erkek anneleriii size bir sorum olucakk

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
selam kızlarr size bir sorum olucakk bebeğimin sol yumurtası aşağı inmemiş benim sağda var fakat sol tarafta yok zamanla aşağı inermiş ama genede içim rahat etmiyo doktorada sorduk iner dedi aşağı önemsencek bişi deil dedi ama evhamlı oldum bu yüzden:)sizdede aynı şeyi yaşayan oldumu yada duydunuzmu hiç böle bişi

merhaba canım aynı sorun benim oğlumda da vardı dr ilk zamanlar iner demişti ama inmedi onun için bi iğne var bizim ki onunla da inmedi sonra ameliyat oldu sana bi önerim 2 yaşına kadar bekle derim

saol canımm inşallah iner bir an önce ameliyatı nasıldı zormuydu kaç aylıkken oldu acaba yumurtası neresindeydi çok soru sordum ama merak ediyorum çok...

saol canımm inşallah iner bir an önce ameliyatı nasıldı zormuydu kaç aylıkken oldu acaba yumurtası neresindeydi çok soru sordum ama merak ediyorum çok...

canım bizim iki yumurtada yukardaydı ilk ameliyatı 52 günlükken oldu diğerinide 2.5 yaşında ameliyatlar basitti herhangi bi zorluk çekmedik ameliyattan sonra

a.s.
canım aynı sorun benim eltimin oğlunda vardı doğuştan.dru 3 yaşına kadar inebilir bekleyelim dedi.beklendi inmediği için ameliyat oldu 2 ay önce.sol taraftaydı.bide su topluyodu onunkisi.şimdi iyi şükür.korkulacak bişi değil canım evham yapma erkek çocuklarda sık rastlanıyor.iyi bi dra güven yeter.a.s.

hic duymadim canim böle bise
insallah bi an önce iner.. kiyamam .. olmasin ameliyat

saolun kızlar ama içim rahat etmiyo işte o inmeden bana rahat yok:))inşallah kısa sürede inerde ameliyata gerek kalmaz küçücük bebeğimin ameliyat olmasına dayanamam

tüh canım ya iner inşallah,dert etme...

ameliyatta olsa basit bişeymiş,önemli olan düzelmesi,sıkma sen tatlı canını...

tabii inşallah ameliyata falan gerek kalmaz...

canım inmemiş testis deniyor ona..
1 yaşına kadar ienbiliyor, bir yaşından sonra inmezse ameliyat ediliyor..
bizimde karnımdayken ultrasonda sag inmemiş görünüyordu, son hafta indi..
ben ya inmezse diye endişelenmiştim doktorumda inmese bile korkulacak birşey yok demişti..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…