Zeytinyağlılar Enginar Dolması ve Fındıklı Kabak Salatası ( Salina Tuz katkılarıyla) :)

bilmediğim lezzetleri öğrenmek lazım...fındıklı kabak salatası da bunlardan ..
zeytinyağlı enginar zaten zeytinyağlıların krallarından bana göre :) çok severim,
ellerinize sağlık...başarılar.

Ellerinize sağlık der başarılar dilerim :) bende aynı tarifi yapıcaktım ama olsun değiştirebilirim :)

Tşk ederim canımm

Aynı şeyleri mi düşünmüşüz İstersen yapabilirsin benim için problem değil ilk baştada söylediğim gibi amaç eğlenmek

Sanada şimdiden başarılar diliyorum

Tşk ederim cnm

fındıklı kabağı denemelisin bencede

eline sağlık canım, inşallah bir gün deneyecem şu enginarı

saol tatlımm

denemelisin bencede zaten pratik bişiy hatta garnitürle yaparsan dahada pratik olur

woooowwwww ikisi de harika gözüküyor.
Benin gibi et yemeyen birisi için yemekler nefis en kısa sürede denemem lazım tadlarını da merak ettim.
sen bi yap yolla bana daha iyi olur sanki :)

Ellerine sağlık canım:125:

Sipaydimmmmmm tşk ederimm tatlımm

Yeterki sen iste sipaydim akşam eve gidip hemencik senin için yapıcam tophaneye yollıcam kargocuyuda tembihlicem 1 bezelyesi bile düşerse sipaydi seni yolar dicem

Son düzenleme:
Sipaydimmmmmm tşk ederimm tatlımm

Yeterki sen iste sipaydim akşam eve gidip hemencik senin için yapıcam tophaneye yollıcam kargocuyuda tembihlicem 1 bezelyesi bile düşerse sipaydi seni yolar dicem

hahaha akşam evdeyim hatta bugün yoğun olacağım geç bile çıkabilirim işlerim dolu hala fink atıyorum

sen eve yolla kargocuya da gerekli talimatı verirsin

Mutlum ellerine saglik harika hatta harika ötesi gözüküyor
Enginari cooooooooook severim valla keske yapsan banada
Tazecik hepside hemde ne güzel yaa

Kabak salatasini denicem kuzum ellerine saglik.
Umarim yarismada birinci olursun, bol sanslar

Çok tşk ederimm canımmm sen bu enginarın fikir anasısısnnn kendinle gurur duy

Sanada yaparımm ama gelene kadar nasıl olur bilemedim şimdi :44:

Sen gel buraya ben sana burda yaparım tatlımm

Hakeden kazansınn diyorumm

Fikir önemli degil önemli olan yapmak ama
insallah gelince yaparsin seve seve yerim

aynen iyi olan kazansin insallah canim

Ellerine sağlık.
Bende enginarla katılmak istiyordum ama benim ki enginarın çiçeğiyle yapılıyor.Bızım oralarda yaprakları da sıyrılıp yendiği için.
Ama vazgeçtim.Bır yarısmaya bir engınar yeter:)
Başarılarr.

Tşk ederim canımm

Katılabilirsin aslında oda değişik olur bence hem bizde öğrenmiş oluruz sayende

Ellerinize emeğinize sağlık Enginarı hiç yemedim,yiyemiyorum nedense :44: Ama güzel görünüyor Yiyebilene afiyet olsun,belki bende birgün yerim
Kabak salatası yaparım ama fındıklısını yapmamıştım hiç genelde cevizle süslerim bende
Başarılar diliyorum,katılıp bizimle birlikte tariflerinizi paylaştıgınız içinde teşekkür ediyorum Bol şans :13:

Tşk ederim canımm

Enginarı nedense bi çok insan yiyemiyor ya da sevmiyor ama aslında bol ekşili falan çok hoş bir tat oluyor denemeni tavsiye ederim

Kabak salatası cevizlide güzel oluyor ama fındıklı biraz farklı bi tat olur onuda deneyebilirsin belki hoşunuza gidebilir

Eşim tatilde kaldıgımız otelde bol bol yemişti zavallım Ben evde yapmayınca ancak dışarıda yiyiyor işte
Geçenlerde agzıyla istedi valla,yapayım bir ara madem
Çok teşekkür ederim,belki bu sayede bende yerim

Yap yap yazık adamcağıza evinde yesin

Hem çok sağlıklı bi sebze enginar sende ye ve pratik hele çalışan için çok ideal bi yemek bence garnitürle makarnadan kolay yapımı

Buarada Doğum günün sanırım kutlu olsun, mutlu ol senelerce pastanda süpermişş

ellerine sağlık arkadasım :)
cok guzel gorunuyor engınarın :)

başından beri aklımda enginar yada sarma yapmak vardı, cadıcıgım sarma yapınca bende engınara karar vermıstım. görseydim yaptıgını yapmazdım yaaaa :))

Tamam canım,yaparım bir ara inşallah

Teşekkür ederim,pastam şahanedir Yermisin??

enginar hiç yemedim tadını bile bilmem ama görüntüsü çok hoş salata da oldukça kolay pratik ellerinize sağlık başarılar dilerim.

ellerinize sağlık harika görünüyorlar,

enginarı çok severim ve çok yaparım her türlüsünü, mükemmel bir tat ve çok faydalı

ama son zamanlarda en çok enginarlı pilavı yapıyorum :)

tşk ederim canım

olsun sağlık olsunn, belki seninki daha değişiktir bizde öğrenmiş oluruz fena mı

Tamam canım,yaparım bir ara inşallah

Teşekkür ederim,pastam şahanedir Yermisin??

saol tatlım ben almıyım dietteyimm

enginar hiç yemedim tadını bile bilmem ama görüntüsü çok hoş salata da oldukça kolay pratik ellerinize sağlık başarılar dilerim.

tşk ederim cnmm

yemeni tavsiye ederim ama çok lezzetli ve faydalı

ellerinize sağlık harika görünüyorlar,

enginarı çok severim ve çok yaparım her türlüsünü, mükemmel bir tat ve çok faydalı

ama son zamanlarda en çok enginarlı pilavı yapıyorum :)

tşk ederimm cnmm

evet aynen öyle, ay enginarlı pilavda mükemmel bişeyy bak şimdi canım istedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…