Erdem Güven'e yakın zamanda ameliyat olanlar

kurabiyecanavarii

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2022
7
3
34
Kızlar merhaba! Yakın zamanda Erdem Güven'e meme büyütme estetiği olan ya da doktor hakkında bilgisi olan var mı? Ben de ameliyat düşünüyorum ama doktorlar hakkında kötü yorumları okuyunca biraz korktum açıkçası 😞 fikir verebilecek olan var mı???

Kızlar merhaba! Yakın zamanda Erdem Güven'e meme büyütme estetiği olan ya da doktor hakkında bilgisi olan var mı? Ben de ameliyat düşünüyorum ama doktorlar hakkında kötü yorumları okuyunca biraz korktum açıkçası 😞 fikir verebilecek olan var mı???
ameliyat oldunuz mu acaba, ne kadar istedi ?
Erdem Güven güvenilir bir doktor bildiğim kadarıyla.

Merhabalar pazartesi günü meme dikleştirme ve silikon ameliyatı oldum tavsiye ederim oldukça anlayışlı ve herşeyi açıklayıcı bir doktor. Sizin hayalinizdeki neyse onu yapıyor ağrıya gelince çekilmeyecek bir ağrı değil iyi ki Erdem Güven ❤️

Merhabalar pazartesi günü meme dikleştirme ve silikon ameliyatı oldum tavsiye ederim oldukça anlayışlı ve herşeyi açıklayıcı bir doktor. Sizin hayalinizdeki neyse onu yapıyor ağrıya gelince çekilmeyecek bir ağrı değil iyi ki Erdem Güven ❤️
ne kadara oldunuz acaba özelden de yazabilirsiniz burda yazmak istemezseniz

Merhaba gecmis olsun memnun kalmaniza cok sevindim bende bayadir dr arastirmasi yapiyorum ve erdem guven hakkinda cok guzel yorumlar gordum akin yucel ve erdem guven arasindayim eger sakincasi yoksa ozelden foto atabilirmisinz ve fiyat bilgisi verirsenz cok sewinirm ben dr yazdim muyane etmeden veremeyiz dediler akin yucel 10 15 bin dolar arasi diyor aralarinda cok fark varmi merak ediorm simdiden tesekkurler

Merhaba gecmis olsun memnun kalmaniza cok sevindim bende bayadir dr arastirmasi yapiyorum ve erdem guven hakkinda cok guzel yorumlar gordum akin yucel ve erdem guven arasindayim eger sakincasi yoksa ozelden foto atabilirmisinz ve fiyat bilgisi verirsenz cok sewinirm ben dr yazdim muyane etmeden veremeyiz dediler akin yucel 10 15 bin dolar arasi diyor aralarinda cok fark varmi merak ediorm simdiden tesekkurler
Ben fotoğraf göndererek bir fiyat aldım dikleştirme için. Erdem güven implantsız 9bin dolar, implantı 10bin dolar istiyor.

Bende randevu aldım erdem hocaya bbl düşünüyorum. Siz ne ameliyatı oldunuz birde fiyat ortalaması nedir? Memnunmusunuz tavsiye edermisiniz bayağıdır araştıeıyorum erdem hoca iimiş gerçekten
Ben Kasım ayında meme büyütme ameliyatı oldum. Kendisinden çok memnunum gerçekten çok güzel oldu. Hiçbir sıkıntı yaşamadım da çok şükür. Fiyat olarak piyasanın biraz üzerinde ama değer diye düşünüyorum

Aman yarabbi bu fiyatlar neğğ. Gerekli bir operasyon için bile olsa estetik ne kadar pahalanmış :') ne iş yapıyorsunuz kızlar. Bir de bbl yaptıran arkadaşlar boyutunu istediğiniz gibi ayarlatabiliyor musunuz? Ben de düşünüyordum ama bazıları çok yapmacık duruyor bazılarıysa sporla yapılmış gibi duruyor bilemedim

X