Engeli kaldırma

sen tam da böyle düşün ve bu cümleleri kur diye yapıyor zaten
Birde şöyle ona ben demiştim beni her yerden engelle ben ulaşamıyayım unutayım yoksa konuşmak isterim engelle dedim yok mok vs dedi çok kavga edince engellemişti telegramdqn engellemedi ama bir kaç kere ordan konuştuk ben özlerim ama evlenemem ailem karışık iş durumun karışık dedi bir daha yazmadım 2 ay geçti birden kaldırdı işte bi anlamı yok diyorlar ama bence var onun için bekliyor yazmamı ben yazmayınca yazacak büyük ihtimalle ama ben artık konuşmak istemiyorum zaten telegram hala açık yani yazmak istesem ordan yazarım ama mesaj veriyor işte bak kaldırdım diye sinirlendim açıkçası çünkü ben artık istemiyorum zamanı geçti artık

Ben takmadım zaten aylardır yazmadım etmedim tam memleketime döndüm onla olduğum şehirden rastgele gördüm watsapta açmış bu kadar zaman kötüydüm açmadı neden diye sordum yoksa konuşma gibi bir niyetim yok gördüğümde sevinmedim bile ama yoluma bakıyorken şimdi böyle yapması garip geldi
Allah'tan takmamışsın kendi ağzınla demişsin yukarıda ki mesajında aşamıyorum diye. Takmayan insan niye engelimi kaldırdı acaba diye düşünmez ayrıca.

Arkadaşlar eski sevgilim için konular açıyordum bilenler vardır. 4 ay olacak ayrılalı ayrıldıktan sonra unutamıcam ama kalbime gömüp yoluma bakıcam demişti ben giderken bile özledim ama asla dönmem işte ilişki istemiyorum evlenmek istemiyorum demişti. Bir hafta sonra ben yazdığımda ben unuttum artık özlemiyorum işlerim yoğun vs dedi bir kaç kere ağladım aradım engeli kaldırmadı knuşmadı cevap vermedi gerek yok artık vs dedi ben zor günler geçirdim bir kere bile merak etmedi beni watsapta engeli kaldırmadı hatta aradığımda yaz tatili geliyor memlekete gidersin unutursun işte sabret falan dedi. Şimdi yaz tatili geldi ben memlekete geldiğim gün watsapta engeli kaldırmış bu kadar zaman sonra ben yazmadım yazmam da ama amacı nedir bunun gidince unutursun diyordu. Profil fotoğrafını kışlık varsa üstünde yazın değiştirirdi benim çektiğim fotoğraf montlu hala duruyor. Ben yazmayacağım kesinlikle ama amaç ne yazar mı . Artık hevesim yok geri dönmek istemiyorum herkes psikolojik şiddet uygulamış diyor fiziksele dönebilir diyor artık güvenemem de

Niye yazacaksın ki? Ayrılmışsınız sonuçta.Erkeklere mesaj atıp hava basmayın şunlara.Kendilerini birşey sanıyorlar.

Birde şöyle ona ben demiştim beni her yerden engelle ben ulaşamıyayım unutayım yoksa konuşmak isterim engelle dedim yok mok vs dedi çok kavga edince engellemişti telegramdqn engellemedi ama bir kaç kere ordan konuştuk ben özlerim ama evlenemem ailem karışık iş durumun karışık dedi bir daha yazmadım 2 ay geçti birden kaldırdı işte bi anlamı yok diyorlar ama bence var onun için bekliyor yazmamı ben yazmayınca yazacak büyük ihtimalle ama ben artık konuşmak istemiyorum zaten telegram hala açık yani yazmak istesem ordan yazarım ama mesaj veriyor işte bak kaldırdım diye sinirlendim açıkçası çünkü ben artık istemiyorum zamanı geçti artık
Hastalıklı düşünceler tedavinizi asla aksatmayi lütfen kendi iyiliğiniz için

Hastalıklı düşünceler tedavinizi asla aksatmayi lütfen kendi iyiliğiniz için
Nesi hastalıklı acaba ? Ne diyorsunuz siz farkında mısınız biz bu insanla bir yıla yakın aynı evde yaşadık ve 3-4 ay oluyor daha ayrılalı kolay mı sanıyorsunuz böyle yaşadığınız bir insanı hiç olmamış gibi bakmamak silmek nesi hastalıklı acaba?

