Engeli kaldırıp tekrar engellemek nedir ?

kurabiyeperst

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2019
21
14
26
Arkadaşlar 2 aydır ayrı olduğum nişanlım 20 gün öncesine kadar durduk yerde hiçbir iletişimimiz olmamasına rağmen beni engelledi. Az önce de engelimi açtı 15 dakika kadar sonrasında tekrar engelledi instagramdan. Bu ne anlama geliyor ya sizce

Arkadaşlar 2 aydır ayrı olduğum nişanlım 20 gün öncesine kadar durduk yerde hiçbir iletişimimiz olmamasına rağmen beni engelledi. Az önce de engelimi açtı 15 dakika kadar sonrasında tekrar engelledi instagramdan. Bu ne anlama geliyor ya sizce
Dikkat çekmek için engellemiş ,merak edip kaldırıp profiline bakmış ,sonra geri engellemiş bence .amac dikkat çekmek olabilir merak da olabilir

Egosunu tatmin etmeye çalışıyor. Baktı sen her zamanki yerindesin gibisinden.

Aynisini benm eski sevgilimde yapmisti ben engellemistim sonra engeli kaldirdim bir gun sonra beni engelledi demekki hala onemsiyorki engelliyor diye dusundum cok seviyordum ama ayrilmistik oyle teselli bulmustum ama onemsemese niye engellesinki sonucta mesaj falan da atmiyordum.sizinkide ilgi cekmek icin yapmis bence

Kontrol etmis seni ne yapiyor diye. Ayrilmissiniz zaten engellemesini falan takip etme ne yaparsa yapsin

sen nerden biliyorsun 15 dakika bekleyip tekrar engellediğini eski olan hiç bişeyi stalklama bırak kendı hayatına bak

2 aydir ayrisin ve 15 dakikalik durumu farkediyorsun....

Neden artik önune bakmiyorsun? Ya da ayri kalmaya dayanamiyorsan baris. Ama diyorsan ki "barisamayiz ayrildik, olamayiz birlikte", bu davranisin takinti gibi bir durum, haberin olsun

Aynisini benm eski sevgilimde yapmisti ben engellemistim sonra engeli kaldirdim bir gun sonra beni engelledi demekki hala onemsiyorki engelliyor diye dusundum cok seviyordum ama ayrilmistik oyle teselli bulmustum ama onemsemese niye engellesinki sonucta mesaj falan da atmiyordum.sizinkide ilgi cekmek icin yapmis bence
Devamında noldu

X