eren ve zeynep doğa için şifa niyetine 41 yasin okuyalım mı?

fikrine sağlık cnaım,
ben 5 tane okurum,mümkünse okuma ve bitirme süresi de yazılsın lütfen..

fakat bu şifa işlerinde gayret edip 500 farklı kişi 500 yasin okuyabilse,çok kıymetli olur ama..
vereliniortak
bence bitince yeniden başlayabiliriz,
nolcak ki mübarek gün,ama bir ama ik tane,ne okunsa kardır..
vereliniortak olumunekankayizsmile

kızlar ben şuan okuyamıyorum..malum ameliyatlıyım..aşağısı darmadağınık..ama böyle hallerde 10 gün ibadet yok sonra özürlü sayılıyorum diye biliyorum..yani perşembe günü kısmetse namazlarıma ibadetlerime dönebileceğim..o zaman okurum bol bol..

bir de şu 4444ten bahsetmiş dalin..tefriciye duası, onu da beraberce okuyalım..kısacık bişey zaten..el birliğiyle kısa zamanda bitiririz..ne dersiniz?

burçincim evet dalin tazmış,onun da listesini yapalım perşembe yada cumaya kadar o halde,
hituci canım şu 41 yasini sen tamamla sağlıkla da diğer gurupla ben ilgilenirim inşallahh..

arkadaşlar tefriciyeye başlarsak lorasima arkadaşımız adınada dua edelim.Allahın rahmeti bol hepsine ayrı ayrı dua etmek gerekmez bence....

salavat_ı tefrıcıyeye baslıcam canlarım su lıogusalık hallerım bı gecsın kısa zamanda okuruz bır elın nesı var ıkı elın sesı var ıyıkı varsınız
herkes okudugu kadarını yazar ona gore toplarız tefrıcıyelerı
saolun benı onurlandırıosunuz bunları haketmek ıcın ne ettımkı (

canım hepimiz anneyiz,
ve hepimiz yaşamasak da seni anlayabiliriz burda,
bu yüzden hayırlısıyla şifa bulsun yavruların inşallah,
senin de bişey yapmana gerek yok,
tefriciyeler için seni beklemeyelim,
şu 41 yasin bitsin inşallah,ona da başlarız kısmetse,
sen güzelce yemeklerini ye,sütün olsun,bir damla da olsa ulaştır onlara,yeter..

dalincim aynen hymarynin dedigi gb sen kendine bak, yemegini ye, suyunu bol ic, biz seni beklemeden 4444 tefriciye de baslariz. Allah kabul etsin dualarimizi. gecicek bugunler Insallah, bebislerimiz sapasaglam anneleriyle evlerine donucekler.

şimdi 1 tane okudum arkadaşlar...allah kuzucukları anasına babasına bağışlasın..rabbim hayırlı şifalar versin...

hituci ne kadar iyi düşünmüşsün, Allah senden de okuyan herkesten de razı olsun. duaları kabul eylesin bebişlere bu mübarek günlerde şifa versin inşallah. ben arapça orijinalinden okumayı bilmiyorum ama diğer türlü 2 tane okurum yarın.Allah kabul etsin inşallah, Ayşenura güç versin, bebeklere yaşama tutunma enerjisi versin.

mucıze dıye buna denır ıste drumuzla gorustuk mucızevı bır sekılde 1 gunde beyındekı kanamaları gectı ıkısınınde dedı dr dualarımız temennılerımız allaha acılan ellerımız bos cevrılmedı ALLAH bınlerce kere razı olsun hepınızden 2 gundur makıneden cıkarılmıslar kendılerı tıkır tıkır nefes alıolarmıs suan durumları beklenenınde uzerınde ıyıymıs dr bıle soledı mucıze dedı ole mutluyumkı ALLAH ım tum annelere bebegı kuvoozde olanlara tabı bu mutlulugu tattırsın 3 gun once dr olecekler ıması yapıorken bırden dondu bebekelrım hayata dualarımız kabul oldu sozun bıttıgı yer ne dıyecegımı bılemıorum
ılk sızlerle paylasıorum once sıze solemek ıstedım bu ıyı haberı eger bole gıderse kısa sure sonra emzırebılıcem dr suan ıcın ne olur ne olmaz dıye bır kaç gun daha ayrı bolgede tutucam dedı en cok ılgılendıgım 2 bebek kırkız bebekelr dedı gunlerını doldurmalarını beklıcez bundan sonra dedı organ gelısımlerı tam anlamıyla olgunlasma surecını burda gecırsınler dedı eger bole gıderse kısa surede alıcaz ewımıze getırıcez bırden bıre bole mucızevı bır ıyılesme sadece ALLAH sayesınde olurdu bır kez daha gosterdı buyuklugunu yaradan mevlam bınlerce sukur yaz yaz bıtıremedım sevıncımı aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a cok mutluyum

çooooooooook sevindim cnaım...daha iyi olacaklar Allahın izniyle.....daha da güzel haberlerini bekliyoruz....

cnm o son 3 yasınide ben alıyorm ve şimdi okumaya başıyorm rabbim bebeklerine şifa versin saglıklı bir şekilde inş kucagına alırsın ben nisan topiginden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…