Epidural sezaryen doğum hikayem(hamilelik ve doğum hikayem)

Allah'ım bana da hayırlısıyla nasip etsin inşaallah ya çok hoş peki hangi hastanede ve hangi doktorda doğum yaptınız acaba? Tavsiye eder misiniz

Allah'ım bana da hayırlısıyla nasip etsin inşaallah ya çok hoş peki hangi hastanede ve hangi doktorda doğum yaptınız acaba? Tavsiye eder misiniz

Bursa acıbadem hastanesinde doğum yaptım doktorum dışardandı ziya çetin canım çok memnun kaldım sıfır ağrıyla çıktım inşallah canım

Merhaba 27.haftam da erken doğum yaptım bebeğim hayatta değil tekrar 40 çıksın düşünücem çünkü bir boşluktasın ve hiç birşey doldurmayacak yerini ben de tedaviyle hamile kalmıştım ama zorlandım diyemem yumurta büyütücü hap ve iğne ile hemen sonuç aldım şimdi korkuyorum olmaz diye tekara bu jel nasıl birşey

Bu jel hem kuruluğa hem de spermi daha güçlü bir şekilde rahme yollamaya çalışıyor..bende hamile kalkamıyordum ve bunu kullanayım dedim (preseed)Buda olmasaydı eşime LPG taktıralım diye espri yapıyordum sonra bu jeli kullandım ilk kullanımımda hamile kaldım bence sende bi dene tatlım..başın sağolsun çok zor evlat kaybetmek

Cok teşekkür eserim taktir böyleymiş bende adet görmüyorum yumurta büyğtücü be iğne ile hamile kaldım ama kolay kaldım bakalım deneyelim cok teşekkür ederim

Cok teşekkür eserim taktir böyleymiş bende adet görmüyorum yumurta büyğtücü be iğne ile hamile kaldım ama kolay kaldım bakalım deneyelim cok teşekkür ederim

İnşallah mutlu haberi verirsin canım

Bilmiyorum ki sanki bu duyguyu hiç yaşayamam gibi geliyor cok Zor bir süreç sütümü sağıp dökmek öyle zor ki rabbim kimseye vermesin

Zor günler geçirdiğin için böyle düşünüyorsun her zor günün arkasından mutlaka mutluluk gelir negatif düşünceleri at bir kenara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…