Erkek arkadaşım bana ilgi göstermiyor ve dövüyor yardım!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama mecburum anlayamadığım bazi seyler var tehdit ediyor beni oradan böyle yorumlar yapması kolay
Ailene durum ne olursa olsun anlat ve tehdit ederek size şiddet uyguladığını anlat. böyle mi yaşayacaksın.
ailen 1 kızar 2 kızar ama öyle biri hep seni ezer üzer. Yazık değil mi????

Erkek arkadaşımla ortaokuldan beri konuşuyoruz ciddi bir ilişkimiz var 3 ay sonra askere gidecek ve o gitmeden vakit gecirelim diye yanına gittim ben de konyada okuyorum yaz tatilinde de ailemin yaninda olacağım için gorusemeyiz diye yanina gittim. Ve sürekli beni evde tek bırakıyor evet çalışıyor konumdan bakiyorum nereye gittigine yalan da soylemiyor dun calismiyordu aksam biyere gidelum dedim bana yorgunum hava soğuk v.b bahaneler uretti bir sey demedim. Sonea bir arkadasi aradi geldim da goruselim diye yilda bir kere geliyor gitmem lazim dedi kavga cikarttim bende sonrasinda bana siddet uyguladi beni uzdugunu soyledigimde umursamadi bile sabah da hic bir sey demeden cikti gitti parmagim şisti diyorum napcaz diyo kes at ozaman diyor umursamiyor lutfen yardim edin nasil yola getirebilirim onu gururlu oldugumu gucly oldugumu onu terketmeden ona nasil gosterebilirim? Vicdan nasil yaptirabilirim?
Hala yola getirme peşinde misin? Yahu adam bildiğin öküz. Dövmüş seni. Bunu şimdi yapan evlensen her gün döver. Sen kendine bunu mu layık görüyorsun. Ayrılmak yerine vicdan yaptırmak istiyorum diyorsun. Senin arkana bakmadan kaçıp gitmenn lazım. Ortaokuldan beri görüşmen bir şey değiştirmiyor. İnsanlar bir tokat nedeniyle 30 yıllık evliliğini bitiriyor. Kimse şiddeti hak etmiyor. Aklını başına al. Gençliğini heba etme!

Erkek arkadaşımla ortaokuldan beri konuşuyoruz ciddi bir ilişkimiz var 3 ay sonra askere gidecek ve o gitmeden vakit gecirelim diye yanına gittim ben de konyada okuyorum yaz tatilinde de ailemin yaninda olacağım için gorusemeyiz diye yanina gittim. Ve sürekli beni evde tek bırakıyor evet çalışıyor konumdan bakiyorum nereye gittigine yalan da soylemiyor dun calismiyordu aksam biyere gidelum dedim bana yorgunum hava soğuk v.b bahaneler uretti bir sey demedim. Sonea bir arkadasi aradi geldim da goruselim diye yilda bir kere geliyor gitmem lazim dedi kavga cikarttim bende sonrasinda bana siddet uyguladi beni uzdugunu soyledigimde umursamadi bile sabah da hic bir sey demeden cikti gitti parmagim şisti diyorum napcaz diyo kes at ozaman diyor umursamiyor lutfen yardim edin nasil yola getirebilirim onu gururlu oldugumu gucly oldugumu onu terketmeden ona nasil gosterebilirim? Vicdan nasil yaptirabilirim?
Terketmeden güçlü vegururlu oldugnu mu göstericen? Tamam canım hayırlı işler :KK51:

Hala yola getirme peşinde misin? Yahu adam bildiğin öküz. Dövmüş seni. Bunu şimdi yapan evlensen her gün döver. Sen kendine bunu mu layık görüyorsun. Ayrılmak yerine vicdan yaptırmak istiyorum diyorsun. Senin arkana bakmadan kaçıp gitmenn lazım. Ortaokuldan beri görüşmen bir şey değiştirmiyor. İnsanlar bir tokat nedeniyle 30 yıllık evliliğini bitiriyor. Kimse şiddeti hak etmiyor. Aklını başına al. Gençliğini heba etme!
Tehdit ediyorsa?

Düşünemiyorum çünkü tehdit ediyor beni

Kizim bi kendine gel ya. doven tehdit eden adamla kimseye bise demesin diye evlenecek degilsin aklini basina al bakayim. Git ailene anlat ne yaparsa yapsin. Savciliga sikayet edersin korkma bu kadar ondan. O adamin senin goruntulerinle sana verecegi zarar inan ki onla evlenirsen yasayacaklarindan daha az olacaktir.

Neden ısrar ediyorsunuz? Seviyorum demeyin inanmam.

Kizim bi kendine gel ya. doven tehdit eden adamla kimseye bise demesin diye evlenecek degilsin aklini basina al bakayim. Git ailene anlat ne yaparsa yapsin. Savciliga sikayet edersin korkma bu kadar ondan. O adamin senin goruntulerinle sana verecegi zarar inan ki onla evlenirsen yasayacaklarindan daha az olacaktir.
Ailem duyarsa bunlari zaten onlarda ondan farkli davranmayacak

Tehdit ediyorsa?
Korkma savcılığa git şikayetçi ol. Belki ailenden korkuyor olabilirsin. Bak ben 31 yaşındayım evliyim çocuğum da var. Şu an eşim beni tehdit etse gözünün yaşına bakmam şikayetçi olurum. Sen delirdin mi? Eşim olmamış olsa herhangi bir kadın ya da erkek yine gider aynı şeyi yaparım. Zaten bunu yapamayacağını bildiği için sana böyle davranıyor. Adam emin kendinden seni de tehdit ediyormuş oh ne ala!

sen gururlu ve onurlu değilsin önce bu gerçeği kabullen .
gururlu ve onurlu kişi kapaıyı açrpıp giderdi . sen hala o adama belki hizmet ediyorusn . annen ve babana adına çok üzüzldüm . yazık çok yazık

Tehdit ediyor korkuyorsun anlarım ama sağlığından önemli değil git şikayet et, sen nasılsa elinde avcundasın diye sana istediği gibi davranıyor nasılsa siğneye çekeceksin diye ama susma yarın öbür gün evlendiğinde ya daha kötü döverse çocuk olur bir de onlar perişan yazık günah belki öldürür yani bunlar daha mı iyi bence güçlü ol ve git şikayet et

Dayak yediginiz yerde ne gücücünüz kalir ne gururunuz. Ama sakın terk etmeyin bu muhtesem bulunmaz hint kumasi. Kizim yok, ama olsaydi kendini böyle ezdirmemesi icin elimden gelen herseyi yapardim. Bu ciddi bir iliski oldugunu da nerden cikarttiniz hic anlamadim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X