Erenimle biz geldikk

oyyyy şimdi ne tatlıdır o yumuk yumuk gözleriyle mis kokan kokusuyla meleğiniz dünyanıza hoşgelsin...kilosuda çok iyi hafif bir tosun durumu var....allahım esirgesin...sağlıklı sıhatli başarılı sevilen uzun ömürlü birisi olsun inşallah.... gamyoncuiremsu

canlarım teşekkür edıyorum hepınızee...canlarım benım yaa...hastabede 5 -6 saat sancı çektığim için hepinıze dua ettım darısı tüm bekleyen ve ısteyenlere..doğuran anneler hepinizi şimdi çok iyi anlıyorummm duygularınızı rabbım herkese yaşatsınnnn

hadi kiz doğumun gibi hikayen ve fotoğraflarda gecikmesinnn bekliyoruzzz canimmm,

Dogum hikayeni bekliyoruzzz ama butun ayrintilariyla anlat :lepi:
insallah bugun bende dogururum :lepi: kontrole gidecem canim :))

kız daha yeni gitmemişmiydin sen ne cabuk geldin hadi kavuştun yavruna bide corumlu kavuşsaydı anam ben bile stres yapmışdım doguramadı bunlar diye :dance: neyse allah analı babalı büyütsün canım hadi gözün aydın :teytey:

ya işte bekledim bekledim gece doğurdum sabah geldimmm evime cin gibiyim maşallah oğlumda öyle allah nazarlardan saklasinnn...inşiallah çorumluda en kisa zamanda doğurrur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…