erkeğe nasıl ilgi gösterilir

herkese merhaba 10 sene sonra kendinimi yeniden burada buldum çünkü çok bunaldım ve kimseye anlatamıyorum farklı kişilerin fikirlerine ihtiyacım var.
Gelelim konuya,genel durumu anlatayım bunun için bi kaç konuya değiniyim
1-ben 14 yıllık evliyim eşimi seviyorum ama artık sevmediğim yönleri olduğunu hissetmeye başladım bi türlü doymak bilmediği için cinsellikten tamamen soğudum çok zor mutlu oluyorum yapalım bitsin kafasındayım ama yinede ona belli etmemeye özen gösteriyorum.
2-Eşim neşeli yerinde duramayan biriydi yıllar geçtikçe bu özelliği değişmedi halen öyle ama ben daha olgunlaştım artık sakinlik biraz ciddiyet istediğimi farkediyorum.
3- alkolden nefret ediyorum o alkol alınca fazla konuşuyor sürekli kendimizi tekrar ediyoruz ve alkollüyken ona saygı duyamıyorum
4- Beni çok kolay manipülr ettiğini düşünüyorum yatakta istemediğim bi şeyi defalarca teklif edip her seferinde ben reddedince bana kendimi suçlu hissettiriyor işe beraber gidip geliyorum sürekli bi aradayız
gün içinde durduk yere ben ilgi istiyorum diyor bütün hafta çalışıyorum cumartesi temizlik yapıyorum pazar dinleyebiliyorum yani gün içinde nasıl ilgi gösterebilirim bilemiyorum sürekli temas halinde olmaktan mı bahsediyor sıkılıyorum artık yani kısaca beni ilgisizlikle suçluyor beni öpmüyorsun diyor ama öpsem dokunsam iş yatak odasında bitiyor artık cinsellkten nefret ettim belki iş ayrılığa kadar gidecek ne yapmam nasıl davranmam gerektiğini bilemiyorum bu durumda ne yapılır bir akıl verin
Siz eşinizi artık sevmiyorsunuz bence. Sevgi bitmiş.

herkese merhaba 10 sene sonra kendinimi yeniden burada buldum çünkü çok bunaldım ve kimseye anlatamıyorum farklı kişilerin fikirlerine ihtiyacım var.
Gelelim konuya,genel durumu anlatayım bunun için bi kaç konuya değiniyim
1-ben 14 yıllık evliyim eşimi seviyorum ama artık sevmediğim yönleri olduğunu hissetmeye başladım bi türlü doymak bilmediği için cinsellikten tamamen soğudum çok zor mutlu oluyorum yapalım bitsin kafasındayım ama yinede ona belli etmemeye özen gösteriyorum.
2-Eşim neşeli yerinde duramayan biriydi yıllar geçtikçe bu özelliği değişmedi halen öyle ama ben daha olgunlaştım artık sakinlik biraz ciddiyet istediğimi farkediyorum.
3- alkolden nefret ediyorum o alkol alınca fazla konuşuyor sürekli kendimizi tekrar ediyoruz ve alkollüyken ona saygı duyamıyorum
4- Beni çok kolay manipülr ettiğini düşünüyorum yatakta istemediğim bi şeyi defalarca teklif edip her seferinde ben reddedince bana kendimi suçlu hissettiriyor işe beraber gidip geliyorum sürekli bi aradayız
gün içinde durduk yere ben ilgi istiyorum diyor bütün hafta çalışıyorum cumartesi temizlik yapıyorum pazar dinleyebiliyorum yani gün içinde nasıl ilgi gösterebilirim bilemiyorum sürekli temas halinde olmaktan mı bahsediyor sıkılıyorum artık yani kısaca beni ilgisizlikle suçluyor beni öpmüyorsun diyor ama öpsem dokunsam iş yatak odasında bitiyor artık cinsellkten nefret ettim belki iş ayrılığa kadar gidecek ne yapmam nasıl davranmam gerektiğini bilemiyorum bu durumda ne yapılır bir akıl verin
Konuşup bütün seffafligiyla duygularınızı anlattınız mi ? O da sizden istediklerini size veren biri mi ? 10 yıllık evlilikte cinselliği bu denli sıcak tutması bence olumsuz bir durum değil ama siz rahatsız oluyorsaniz ortası bulunmalı.

valla erkege ilgi gostermeyi severim ama boyle biri olsa ben de sogurdum belki. cumartesi siz temizlik yaparken o mal mal oturup enerjisini mi dolduruyor? eger öyleyse tabii ki onun bataryasi full olur sizinki bos.

