erkek arkadaşım 4 yıldır işsiz ,lütfen dua önerisinde bulunun çok çaresiziz

Alyaayla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2018
1.378
1.111
35
Hepinize merhaba ,erkek arkadaşım 4 yıldır işsiz .Alanında iyi olduğu yerler bile almıyor geri çeviriyorlar ,her kapı yüzüne kapanıyor .Bu durum ruh sağlığımızı etkilemeye başladı.Ne yapacağımızı hiç bilmiyoruz dua tavsiyesine çok ihtiyacım var .Lütfen bildiğiniz iş için dua önerisinde bulunabilir misiniz.

Inşallah bulur güzel bi is

Sürekli iş aramaya devam edin, bir de her cuma vaka süresini okuyan fakirlik görmezmiş

Siz çalışıyor musunuz?
Bir insan 6 ay işsiz kalır, 1 sene işsiz kalır? Olmuyorsa alternatifler düşünür. Farklı sektörler denemiyor mu?

Her gün iş bulmak niyeti ile vakia suresi okuyun ,fetih suresi okuyun ve salavat okuyun.Muhakkak sadaka verin ve tovbe estafurullah demeyi ihmal etmeyelim..Niyetinizide yapin gerisi Allaha kalmış.Kendi istediği olmuyorsa Allahin istediğine yönelsin.Sonuçta mühim olan helal rızık,bereketli,daim olan rızık ve huzurlu bir iş ortamı.

Tövbeler olsun Ya Rabbil Alemin.

Adam kaba totonun teki 4 sene tam 4 senedir işsiz.
Dua istiyor….

Ben size dua etmek istiyorum. Kabul buyurur iseniz…

Rabbim inşallah bu üye 4 yıldır işsiz olan sevgilisi ile evlenmez.
Aklımdan geçenler. Konuşmayayım linçlenicem dedim ama çok şükür biri gerçeği söylemiş.
Ya erkek adam 4 sene işsiz oturur mu? pazarda limon satar yine de cebine üç kuruşta olsa koyar. Adam afedersin g*tünü oynatmıyor duayı biz ediyoruz paşaya. Vay bee...

evet haklı olabilirsiniz ama kaçırdığınız bir nokta var dua edin diye bir şey söylemedim de yazmadım da dua önerisinde bulunur musunuz diye yazmışım .

evet haklı olabilirsiniz ama kaçırdığınız bir nokta var dua edin diye bir şey söylemedim de yazmadım da dua önerisinde bulunur musunuz diye yazmışım .
Ha çok pardon şimdi siz böyle diyince erkek arkadaşınızın tembel bir ezik olduğu gerçeği bir an silindi aklımdan. Kusura bakmayın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…