eren ve zeynep doğa için şifa niyetine 41 yasin okuyalım mı?

hituci

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2007
1.932
31
arkadaşlar hemen hemen hepimiz biliyoruz eren ve zeynebin hikeyesini...
arkadaşımız erenzeyno(eski nickiyle dalin)nun desteğe ihtiyacı var...
bu durumda hepimiz olabilirdik...şimdi destek olma zamanı bence...
41 yasin okuyalım şifa niyetine...
inşaallah Allah kabul eder dualarımızı ve arkadaşımız bebekleriyle sağlıkla mutlulukla evine döner hayırlısıyla...
şimdiden herkese teşekkürler...

okuyanların isimlerini yazıyorum arkadaşlar sayı hakkında bilgi olsun diye.....

1-hituci
2-tarihci_35
3-nurtopu
4-nurtopu
5-nurtopu
6-kuzu81
7-özlem80
8-özlem80
9-hymarry
10-hymarry
11-hymarry
12-hymarry
13-hymarry
14-semra57
15-ceren77
16-ceren77
17-ceren77
18-ceren77
19-ceren77
20-hituci
21-firdos
22-firdos
23-firdos
24-hituci
25-cellist1
26-cigdo
27-cigdo
28-nicole78
29-karde
30-karde
31-yavrukirpi
32-yavrukirpi
33-ayşe
34-ayşe
35-ayşe
36-ayşe
37-ayşe
38-hituci
39-ayseuzal
40-ayseuzal
41-ayseuzal

Son düzenleme:
erenzoyno arkadaşımızın hikayesini bilmeyenler için bir mesajını kopyalıyorum.

erenzeyno kullanıcısından alıntı
kızım ıyılesıcek dıye beklerken dun gece oglumdada baslamıs beyın kanamaları suazn ıkısınınde beynınde kanamalr var ayrı bı bolgede yatıolar hala dualar edıorum ıyı olsunlar dıye ama artık manevı olarak gocmeye basladım ne ekmek ne su ıstıo cnm aklım hep yawrularımda oglum 11 gun oldu hala nefes alamıor bogazına tup sokuldu ordan nefes alıor kızım burundan alıor kendısı dr hıc ıyı konusmadı sabredıp dua edıp beklıcez dedı hayatı tehıkelerı var durumları cok cıddı dedı artık kendımı herseye hazırladım en kotuye hazırladım pozıtıf dırencım bıtıo artık sutumde gıdıo
ne taraf hayırlıysa o tarafı gostersın rabbım drlar ellerınden gelenı yapolar ama bı turlu cvp vermıo bebeklerım ıyılesme gostermıo okadar zorkı onları o sekılde gormek elım yuregımde hersabah uyandıgımda sımdı hastaneden arıcaklar bebekelr ıcın kotu haber verıcekler dıe aklım gıdıo rabbım nolur kımseye yasatmasın dusmanıma dahı yasatmasın ewlat acısıyla sınamasın kımselerı (((((

1 yasin okudum Allahım kabul eder inşaallah...
rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın sağlıkla hayırlısıyla inşaallah....

rabbım yar ve yardımcın ols canım asla umıdını yıtırmeeeeeeeee ..............bol dua canım ınş gelecekler kucagına

canım bu gece bende 1 tane okurum allahım sıfasını verır ınsallah yatmadan once okuycam.

canim ne guzel dusunmussun Allah razi olsun. lutfen benim icin de 2 tane simdi okuyacagim yazar misin,Allah kabul etsin dualarimizi.

fikrine sağlık cnaım,
ben 5 tane okurum,mümkünse okuma ve bitirme süresi de yazılsın lütfen..

fakat bu şifa işlerinde gayret edip 500 farklı kişi 500 yasin okuyabilse,çok kıymetli olur ama..

canım Allah şifa versin inş. bende 1tane okurum şimdi bebeğim rahat bırakmaz o yüzden gece okurum...

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar...
ben birtane daha okudum.okudukça eklicem inşaallah....
birgünde yarıladık sayılır...en kısa zamanda bitirelim...biz okudukça bebeciklerde iyileşsin inşaallah...

bence bitince yeniden başlayabiliriz,
nolcak ki mübarek gün,ama bir ama ik tane,ne okunsa kardır..

bence bitince yeniden başlayabiliriz,
nolcak ki mübarek gün,ama bir ama ik tane,ne okunsa kardır..

bebekleri 28. haftada dünyaya gelen lorasima nickli arkadaşımızında çok duaya ve desteğe ihtiyacı var...bitince onun bebekleri içinde okuyabiliriz katılım olursa...
dediğin gibi mübarek gün hem bebeklere faydası olur inş.hem sevap...
düşünürsen listeyi sen yaparmısın?...bizde 34+5 olduk Allahın izniyle,doğum tarihi belli değil ama topun ağzındayız heran herşey olabilir..geri sayım başladı...eyvahedigeldismile

kizlar dalin diger topige yazmis belliki gormemis bu basligi, canim gozu ne goruyordur ki bebeklerinden baska burayi gorsun. konusursaniz soyleyin bence, ona cok morel olucaktir bizim dualarimiz. Allah kabul etsin Insallah. hepinizi bebeklerinize saglikla kavustursun.

ole cok duygulandımkı ole cok svıorumkı sızlerı ALLAH BIR DEIL BINLRCE KEZ razı olsun sızden yawrularınıza uzun omurler verısn saglık versın huzurlu yuvalarınız olsun cok duygulandırdınız benı yuregınıze saglık

bende okucam ama durumlar musayıt deıl bılırsınız logusalık
50 yasın okucam 4444 duasına baslamayı dusunuorum

Ben de 2 tane okuyorum şimdi arkadaşlar, listeye ekleyin emi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…