Erenimle biz geldikk

ro_se17

no paniq no heyecan
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
4.470
3
j-kizalr ben dün gece saat 9 da normal doğum ile doğurdumm şyan evimdeyimm doğum hikayaemi ve ayrintilari yazicam şuan oğluşum mikirdiyor karni aççç sütüm tam anlamiyla gelmedi...görüşmek üzere bu arada oğluşum 4 kilo 54 cm oldu ...darisi tüm bekleyenlere..çok güzel bir duygu allahimmm

allah bağışlasın canım maşaallah ne güzel toparlanıp evine gelmişsin bide bize yazmışsın. dogum ikayeni sabırsızlıkla bekliyoruz...

:nazar:Allah.bağışlasın canım.bebeğinede sanada sağlıklı uzun ömürler.:nazar:.geçmiş olsun..

yenidogan4ua4.jpg

Canım Allah analı babalı büyütsün. Allah güzel bir gelecek , uzun bir ömür nasip etsin inşallah. Amin. Seni ve eşini tebrik ediyorum. Bizim için de öp emi.. a.s.

tebrik ederim canım,hayırlı olsun...
maşallah bayaa da tombikmiş,doğumun zor oldu mu?
ayyy ne güzeldir o şimdi yumuk yumuk,Allah güle güle büyütmek nasip etsin canım

ben sana demistim degil mi benden once dogurcaksin oglunu kucagina alcaksin diyesenağlama
tebrikler guzelim oglunu allahim size bagislasin anali babali buyutmek nasip etsin insallah
ben daha doguramam agustoasa kalcak bu doktorlarin yuzunden ya ben olcem yada kafayi siyircam senağlamasenağlama

Caniiiiiim, hosgelmissiniz evinize :1hug: cok sevindim valla gözumuz yollardaydi a.s.

Allah bagislasin guzelim, Allah anali babali buyutsun,:1hug: sonunda kurtuldun sen darisi basimiza :nazar::teytey:

gözün aydın cnm allah analı babalı büyütsün hikayeni bekliyoruz...

canım tebrikler .allah analı babalı büyütsünn bebeğini.benimde oğlumun adı EREN olucak allah izin verirse.darısı başımıza.seni ve oğlunu öpüyorummmmmmmmmm

hadi gözün aydın sen de yırttın paçayı ..bebişini güle güle büyüt.. bu arada tebrik ederim 4 kiloyu doğurmak da her babayiğidin harcı değil yani.. maaşallah ..

canim allah anali babali büyütmeyi nasip etsin inş. Hayirli olsun,en kisa zamanda oğluşunun fotolarini gönder bizlere,benim içinde öp koklu miniğini,

X