erkek arkadaşım 4 yıldır işsiz ,lütfen dua önerisinde bulunun çok çaresiziz

En kısa sürede ayrılmanız temennisiyle. yıldır iş bulamayan insandan koca da olmaz sadece kendi alanında iş arıyorsa iş alanı kısıtlıysa böyle işsiz kalır.

Tövbeler olsun Ya Rabbil Alemin.

Adam kaba totonun teki 4 sene tam 4 senedir işsiz.
Dua istiyor….

Ben size dua etmek istiyorum. Kabul buyurur iseniz…

Rabbim inşallah bu üye 4 yıldır işsiz olan sevgilisi ile evlenmez.
Sizin ettiğiniz dua kabul olmuş galiba konu sahibesi ayrılmış sevgilisinden...Bir de bana dua ediveein yaş 31 hayırlı,mutlu bir evlilik için tez zamanda adayda yok ben de .

Sizin ettiğiniz dua kabul olmuş galiba konu sahibesi ayrılmış sevgilisinden...Bir de bana dua ediveein yaş 31 hayırlı,mutlu bir evlilik için tez zamanda adayda yok ben de .
Aylar sonra farkli bi sağlık konusu için kk ya girdim.
Sizin mesajınızı görünce sanırım sizin enerjiniz beni kk ya yolladı.
Cok da değişik rüya gördüm bugün.
Özelden ismini yazarsan dua da ederim, enerji çalışması yaparım.

Özel mesaj attım size ben de dün gece bir rüya gördüm onu da yazdım gkgjg

Ya fettah 489, gece kalkip namaz kılıp icten sekilde dua edebilirsin, fetih suresi. Allah kabul etsin.

Şimdiye dek benim adımla bir şey dilemediniz. Dileyin, alacaksınız. Öyle ki, sevinciniz tam olsun.
(Yuhanna 16:24)

Hiç kaygılanmayın; her konudaki dileklerinizi, Tanrı'ya dua edip yalvararak şükranla bildirin. O zaman Tanrı'nın her kavrayışı aşan esenliği Mesih İsa aracılığıyla yüreklerinizi ve düşüncelerinizi koruyacaktır.
(Filipililer 4:6-7)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…