Sanmıyorum ki hiçbir erkek elinde oyuncak ettiği bir kadının hayatından tamamen çıkmasını istesin. Sizinle birlikte olmak istemiyor derdi sizin onu hep sevmeniz, durup durup mesaj atmanız, unutulmadığını görüp kendini tatmin etmek. Bir süre yazmazsanız kendisi yazacak ve ben seni unuttum hadi güle güle diyip siz engelleseniz bu kez o şoka uğrayıp o peşinizde koşacak. Ben bunun sektiğini hiç görmedim. Azcık gözünüzü açın değerinizi düşürmeyin

Adam engeli kaldırmış size diyor ki " bana yalvarıp verdiğin gazı tükettim. Gel tekrar yalvar bende seni reddedeyim egom tavan yapsın, yaz gecelerine akayım." Siz bilirsiniz tabi yine de.

Sanmıyorum ki hiçbir erkek elinde oyuncak ettiği bir kadının hayatından tamamen çıkmasını istesin. Sizinle birlikte olmak istemiyor derdi sizin onu hep sevmeniz, durup durup mesaj atmanız, unutulmadığını görüp kendini tatmin etmek. Bir süre yazmazsanız kendisi yazacak ve ben seni unuttum hadi güle güle diyip siz engelleseniz bu kez o şoka uğrayıp o peşinizde koşacak. Ben bunun sektiğini hiç görmedim. Azcık gözünüzü açın değerinizi düşürmeyin
Biz bu kişiyle bir yıl kadar aynı evde yaşıyor gibiydik artık evlilik hayali kurarken hatta birlikte eşya almaya başlamışken bir gün ortada bir şey yokken kavga edip ayrıldık sonra bi anda bana nefret kusmaya başladı düşman oldu şok oldum o yüzden. Engellemesini istedim iletişim kurmayalım dedim engelledi çok büyük konuştu dönmem diye çok seviyorum ama kalbime gömücem vs dedi ben uzun zamandır yazmayınca açtı işte kızıyorum o yüzden çünkü ben artık kabullenmeye başlayıp yoluma bakacağım diyordum çok şey yaşadık birlikte kolay değil benim için hiç düşünmemek vs takıntılı vs diyorlar ama kendileri boşanmış olsa vs 3 ay sonra tamamen unutacaklar mı acaba

Biz bu kişiyle bir yıl kadar aynı evde yaşıyor gibiydik artık evlilik hayali kurarken hatta birlikte eşya almaya başlamışken bir gün ortada bir şey yokken kavga edip ayrıldık sonra bi anda bana nefret kusmaya başladı düşman oldu şok oldum o yüzden. Engellemesini istedim iletişim kurmayalım dedim engelledi çok büyük konuştu dönmem diye çok seviyorum ama kalbime gömücem vs dedi ben uzun zamandır yazmayınca açtı işte kızıyorum o yüzden çünkü ben artık kabullenmeye başlayıp yoluma bakacağım diyordum çok şey yaşadık birlikte kolay değil benim için hiç düşünmemek vs takıntılı vs diyorlar ama kendileri boşanmış olsa vs 3 ay sonra tamamen unutacaklar mı acaba
Yazma ne olursa olsun yazma. Oyuncak olmanı istiyor peşinden koş istiyor. Bakma, görme.

Adam engeli kaldırmış size diyor ki " bana yalvarıp verdiğin gazı tükettim. Gel tekrar yalvar bende seni reddedeyim egom tavan yapsın, yaz gecelerine akayım." Siz bilirsiniz tabi yine de.
Kendisine ben en son dedim ki sen ilerde çok pişman olacaksın çok özleyeceksin ama o zaman ben olmucam dedim o da evet özlerim ama ben evlenmek istemiyorum ev karışık işim bok dedi bir daha konuşmadık son mesajdı çok büyük konuştu bu kadar zaman geçti kaldırmadı engeli asla yazmam yani bende bitti çünkü hislerim

Yazma ne olursa olsun yazma. Oyuncak olmanı istiyor peşinden koş istiyor. Bakma, görme.
İçimden asla gelmiyor zaten o kadar yoruldum ki tartışmaları yaşamak istemiyorum artık başkasıyla da mutlu olamam artık onla da olamam böyle boşluk içindeyim o yüzden çok kızgınım yeri geldi hasta oldu baktım yemek yaptım çamaşırlarını yıkadım yapmamalıydım ama sevdim hak ettiğim bu değildi

Kendisine ben en son dedim ki sen ilerde çok pişman olacaksın çok özleyeceksin ama o zaman ben olmucam dedim o da evet özlerim ama ben evlenmek istemiyorum ev karışık işim bok dedi bir daha konuşmadık son mesajdı çok büyük konuştu bu kadar zaman geçti kaldırmadı engeli asla yazmam yani bende bitti çünkü hislerim
Yazma hayatım, evlenmek istemiyorum diyip sizi istemeyen erkeğe ne diye yazasınız ki? Boşver.

X