Erkek arkadaşım bana ilgi göstermiyor ve dövüyor yardım!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açık açık yazarsanız burada herkes size daha net yardımcı olur.
Çıplak görüntü video falan mı var elinde nedir?
Bir şekilde yok etmeye elinden almaya bakın eğer öyleyse gerekirse telefonunu alıp bozun kırın evde sakliyorsa bulun ki yalnız kalmissiniz evde.
Onun dışında parmağınıza zarar vermiş gidip darp raporu alabilirsiniz şikayetçi olabilirsiniz uzaklaştırma çıkartabilirsiniz.
Mor çatı vs gibi dernekler var yazın arayın yardım isteyin gerekirse size avukat vs sağlarlar.
Şu anda su yaşta sevgi sandığınız şeylerin ilerde sevgi olmadığını göreceksiniz.

Hayır deli olcam gerçekten. Bu yeni nesil neden bu kadar bi acayip. Kocan bile değil sevgilin sana şiddet uygulamış kapıyı çarpıp çıkıp gideceğine bunu hayatından çıkaracağına bide nasıl düzeltirim diyor. Şiş parmağınla bide aşk mektubu yaz istersen. Gurur ne önemli şey allah akıl fikir versin. Evlenince daha çok dayaga hazırla kendini

Onu terketmeden noktasında bizi kaybettin. Seni sevmeyen ve değer vermeyen birinin yanında kalmak istemen bir seçim. Bugün bu kadarını yapan yarın karnında çocuğu varken döve döve öldürür.

Bu da moda oldu. Yorumlar hoşuma gitmedi hemen tüydüm. Birkaç yıl sonra kocam böyle böyle yapıyor diye geri dönecek. Bilmem kaç çocuk var diye bahane bulacak
Aynen öyle daha burada cesareti yok gerçekte hayatta ne yapabilecek.
Kendine güveni yok,hayatı tanımıyor ama onu döven pislikle ciddi düşünmeye aşkı var.
Hayır sonra kızdı mi kızdı oluyor.
Kaçmayı biliyorlar sadece hizu bende aşırı yükseldim heralde

Ananız babanız bir fiske vursa dayak yedim, mutsuzum evden kacmak icin evlenmek istiyorum diye konu acarsiniz. Elin adami yerden yere vuruyor, ciddi bir iliskim var diye adama yapisiyorsunuz.
Bak kizim elinde goruntulerin varsa git polise tehdit ediliyorum diye sikayet et. Cinselligi yanlis insanla yasamis olabilirsin ama bundan kurtulmak senin elinde. Bugun seni ciplak goruntulerle tehdit eden adam yarin baskalarina pazarlar, kucağında bebekle ortada kalirsin.
Git sikayet et, hayatini kurtar

Ama mecburum anlayamadığım bazi seyler var tehdit ediyor beni oradan böyle yorumlar yapması kolay
Siz yazdığınız kadar yorum geliyor müneccim değiliz özel görüntülerinizi neden cektiriyorsunuz hiç anlamıyorum sizin hiç bir oneminiz kalmamış ki güçlü olmak istiyorsan git şikayet et savcılığa bu tehtitlere pabuç birakma ama yapmiyacagini hepimiz biliyoruz dimi.

Birkaç gündür gördüğüm konular beni çok sinirlendiriyor. Beş para etmez adamlara kul köle olanlar, neler neler. Ya bir de anne olunca insan daha hassaslaşıp kızıyor. Direkt kendimi bunların ailelerinin yerine koyuyorum. Büyüt bin bir emekle bu yaşa getir, sefilin biri uğruna hayatını yaksın. Of sinirlerim çok bozuldu. Biraz kk detoksu mu yapsam ne yapsam

Terk etmeden mi? Hmm karşılıklı dövüşün o zaman.

Tesekkur etmek için romantik bir gece hazirlayin, ne güzel dovdun ellerine sağlık bı daha vur diye(!)
Ya sen bu kadar değersiz misin? Bu kadar mı erkeksizsin? Bu ne yaaa bı de terketmeden nasıl yola getirecekmis. Pardon hangi vasifla anası misin karısı misin? Neden bu kadar kendini endekslemissin?
Bırak Allah aşkına tüküreyim böyle aşkın izdirabina

Bu yola getirme olayı nedir, siz onu düzeltmeye uğraşacağınıza baştan düzgün birini bulun neden böyle insanlarla uğraşıyorsunuz o kişi yola gelmeyecek ve gittikçe daha beter biri olacak

Düşünme mecburiyetinde kalıyorum
Tehditlere boyun eğme görüntülerin var diye bir ömür onun dayağını mı yiyeceksin ailen öğrensin onların dayağını ye iki gün sonra unutulur herkes cahillik yapabilir kendini affettrirsin ama lütfen bu adamdan uzak dur cesaretli ol eyvallah etme ve gururlu ol yaşın kaç bilmiyorum ama bundan sonraki hayatın için bunu yapmalısın

Zaten yoksun doğru düzgün hizu gitme boşver detoksu falan bdvye girme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…