Bence siz artık yılların yorgunluğuyla bunalmışsınız, maskeli depresyon belirtileri bunlar. Ya da tükenmişlik sendromu mu demeliyiz? :) Biraz kafa dinlemeye, nefes almaya ihtiyacınız var. Eşiniz 14 senedir aynıysa, ama şimdi bu kadar gözünüze batmaya başladıysa dolmuşsunuz demektir, tahammül edemedikçe de nefrete dönüşür.

Özel bir cins bukulemun olsa anlardım başlığı 😂Şimdi o da insan birde hepsinin aynı biz kadınlar gibi karakteri farklı.Yani yorumlarda herkes kendi kocası yada sevgilisini anlatacak.Simdi huyunu suyunu bu kadar yıldır bilen sizsiniz.Ben hep şoyle davranirim kendim gibi.İstediklerim istemediklerim net.Ve ben o beni sevmiyorsun argümanıni yemem Sizde yemeyin öyle düşünüyorsan bu senin fikrin.Her dediğini yapmamam sevmedigim anlamına gelmez.Benimde kurallarım keyfim isteklerim var.Hayat bile her istediğimizi yapmaz Yada her dua kabul olmaz.Bu sevilmiyoruz demek değildir .

Türk erkeklerin çoğu öyle kadini yıpratıyor çok . Her ise siz koşturursanız bıkarsınız . Böyle alışmış ev işlerinde size yardımcı olacağını sanmiyorum ama . Sen çalışıyorsan bende çalışıyorum bana yardım edin deyin

Aslında ev işi yapmayı seviyorum o da elinden geldiğince yardım ediyor bu ayrıntıyı gereksiz vermiş olabilirim 😀

sadece sürekli ilgisizsin lafından tükendim mıç mıç olmayı sevmiyorum belki sorun bendedir diyorum da nasıl ilgi göstereceğini bilemiyorum aslında ilgisiz olduğumu da düşünmüyorum 14 yıl sonunda herkes biraz rahatlasa süper olacak

Ben de kendim gibi davranıyorum istemediğim şeyleri reddediyorum başka evliliklerde bu işler nasıl yürüyor acaba ben mi yanlış yapıyorum diyordum aynı fikirde olduğumuza sevindim demekki yanlış yapmıyorum, teşekürler

Ben de arkadaşlara katılıyorum, eşinize karşı duygularınız körelmiş gibi geldi bana da. Ben de eski eşimi sevdiğimi düşünürdüm ama dokunmak sarılmak ve birlikte olmak içimden gelmezdi. Herhalde ben böyleyim diyip kabullendim durumu ama böyle değilmişim. Şimdi erkek arkadaşımla koala gibiyim. Sürekli elim elinde yüzünde. Tabi bu sebeple gidip adamı boşamayın =) ama azıcık duygularınızı gözden geçirin, canlandırmaya çalışın. Sık sık temas edin. Özellikle yatarken sarılın dokunun birbirinize. Hala olmuyorsa bırakın zorlamayın.

sizden tamamen bağımsız olarak diğer arkadaşlara soruyorum gerçekten bir erkeğe nasıl ilgi gösterilir? nasıl gönül alınır? :KK49:

Yemek yapılır 😂10 yıllık evliyim, erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer sözünden daha mantıklı bir söz duymadım 😄
evli değiliz, arada bi şeyler yapıyorum buluşmaya giderken ama daha başka öneriler de lazım, küs bana şu an nasıl gönlünü alacağım bilmiyorum

X