erkeğin kavga esnasında eşinin ailesine küfretmesi

aileme bırak küfürü en ufak bir imalı laf,bir terbiyesizlik asla tahammül edemiyeceğim birşeydir. böyle birşeyi yapan ister eşim ister akrabam ister herhangi bir kendini bilmez olsun,karşısında çok farklı bir ben görür.işleri çığrından çıkarırım ve o insana anasından emdiği süt burnundan gelene kadar çektiririm! iki kişi var böyle kendini bilmez.imalı laf eden.aldılar alacaklarını benden.şimdi ayaklarını denk almayı öğrendiler...........

baştan fırsat vermeyecektin be arkadaşım.basacaktın yaygarayı...of off

size ilk bu davranısı yaptıgında tavrınızı koyucaktınız sımdı ne yapsanız bos
sesınızı cıkarmadıgınızı gorunce haklı saymıs demek kendını
esım asla boyle bı tavır ne aıleme ne bana sergıleyebılır
asla ve asla
zaten esım aıleme cok saygı duyar banada oyle bende aynı sekılde ona ve aılesıne
aksı olsaydı evlı olmazdım esımle zaten
hem ne mantıksız bı koltuk ıcın kavga edıp aılenıze saldırması
kusura bakmayın ama cok terbıyesızce ve kaba bır tutum

Yerinde olmak istemezdim.Ailesi bir insanın herşeyidir.Onlara yapılacak hakaret herşeyden ağır gelir insana.Böyle bir duruma tahammül edemezdim ben.Buna müsade etmemek gerek.Beni yetiştirip büyüten üzerimde hakkı olan insanlara hakaret ettirmem.Allah sabır versin.Ama tavrını da net koymak gerek.

canım yaptığı çok yanlış.ama 14 yıllık bi evlilik ve bu adamı senden daha iyi tanıyan kimse de yoktur.yapıcağın en doğru şey,tartışmayı küfredecek aşamaya getirmemek.o noktayı sen bilirsin.en azından bu kadar üzülmezsin

aileme edecegi bir küfür bu evliligin bitmesine kocaman bir gerekcedir
tabi bunu bizim soylememiz kolay geliyor cunku ailemiz destekcimiz maddi durumumuz iyi ekonomik ozgurlugumuz var
ama sizin icin inanin ne dicegimi sasirmis durumdayim
suc sizde gibime geliyor esinizden cok
cunku daha hala ona insiyatifli davranma cabasindasiniz yazilarinizdan anladigim kadariyla
küserse küssün sizde siz olun yapmayin islerini sizde dargin durun
ailesine karsi sizde igneleyeci konusun uzerinize yurursede nasilmiss diye sorun :kızgın:
cok sinirle soyluiyorum bunlari basiniza ne gelecegini en iyi siz bilirsiniz
lutfen dediklerime aldanmayin
allah yardimciniz olsun bol bol dua etmekten baska careniz yok sanirim :teselli:

bence o kuftertigi zaman senin kizdigini bildigi icin senin canini acitmak istiyor(kizgin oldugu zaman)
bidaki sefere tepki verme bence bide oyle dene belki artik bu olaya uzulmedigini gordugunde yapmaz
kolay gelsin canim eger esini seviyosan ve iyi huylarida var duyosan baska yontemler ara onu vazgecirmek icin

:dilcikar:allahtan sabır dile canım..yerinde olsam ble bi insanla tartışmaya bile girmezdim naparsa yapsın

X