Kız İsteme Entel - Dantel Gelin Adaylarının İstenme Fasılları Nasıl Oldu?

hayır gözümde büyütmüyorum, istenmek yerine iki aklı başında insanın karar verip olay haline getirmeden imzalarını atlmaları gerektiğini söylüyorum. yurdun her yanında zırırl zırıl düğün olması, insanların birbirlerini seçmiş kişileri istemeleri her şeyi tören haline getirmeleri can sıkıcı geliyor. bunu anlayamamanıza şaşırmadım. çünkü benim gibi düşünen bir tek kişiye rastlamış değilim.

bana da çevremde entel-dantel derler tabi bu işin esprisi. ben de isteme, nişan merasimlerini çok sevmezdim. sevmememin nedeni yapılacak iki aileyi de sarsacak gereksiz masraflardı aslında. yok nişan bohçaları yok çiçekler altınlar falan. ama çok şanslıyım ki erkek tarafı öyle adet gelenek bilmeyen insanlardı. her şey benim istediğim gibi oldu şimdilik. isteme öyle aile arasında kibarcaa geçti. nişanda çok sevdiğimiz arkadaşlarımız ve 1. dereceden yakın akrabalarımız oldu. sadece takım elbise, nişan elbisesi ve alyanslar alındı. (bohça falan yoktu) mayıs ayında da nikahımız olacak bakalım, onu da nikah sonra yemek gibi falan düşünüyoruz hakkımızda hayırlısı:) hıı bu arada tek özendiğim şey kına gecesi onu da kendi istediğim gibi bool eğlenceli yapacağım sadece kadınlarla:)

hayırlı olsun şimdiden... darısı başıma Allah'ım. :)) evlenmeye çok fena taktım, allah sonumu hayretsin. :)))) ben kaçarak evlenmek istiyorum. kimseyi görmeden etmeden kendimi Bali adalarında filan bulmak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…