Erkek arkadaşım bana ilgi göstermiyor ve dövüyor yardım!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailen duysa da ailendir ,canindir bu pislikten dayak yemekten iyidir.
Git şikayetçi ol görüntülerim var de.
Zaten askere gidecek o zaman da hapse gider.
2-3 sert yorum alinca tehtid ediyor diye bahane uydurdun belli ilk yazdığında bildiğin aşkımdan ölüyorum dememissin sadece
Allah akıl fikir versin

Ailemin duymamasi gereken bir şeyi biliyor ve onu anlatacagindan delikli ispatlı sekilde surekli bunlarla tehdit ediyor

Ne ama o sey? İliskiye girerken sizi mi cekti? Soyle acik acik ona gore yorum yapalim. Ailen sana kizar, iskence de edebilir ama zamanla gecer kendi hayatini kurarsin. Bu adamla kalirsan omur boyu pisman olacaksin. Boyun egme.

Gözünü açmış bu pisliği görmüş.
Hayatı tanımadan buna sarilmis.
Şimdi de ayrılmadan nasıl yola getiririm.
Kendini düşünmeye o kim düşünür yahu.
Beni dövüyor umursamıyor ama ayrılmayalım.
Ailen senin onunla gorusmeni,yanına başka şehre gitmeni falan normal karşılıyordu bu pislikten daha medeni insanlardır.

Erkek arkadaşımla ortaokuldan beri konuşuyoruz ciddi bir ilişkimiz var 3 ay sonra askere gidecek ve o gitmeden vakit gecirelim diye yanına gittim ben de konyada okuyorum yaz tatilinde de ailemin yaninda olacağım için gorusemeyiz diye yanina gittim. Ve sürekli beni evde tek bırakıyor evet çalışıyor konumdan bakiyorum nereye gittigine yalan da soylemiyor dun calismiyordu aksam biyere gidelum dedim bana yorgunum hava soğuk v.b bahaneler uretti bir sey demedim. Sonea bir arkadasi aradi geldim da goruselim diye yilda bir kere geliyor gitmem lazim dedi kavga cikarttim bende sonrasinda bana siddet uyguladi beni uzdugunu soyledigimde umursamadi bile sabah da hic bir sey demeden cikti gitti parmagim şisti diyorum napcaz diyo kes at ozaman diyor umursamiyor lutfen yardim edin nasil yola getirebilirim onu gururlu oldugumu gucly oldugumu onu terketmeden ona nasil gosterebilirim? Vicdan nasil yaptirabilirim?
Onurlu olduğunuzu mu kanıtlayacaksınız?Kime?

Ay madem ailenden de korkuyorsun git önce insan denmeyecek yaratık olan boktan beter erkek arkadaşını şikayet et ailemden de korkuyorum can güvenliğim yok beni onlara vermeyin de sığınma evine falan git.

Sinirlerim zıpladı yemin ediyorum.

Noldu daha sağlıklı cevaplar alamadın bizde alamadık hemen neden hesabını silmeye çalıyorsun 😒
Ayy sallıyor tehdit ediyoru sonradan uydurdu. Konuda görüsemeyiz diye koştura koştura yanına gitmiş. Tehdit eden birinin yanina öyle gidilir mi ne dediği belli değil.

Ayy sallıyor tehdit ediyoru sonradan uydurdu. Konuda görüsemeyiz diye koştura koştura yanına gitmiş. Tehdit eden birinin yanina öyle gidilir mi ne dediği belli değil.
Aynen öyle ya aklı sıra kaldıracak burda bizi
Madem tehtid var önce söylenir akıl istenir.
Bildiğin aşık, aşkından ölüyor birde gururu falan da yok napayım ama ayrılmadan yapmam lazım 😕

Erkek arkadaşımla ortaokuldan beri konuşuyoruz ciddi bir ilişkimiz var 3 ay sonra askere gidecek ve o gitmeden vakit gecirelim diye yanına gittim ben de konyada okuyorum yaz tatilinde de ailemin yaninda olacağım için gorusemeyiz diye yanina gittim. Ve sürekli beni evde tek bırakıyor evet çalışıyor konumdan bakiyorum nereye gittigine yalan da soylemiyor dun calismiyordu aksam biyere gidelum dedim bana yorgunum hava soğuk v.b bahaneler uretti bir sey demedim. Sonea bir arkadasi aradi geldim da goruselim diye yilda bir kere geliyor gitmem lazim dedi kavga cikarttim bende sonrasinda bana siddet uyguladi beni uzdugunu soyledigimde umursamadi bile sabah da hic bir sey demeden cikti gitti parmagim şisti diyorum napcaz diyo kes at ozaman diyor umursamiyor lutfen yardim edin nasil yola getirebilirim onu gururlu oldugumu gucly oldugumu onu terketmeden ona nasil gosterebilirim? Vicdan nasil yaptirabilirim?
Vala biz sadece terket diyebiliriz sende terketmeden nasıl yola getireyim diosun ne gurur bıraktın ne güçlü kaldın kölesi olmaya devam yapacak bişey yok.

Aynen öyle ya aklı sıra kaldıracak burda bizi
Madem tehtid var önce söylenir akıl istenir.
Bildiğin aşık, aşkından ölüyor birde gururu falan da yok napayım ama ayrılmadan yapmam lazım 😕
Böylelerine üzülemiyorum yesin dayağını otursun.

Bakdiktin ki yorumlar sert geldi..
İstediğin desteği göremedin ; hemen bilmediğimiz şeyler peydah oldu..
Sevgilin sana bir anda şantaj yapar oldu mesela.
Sevgilisi şantaj yapan kadın bu durumu da konusuna ekler zaten.
Hem beni sevsin diyorsun hem de bana şantaj yapıyor diyerek ekliyorsun.
Yalanı bile doğru bir biçimde kurgulayamiyorsun 🙅

Atma ya atma,sallama artık :/

Bakdiktin ki yorumlar sert geldi..
İstediğin desteği göremedin ; hemen bilmediğimiz şeyler peydah oldu..
Sevgilin sana bir anda şantaj yapar oldu mesela.
Sevgilisi şantaj yapan kadın bu durumuda konusuna ekler zaten.
Hem beni sevsin diyorsun hem de bana şantaj yapıyor diyerek ekliyorsun.
Yalanı bile doğru bir biçimde kurgulayamiyorsun 🙅

Atma ya atma,sallama artık :/
Onurlu ve güçlü olduğunu kanitlayacakmış🤔.

Canım yola getiremezsin seviyorsun diye de kendini ezdiriyorsun o sevse zaten sana kıyamaz bence yanında taşın git ailenin yanına ve ona çok zaman harcama seviyorsa ondan uzaklaştığını görür ve kendine çeki düzen verir ama başta şiddet gösterende merhamet beklenilmez yaşın kaç bilmiyorum ama bir erkeğe takılı kalmaktansa kendi hayatına yön verip kendini geliştirip herkesin peşinde koştuğunu sende öncekinin sadece bu olmadığını anladığında o zaman hayatta bakış açın değişir ve olgunlaşıp değişirsin lütfen böyle hayvanları (hayvanlara hakaret) insan yerine koymayın kendinize değer verin ki karşınızdaki insan sizi mal olarak görmesin…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X