Endometriosis (Çikolata kisti)

canım dr çok dogru karar vermiş ameliyat olma ben pişmanım olduğum için hemen tekrarladı ve çocuğumda olmadı henüz tüp bebek denedik iptal oldu ameliyat yumurtalıklara zarar veriyormuş bir an önce hamile kalmaya çalış kistin küçük inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın rabbim isteyen el açan herkese sağlıklı bebekler versin aminn

canım sana da çok geçmiş olsun Allah hepimize tez zamanda bebiş versin. bu ay deneyip göreceğiz bakalım tuttu tuttu tutmadı yine doktor yolları...

amin canım inşallah.

canım inşallah hamile kalırsın da bi daha ameliyattı şuydu buydu uğraşmazsın allah hepimize nasip etsin

ankara bu konuda daha iyi diye biliyorum. ama bulunduğun şehir neresi merak ettim?allah hayırlıısnla yüzünü güldürsün inş..

geçmiş olsun canım..hala toparlıyamamış sanıırm bünyen. ama yumurtalık alındığı için, ve mesane falanda ameliyatta zarar görebiliyor.ondan oluyor herhalde bu durum.ben hiç duymadım gerçi etrafımda ben açık ameliyat olmamıştım zaten. ama açık ameliyatın bu tip zararları olabiliyor demekki.. doktoruna tekrar göründünmü bu durumu?yada doktoruna değiştirmelisin

teşekkür ederim arkadaşım cevap yazdığın için muayeneden rahatsız olduğum için gitmedim utanıyorum artık

canım sana da çok geçmiş olsun Allah hepimize tez zamanda bebiş versin. bu ay deneyip göreceğiz bakalım tuttu tuttu tutmadı yine doktor yolları...

sağol canım rabbim hepimize acil şifalar versin bir an önce bebeklerimizi kucaklarımıza almayı kısmet etsin

ankara bu konuda daha iyi diye biliyorum. ama bulunduğun şehir neresi merak ettim?allah hayırlıısnla yüzünü güldürsün inş..

canım ben kayseride yim 6 dr gittim ameliyatımı yapan prof. du ama ilgisizbir dr du ankara düşünüyorum kısmetse amin canım hepimizin yüzünü güldürsün rabbim

teşekkür ederim arkadaşım cevap yazdığın için muayeneden rahatsız olduğum için gitmedim utanıyorum artık

seni çok iyi anlarım o jinekolog koltuğundan nefret ediyorum.. umarım kendiliğinden düzelir diycem ama, beklemekte ne derece doğru olur bilmiyorum.. gecmiş olsun canım tekrardan..

Günaydın arkadaşlar haftaya çarşambaya randevu aldım yeni bir dr gideceğim bakalım inşallah olumlu güzel şeyler söyler haftaya izinliyim zaten artık izin dönüşü yazarım

Günaydın arkadaşlar haftaya çarşambaya randevu aldım yeni bir dr gideceğim bakalım inşallah olumlu güzel şeyler söyler haftaya izinliyim zaten artık izin dönüşü yazarım

günaydın MAKAY, inşallah bu dr. sana şifa kapılarını açar canım, artık daha umutlu cümleler duymak istiyoruz senden :)

günaydın makay, inşallah bu dr. Sana şifa kapılarını açar canım, artık daha umutlu cümleler duymak istiyoruz senden :)

canım inşallah güzel haberlerle gelirim dularınızı esirgemeyin rabbim hepimize acil şifalar versinn seneye hamile olarak girelim inşallahh

canım inşallah güzel haberlerle gelirim dularınızı esirgemeyin rabbim hepimize acil şifalar versinn seneye hamile olarak girelim inşallahh

Allah gönlüne göre versin canım.
Ben de hafta doktoruma gidicem kontrole. 3 aylık hapım bitti.
Umarım kistlerim uçup gitmiştir. Mucizevi şekilde kaybolan kistler olduğunu okumuştum. Neden olmasın?

Merhaba arkadaşlar ,bende de sağda 2.2cmlik bir çikolata kisti solda da 3 adet 1 cmlik çikolata kistleri mevcut ankarada ikamet ediyorum doktorum aydan asyalı biri diye bir hanfendi 2 yıldır dogum kontrol hapı kullanıyorum ama hiç ara vermeden adet olamıyorum yani kitin baskılanması için çok korkuyorum cocuk olmzsa diye benim durumumda olan varmıdır acaba geceleri uyku girmiyor gözüme

Evlimisin canım?
Ben de 3 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum ama 1 hafta ara verip hastalanıyorum ben.

tugcecan merhaba ısyerınde yazdıgım ıcın ancak cevap verebıldım,evet canım evlıyım yasmın kullanıyorum aslında bekarken basladım ılacı ıcmeye ama doktor baskılamamk ıcın hamılelıgı taklıt edecegız o yuzden bu ılacı hep ıceceksın demıstı 2 yıldır nerdeyse adet olmadım kıstlerım en son kuculdu bu yontemnle ama bırde basıma sole bır olay geldı evlendıgımde bır hafte boyunca kanmam oldu ılıskıye her gırmeye calsıtıgımızda bu durumdan cok korktum sımdıde maddı sıkıntıdan gıdemedım doktora bır turlu sence bu kıstle hamıle kalabılen varmdır?

Allah gönlüne göre versin canım.
Ben de hafta doktoruma gidicem kontrole. 3 aylık hapım bitti.
Umarım kistlerim uçup gitmiştir. Mucizevi şekilde kaybolan kistler olduğunu okumuştum. Neden olmasın?

Hayırlı Cumalar amin canım cümlemizin Allah dualarını kabul etsin hayırlı sonuçlar al rabbim gönlümüze göre versin

Arkadaslkar bırde bırsey sormak ıstıyorum ben yasmın ılacını sureklı kullanıyorum ama bır gun ıcmeyı unutursam ertesı gun sıddetlı sancılarım meydana gelıyor benımle aynı durumu yasayan arkadaslar varmı acaba eger cevap verebılırsenız cok mutlu olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…