Enteresan bir zevkim var dünyada tek miyim : )

Övunulcek bir durumda degilde kendinle barisik olman guzel
Baskalari ne der ne dusunur diye yasamiyosun kafadan kocaman bir + bu.
Baskalari icin zoraki seyler yapmiyosun.
Kendinle de barisiksin sanirim.

Aslinda kendin icin yasamak lazim.
Su bana cirkin mi der?
Bu begenmezmi?
Sunlar acaba beni mi konusuyorlar? Falan diye takinti yapmakdansa kendini oyle kabullenmek en guzeli.

Enteresan dedim çünkü benim gibi birine rastlamadım : ) nedir derseniz,asagilanmaktan zevk alıyorum. Evet yanlış okumadınız : ) ve ben kimseyi kıskanmam, o haketti ben hakedecek değilim ya ,derim. .yine örnek vereyim,yanınızda çok güzel bir kız arkadaşınız var mesela başka kadın olsa kiskanmasa bile imrenir, ama ben çirkin olmaktan mutluluk duyarım böylece farkedilmeden yaşarım. Aslında ben farkedilmek de istemem.silik olmak sorunları asgari düzeye indirir. .biri dese ki sen şöyle çirkinsin böyle akilsizsin alınmam, haklı derim ve gerçekten buna inanırım. .hakaret etmelerine izin vermem o ayrı bir konu .ama ima etseler kibarça birşey demem savunmam kendimi çünkü doğrusu odur. Böy

Enteresan dedim çünkü benim gibi birine rastlamadım : ) nedir derseniz,asagilanmaktan zevk alıyorum. Evet yanlış okumadınız : ) ve ben kimseyi kıskanmam, o haketti ben hakedecek değilim ya ,derim. .yine örnek vereyim,yanınızda çok güzel bir kız arkadaşınız var mesela başka kadın olsa kiskanmasa bile imrenir, ama ben çirkin olmaktan mutluluk duyarım böylece farkedilmeden yaşarım. Aslında ben farkedilmek de istemem.silik olmak sorunları asgari düzeye indirir. .biri dese ki sen şöyle çirkinsin böyle akilsizsin alınmam, haklı derim ve gerçekten buna inanırım. .hakaret etmelerine izin vermem o ayrı bir konu .ama ima etseler kibarça birşey demem savunmam kendimi çünkü doğrusu odur. Böyle benim gibi olan var mı : )
Kendi özgüvenin var başkalarının ne dediği ne düşündüğü umurunda değil.sen çok yaşarsın.güzel şey

X