Erdemli'nin dükkanı kapanıyor, fiyatları siz belirleyin yok pahasına /satılmıştır..

$DSCF2203.jpg $DSCF2220.jpg $DSCF2216.jpg $DSCF2214.jpg $DSCF2212.jpg $DSCF2206.jpg $DSCF2204.jpg $image[17].jpg $image[15].jpg $image[6].jpg $image478.jpg $image12.jpg $image[8].jpg

çoğunlukla takas yapıyorum canım.çanta ve hırka en son kaç olur .çanta 10 hırka 5 toplam 15. kaç olur?

Anladım canım.. Canım hırkayı oxxodan geçen yıl 59,90 a almıştım zaten ederinin çok çok altında satıyorum. Çantanın da önünde belli belirsiz ufak bi leke var ben çıkarmaya çalıştım ama çıkaramadım o yüzden bu fiyata koydum. Bu ürünlerde başka indirim yapamam malesef canım. Zaten ikisi de indirimli

Anladım canım.. Canım hırkayı oxxodan geçen yıl 59,90 a almıştım zaten ederinin çok çok altında satıyorum. Çantanın da önünde belli belirsiz ufak bi leke var ben çıkarmaya çalıştım ama çıkaramadım o yüzden bu fiyata koydum. Bu ürünlerde başka indirim yapamam malesef canım. Zaten ikisi de indirimli

canım çanta önünde leke olduğundan çıkmazsa diye kararsız kaldım en azından 12-13 tl falan yap.kargo da var 7-8 tl

X