Enteresan bir zevkim var dünyada tek miyim : )

Enteresan dedim çünkü benim gibi birine rastlamadım : ) nedir derseniz,asagilanmaktan zevk alıyorum. Evet yanlış okumadınız : ) ve ben kimseyi kıskanmam, o haketti ben hakedecek değilim ya ,derim. .yine örnek vereyim,yanınızda çok güzel bir kız arkadaşınız var mesela başka kadın olsa kiskanmasa bile imrenir, ama ben çirkin olmaktan mutluluk duyarım böylece farkedilmeden yaşarım. Aslında ben farkedilmek de istemem.silik olmak sorunları asgari düzeye indirir. .biri dese ki sen şöyle çirkinsin böyle akilsizsin alınmam, haklı derim ve gerçekten buna inanırım. .hakaret etmelerine izin vermem o ayrı bir konu .ama ima etseler kibarça birşey demem savunmam kendimi çünkü doğrusu odur. Böyle benim gibi olan var mı : )
Ha:rolleyes::KK9: Hiç güleceğim yoktu emi, harbi tuhafsın. Güzelim bu arada kaç yaşındasın Allah aşkına? Yanlış anlama seni kırmak için demiyorum. Karakterin oturmuş bir yaştaysan böyle devam eder, onun için. Gerçi dikkat çekmeden yaşamak iyi bir şey, ama aşağılanmaktan zevk duymak.... hani biraz tuhafın ötesi. Acı çekenlere mazoişt deniyor da bu ne bilmiyorum.

Yazdiklarini gulerek okudum ne kadar rahat bir insansin aslinda bu dunyada yasamak isteyen senin gobi olmali yoksa milleti mutlu edemezsin . Sen mutlusun sorun yok

Ahir zaman kıyamet alametlerine bi yenisi eklendi
Allah yardım etsin başlık sahibinede

Uzun zaman olmuş girmeyeli. Yeni okudum yazılanları : )güzel yorumlar sagolun. Ama tekim o anlaşıldı : D

Ha:rolleyes::KK9: Hiç güleceğim yoktu emi, harbi tuhafsın. Güzelim bu arada kaç yaşındasın Allah aşkına? Yanlış anlama seni kırmak için demiyorum. Karakterin oturmuş bir yaştaysan böyle devam eder, onun için. Gerçi dikkat çekmeden yaşamak iyi bir şey, ama aşağılanmaktan zevk duymak.... hani biraz tuhafın ötesi. Acı çekenlere mazoişt deniyor da bu ne bilmiyorum.
Ergen değilim : ) evet değişmem ben

Ciddi bir özgüven problemin var. Aynı zamanda bu konuyu buraya taşıyarak problemini kendi içinde meşrulaştırmaya ve kabullendirmeye çalışıyorsun. Yapma. Her insan biriciktir. Ben biriciğim. Kısıtlı bir yaşamım var mutluluğum için savaşırım. Kimse benim üzerimde bişey diyemez ve hakta talep edemez. Öncelikle kimlik problemini aşman gerekir. Kendini tanımalısın. Yaşın ufak sanırım zaman seni bunları yapmaya itecektir. Ufak değilsen problemlerini ortadan kaldırmaya yönelik harekete geç ve gerekirse psikoloklara danış önerilerini al ve uygula.
Evet ozguvenim yok doğru. Ama tuhaf olan kısım ben bunu seviyorum. Silik olmak mutluluğun formuludur. Ama bazıları silik olmamı sevmiyor oysa kimseye zarar vermiyorum

Bence asaglanmaktan zevk almiyorsun bu duruma alistin
Belki de cocuklugundan beri sana cirkin oldugunu (?) empoze ettiler, artik bu sana yapistigi icin oyle olduguna sen bile inanmissin
Babanin tavri cok yanlismis
Tek mesele çirkinlik değil .her türlü konuda kendimi biliyorum ben pek işe yaramaz biriyim. Bu değişmez

Ama ben böyleyim diyerek kendinle övünmen ve buraya yazman övülmeyi sevdiğini gösteriyor. Aşağılanmayı seven biri burda bunu övünülecek bi hareket gibi anlatmaz ki. Bir çelişki.
Aslında ovulmek için yazmadım. Hatta bunu yazınca hep olumsuz yorumlar geleceğini tahmin ederek yazdim

Bence tam tersi.

Bu durumdan rahatsizsin ama kendini bu durumdan memnun olduguna alistirmissin.
Buraya yazarak da bu durumu normallestiriyorsun.

Asiri bir asagilik kompleksi durumu.

Seni bu duruma sokanlardan uzak dur, kendini biraz gelistir degistir

Bence tam tersi.

Bu durumdan rahatsizsin ama kendini bu durumdan memnun olduguna alistirmissin.
Buraya yazarak da bu durumu normallestiriyorsun.

Asiri bir asagilik kompleksi durumu.

Seni bu duruma sokanlardan uzak dur, kendini biraz gelistir degistir
Rahatsız olup olmadığımı anlayamiyorum sorun orda zaten..bu durumun tersi olmaktan korkuyorum. .farkedilmekten. .farkedilince hayat beni yoracak sanıyorum

Ergen değilim : ) evet değişmem ben
değişme canım değişme alçak gönüllü yaşamak gibisi yok. :110:ben de göze batmayı sevmezdim ama sonra ne oldu biliyor musun kimse adam yerine koymamaya başladı beni. :KK43:Var mıyım yok muyum belli değil. Okul hayatımda çok oldu bu, sonra orada dur bakalım dedim. Sonrasını yazmıyorum başıma çok iş açıldı, neyse tecrübe oldu bunlarda. Ama insan nasıl mutlu hissediyorsa öyle yaşamalı. :KK52:

Savunma mekanizmasi gelistirmissin.Boyle mutluysan ne guzel.Kavga edilmez enazindan senle.

sana söyledikleri kadar çirkin değilsin buna Eminim . İçinde biriktirdiğine ve buna alıştığını düşünüyorum. Bu özgüven değil kabullenilmiştik . Kimse için değil ama kendin için bişeyleri düzelt .mesela sana çirkin dediklerinde evet haklısın demek yerine sanane demekle başla

Beni çok eleştirenler olur. Hiç tanımadığım birisi bile dik duramayişimi eleştirir mesela duruşunu dikleştir der. Silik biriyim bu yüzden de eleştirilirim. Yani aslında böyle olunca daha çok farkediliyorum, daha çok göze battiğimi düşünüyorum. Normal olsaydım eleştirilmezdim. Arkadaşım, dostum olurdu gibi.

X