi beni uzdugunu soyledigimde umursamadi bile sabah da hic bir sey demeden cikti gitti parmagim şisti diyorum napcaz diyo kes at ozaman diyor umursamiyor lutfen yardim edin nasil yola getirebilirim onu gururlu oldugumu gucly oldugumu onu terketmeden ona nasil gosterebilirim? Vicdan nasil yaptirabilirim
Askere gitmeden evlenin bu kadar dayağa rağmen nasıl güçlü olduğunuzu anlar .

Tehdit ediyorsa?
Muz Cumhuriyetinde yaşamıyoruz. Sende okuma-yazma bilmeyen kara cahil değilsin heralde.
Elinde yazılı bir mesaj varsa onla gidiyorsun en yakın karakola suç duyurusunda bulunuyorsun. Hapse kadar yolu var. Hiç mi gazete okumuyorsun?

Gururlu ve güçlü olduğunu göstermek için, gururlu ve güçlü olmak lazım. Zaten o da gösterilmez görünür anlaşılır.

Erkek arkadaşımla ortaokuldan beri konuşuyoruz ciddi bir ilişkimiz var 3 ay sonra askere gidecek ve o gitmeden vakit gecirelim diye yanına gittim ben de konyada okuyorum yaz tatilinde de ailemin yaninda olacağım için gorusemeyiz diye yanina gittim. Ve sürekli beni evde tek bırakıyor evet çalışıyor konumdan bakiyorum nereye gittigine yalan da soylemiyor dun calismiyordu aksam biyere gidelum dedim bana yorgunum hava soğuk v.b bahaneler uretti bir sey demedim. Sonea bir arkadasi aradi geldim da goruselim diye yilda bir kere geliyor gitmem lazim dedi kavga cikarttim bende sonrasinda bana siddet uyguladi beni uzdugunu soyledigimde umursamadi bile sabah da hic bir sey demeden cikti gitti parmagim şisti diyorum napcaz diyo kes at ozaman diyor umursamiyor lutfen yardim edin nasil yola getirebilirim onu gururlu oldugumu gucly oldugumu onu terketmeden ona nasil gosterebilirim? Vicdan nasil yaptirabilirim?
Gururlu ve güçlü olduğunu göstermezsin, çünkü değilsin?

Bu çocuğu bırakırsan başkasinin canı yanar sende kalsın iyisi .
diye diğer yorumlara göre destek atayım ben de.

Erkek arkadaşımla ortaokuldan beri konuşuyoruz ciddi bir ilişkimiz var 3 ay sonra askere gidecek ve o gitmeden vakit gecirelim diye yanına gittim ben de konyada okuyorum yaz tatilinde de ailemin yaninda olacağım için gorusemeyiz diye yanina gittim. Ve sürekli beni evde tek bırakıyor evet çalışıyor konumdan bakiyorum nereye gittigine yalan da soylemiyor dun calismiyordu aksam biyere gidelum dedim bana yorgunum hava soğuk v.b bahaneler uretti bir sey demedim. Sonea bir arkadasi aradi geldim da goruselim diye yilda bir kere geliyor gitmem lazim dedi kavga cikarttim bende sonrasinda bana siddet uyguladi beni uzdugunu soyledigimde umursamadi bile sabah da hic bir sey demeden cikti gitti parmagim şisti diyorum napcaz diyo kes at ozaman diyor umursamiyor lutfen yardim edin nasil yola getirebilirim onu gururlu oldugumu gucly oldugumu onu terketmeden ona nasil gosterebilirim? Vicdan nasil yaptirabilirim?
Ciddi ilişki anlayisiniz hele ki böyle bir zamanda tam da linç edilmelik.

Ona gururlu olduğunuzu ve güçlü olduğunuzu mu göstermek istiyorsunuz iyide bu özelliklere sahip değilsiniz ki.. Kusura bakmayında dayak yiyip karşı tarafa ders vereceğinizi sanıyorsanız bi doktora görünün derim.

Ebesinin seyi dovuyosa ne isin var koy gotune defolsun gitsin simdiden dovuyosa evlenince kizgin kaynar yaglar dokup iskence eder sana sen yandin kizim Allah kurtarsin. Parmagin sisiyosa sok bi yere dememis dua et. Biraz karakter sahibi ol uzaklas ondan onda karakter yok o ayrida sende de pek gurur yok gbi geldi bana degersizlestirmissin ezik gbisin😁

Onu çok sev bı daha vurunca öbür yanağını çevir ki kurt bakışlın yorulmasin(!) Bu kafayla bir tarafin kirilmadigi sürece erine hizmet şart
Malum kitlik var Allah korusun ya kaybedersen(!)
Aman ironi isaretimi de koyayım da sağını solunu kırdırma
Gururlu ve güçlü kadın lafla olmaz özsaygı gerek herşeyden önce

Sen de onu döv elin armut mu topluyo o zaman güçlü olduğunu anlar elbet 🤣

Ebesinin seyi dovuyosa ne isin var koy gotune defolsun gitsin simdiden dovuyosa evlenince kizgin kaynar yaglar dokup iskence eder sana sen yandin kizim Allah kurtarsin
Evlenince kız ya kaçar ya da ölür.. Bu tür sonlara maalesef kulağımız alıştı. Baksana bırakıp yoluma gideyim demiyo da nasıl adam ederim diye düşünüyor. Ne yazık böyle böyle Bazıları sonunu kendi hazırlıyo. Bunun adına da Aşk diyolar 😏

Evlenince kız ya kaçar ya da ölür.. Bu tür sonlara maalesef kulağımız alıştı. Baksana bırakıp yoluma gideyim demiyo da nasıl adam ederim diye düşünüyor. Ne yazık böyle böyle Bazıları sonunu kendi hazırlıyo. Bunun adına da Aşk diyolar 😏
Aynen huylu huyundan vazgecmez diye bi laf var bu adam siddeti seven hot zört gereksz adamin biri yani benim hayatimda öyle karaktersz cahil insanlar zaten olmadi hic bzmn sumugumu atmam ama bu kiz cagiz dayagi bile ask sanmis. Hamileyken yada sknrasinda yasanan siddet ve kadin cinayeti seyleri geliyor bnmde gözüme once kizin egitimini tamamlamasi lazim gercegi goremicek kadar cahil yada kucuk bi yerde yasiyo idrak edemiyo ailesiyle konussa bari annesiyle en azindan. Anneler yanilmax bak sana sddet uyguladigini annene babanada soylesene bkalm noluyo akilsiz kiz :KK66:

Bu nesilden ümidim kalmadı konular sayesinde. Nasıl bir özgüvensizlik, sevgisizlik, değersizlik nasıl bir yoksunluk yaşıyosun ki sana şiddet uygulayan bir adam için hala nasıl yola getirebilirim diye utanmadan sorabiliyosun? Ya senin hiç mi kendine saygın yok? Neyin kafasını yaşıyosun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X