Epilasyon Anketi

Kocanızın/Sevgilinizin malum bölgesi Tüylü Mü? Tüysüz Mü? olmalı?

• Temiz Olmalı

OY: 113 78,5%
  • Tüylü Olmalı

OY: 1 0,7%
  • Şekilli olarak kesilmiş şekli ile Tüylü olmalı

OY: 8 5,6%
  • Farketmez

OY: 22 15,3%

• Ankete Katılan
    144
Şimdi bu değişkenlik gösterebilir :icecream:
Tecrübelerim yok henüz :icecream:
unutmazsam evlenince gelir buraya cevabını yazarım :icecream:

Bu arada ben cevabımı yazmamışım.
Bence kesinlikle temiz olmalı.Hemde Tertemizzzz.

Fark etmez..:dance:
Adam gibi adam olsun da isterse orman kanunları ile yaşasın:icecream:

ben nasıl tertemiz olucaksam onun için onca acı cekipsırnaşık şeysırnaşık şey o da temiz olsun canım özensin biraz benim için:1closedeyes::1closedeyes:

valla yerine göre olmalı bence zamanı gelince yapmalı tabi ama içi temiz olsun benim kocişimin başka şey istemem zaten kendiside özen gösteriri böle şeylere...

temiz olmasını isterim nasıl o benden bekliyorsa benimde ondan beklemem o kadar doğal bence:)

temiz hemde ter temiz olmalı
ben çok özen göstiyorum bu konuda
bitek onun için değil kendim için ilk etapda
bekarkende böyleydi
ayni şekilde ondan bekliyorum ve sağolsun o bendende daha özenli

ben gögüs kılı seviyorum ya erkeklerde şöyle güzel bi gömlekbikaç düğmesi açık kolya gözlük fena durmuyor hani..

temiz olmalı tabiki
Allahtan istediğim gibi eşim o konuda
herif benden bakımlı

temiz olmalı bece cokacimcoook çoğu kadın kendi tüylerinden kurtulmak için nasıl uğraşıyosa acı çekiyosa o da eşine özen göstermeli sositososito

Temizlik imandan gelir bence temiz olmali evlendiğimdede bu konuda çok hassas olurum temiz olmassa ben yokum kardesim derim :)))

insanın önce kendine saygısı olmalı.
genital bölge yani vücut temizliği ve bakımı eş veya partner istiyor diye değil yapılması gerektiği için erkek veya kadın farketmez sürekli temiz ve bakımlı olmalı yoksa nogo...

insanın önce kendine saygısı olmalı.
genital bölge yani vücut temizliği ve bakımı eş veya partner istiyor diye değil yapılması gerektiği için erkek veya kadın farketmez sürekli temiz ve bakımlı olmalı yoksa nogo...

tabiki temiz ve pırıl pırıl olmalı.

ben nasıl tertemiz olucaksam onun için onca acı cekipsırnaşık şeysırnaşık şey o da temiz olsun canım özensin biraz benim için:1closedeyes::1closedeyes:

bencede ya one öyle kıllı kıllı bacaklarında yeterince kıl vardır zaten..bir kıl yumağıyla birlikte olmakk..hiçte hoşuma gitmez bende temiz olmalıyım o da..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…