Endoskopik temporal yaptıranlar yazsın lütfen..

Cok tesekkur ederim cevabiniz icin. Ben de su an cok kararsiz kaldim yaptirip yaptirmamak konusunda. Youtube'de Dr Amir Karam adli bir doktorun endoskopik yuz germe hakkinda olumsuz yorumlarini dinledim. O, bu yontemin yaslanma sureciyle uyumsuz oldugunu iddia ediyor. Amir Karam'in kullandigi tibbi terimleri uzman olmadigim icin cok anlamadim dolayisiyla gozumde tam olarak canlandiramadim anlatmaya calistiklarini ama videoda bahsettigine gore yüz yaşlanmasının esas sorununun, yaşlandıkça kayan ve uzayan bağ dokusundan kaynaklandığını savunuyor. Amir Karam'in anlattigina gore endoskopik yuz germe ameliyati ile bu bag doku kemikten kaldırilip yeniden konumlandıriliyormus.Bag doku yüz yaşlanmasının başlıca sebebi olduğundan, yüzü kemikten soyup yeniden ayarlamak etkili bir çözüm sunmaz diyor. Videonun orijinali izlemek isterseniz linkini asagiya birakiyorum. En sonda bu konudan bahsediyor. Arastirirken bir SMAS yuz germe diye bir sey okudum. Inanin okudukca, arastirdikca insanin kafasi daha da karisiyor ama tabii ki ameliyat soz konusu olunca insan en iyisi, en guvenilen yontem olsun istiyor.

Ben 40 yasindayim. Goz cevrem dusuk oldugu icin istedim bu ameliyati. Yanaklarimda da kilo alip vermeden kaynaklanan hafif sarkmalar var. Akne izleri de var yanaklarimda. O yuzden yuz germe ile akne izlerinin goruntusu de biraz azalir diye dusundum. Akne izleri icin lazer, microneedeling, prp yontemlerini denedim ama her islemden 1 yil sonra cilt eski haline dondu. Ama dedigim gibi ameliyati asil isteme sebebim goz cevrem.

Iyi ki bu foruma yazmisim. Her birinizin paylastigi bilgilerin ne kadar degerli oldugunu anlatamam. Ben de elimden geldigince ogrendiklerimi paylasmaya calisiyorum. Benim durumumdaki birine en uygun yontem nedir, en guvenilir doktor kimdir inanin su an hicbir fikrim yok. Her doktor farkli bir sey soyledigi icin kafam iyice karisti. O yuzden biraz daha arastirma yapip gonul rahatligiyla bu ise girmek istiyorum.

Hiç acele etmeyin.yapılacak işlem ve doktor içinize sinsin iyice.Ben dr.ile konuştuğumda temporallift çok güzel ve uzun yıllar kalıcı olduğunu söyledi.çünkü dokular gençlik yıllarındaki yerlere yeniden konumlanıp sabitleniyormuş.yüzüm bayağı farketti benim 10-15 sene geriye gittim.ama bir tek kafam hala şiş ve yanaklarım çok fırlak duruyo.normalde de yanaklı bir kadın olduğum için iyice fırlak oldular.içerdeki dokular tutunup ipler eriynce zamanla onlarda inecek dedi dr.

Hiç acele etmeyin.yapılacak işlem ve doktor içinize sinsin iyice.Ben dr.ile konuştuğumda temporallift çok güzel ve uzun yıllar kalıcı olduğunu söyledi.çünkü dokular gençlik yıllarındaki yerlere yeniden konumlanıp sabitleniyormuş.yüzüm bayağı farketti benim 10-15 sene geriye gittim.ama bir tek kafam hala şiş ve yanaklarım çok fırlak duruyo.normalde de yanaklı bir kadın olduğum için iyice fırlak oldular.içerdeki dokular tutunup ipler eriynce zamanla onlarda inecek dedi dr.
Memnun musunu şu an ?

X