Enerji calismasi

yulecim

how deep is your love
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
120
230
25
kizlar selam daha once bu alanda calisma yaptiran oldu mu? ben bu yonde bir tavsiye aldim,hatta gorusme sagladim denemekte istiyorum acikcasi sizin deneyimleriniz varsa paylasabilir misiniz benimle?

tamamen saçmalık
bundan 2 yıl önce sana enerji temizleme ve arttırma çalışması yapıcam diyen kızın erkek arkadaşı tarafından aldatılıp dolandırıldığı öğrendiğim gün inanmamaya başladım

bilemiyorum ben enerjiye inaniyorum ama bunu yapan kisiye bagli demek ki

Hicbir fikrim yok
Biraz acarmisin.
ya benim yasadigim bazi sorunlar var bakimcimda blokaj kaldirma enerji yukseltmeden falan bahsetti o soyleyene kadar benimde boyle bir seyden haberim yoktu arastirdim ettim ama kizcelerimin deneyimleri varsa ogrenmek icin actim konuyu

ya benim yasadigim bazi sorunlar var bakimcimda blokaj kaldirma enerji yukseltmeden falan bahsetti o soyleyene kadar benimde boyle bir seyden haberim yoktu arastirdim ettim ama kizcelerimin deneyimleri varsa ogrenmek icin actim konuyu
Bu süslü laflarla eski dönem üfürükçüleri kendilerini enerji uzmanı falan filan diye pazarlıyorlar sanırım, bu uğurda tonla para dökenler var. İnanmayın böyle şeylere

caresizlik insana her yolu denetiyor cokta olumlu yorum gormustum halbuki
Blokaj dediği şey büyük ihtimalle nazar ve ya kısmet kapalılığı gibi bir şey. İnancınıza göre meditasyon ve ya dinî ritüellere yönelmenizi tavsiye ederim. Ben de bir dönem fal batağına saplanmıştım ama şimdi öylesine baktırıyorum, bağımlılık gibi bir şey oluyor bu zamanla.

evet haklisiniz bagimlilik durumlari bende de bas gosteriyor ama benim icin onemli bir kac durum var cozum ariyorum iste sahsen enerjiye inanan bir insanim ama bu enerji calismalarina cok uzagim bilgim yok,bakalim deneyip gorecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…