Endometriosis (Çikolata kisti)

Peki nasıl içiliyor bilgi verir misiniz

Peki nasıl içiliyor bilgi verir misiniz
Ben de kullanmistim kistlerim kuculmedi benimkiler eski olusumlu oldugu icin ama kistin yarattigi semptomlari giderdi. O yuzden tavsiye ederim. Sabah akaam 1 bardak icme suyuna 1 cay kasigi ingiliz karbonati koyup iciyorsun. Karbonatli su icerken hamile kalmadim ama biraktiktan bi sure sonra dogal yollardan hamile kaldim cok sukur. Muhtemelen etkisi biraktiktan sonra da devam etti. Denemekte fayda var

Teşekkurler peki ne kadar süre devam ettiniz yani ne kadar süre kullanmam gerekiyor bende 1 kez gebe kaldım kendiliğinden ama düşük yaptım 3 aydiŕ tekrar deniyoruz ama olmuyor

Teşekkurler peki ne kadar süre devam ettiniz yani ne kadar süre kullanmam gerekiyor bende 1 kez gebe kaldım kendiliğinden ama düşük yaptım 3 aydiŕ tekrar deniyoruz ama olmuyor
Tam olarak hatirlamiyorum ama 6 ay kadar kullandim en az. Bir de o donem ayni anda immunex ve balik hapi da kullandim. Bagisiklik guclendirmek icin

Merhaba arkadaslar bende sol yumurtalıkta 2 cm 2 tane çikolata kisti var gebelik olmadı genüz doktor tetler filan yapıyor gebelik olmazmı bu rahatsızlıkta gebe kalan var mı

Var tabii ki bi de rahim filmi cektirmeni öneririm ben
Canım ben yeni evliyim doktor 1 yıl dolana kadar normal yolla denememizi istedi 1 yıldan sonra rahim filmi cekelim ve amh testi yaprız dedi yani ona sonra dedi ne yapmak gerek bi önerisi olan var mı

Canım ben yeni evliyim doktor 1 yıl dolana kadar normal yolla denememizi istedi 1 yıldan sonra rahim filmi cekelim ve amh testi yaprız dedi yani ona sonra dedi ne yapmak gerek bi önerisi olan var mı
Ben olsam beklemem 1 yıl.çünkü film gebeligi kolaylastiriyor devlet hastaneleri 1 yil dolmadan cekmez belki ama özeller çekiyor

Tüp bebekte çiko kisti olanlara farklı tedavi uygulanıyor mu yoksa diperleriyle aynı mı. Ekstra bi şey yapıyorlar mı
Bn İstanbul’da oturuyorum medikal parkta yaptırıyorum bnm doktorum ilk önce normal her tüp bebekte yapıldığı gibi ilaçlarla yumurta takibi yaptı sonra yumurta ları topladı bnm iti olanları dondurdu lar doktorum bu şekilde embriyo transferi yaparsak tutmama ihtimali yüksek diyo bi de bnde iltihap olmuş kist o yüzden amaeliyat diyo bi ay sonra ameliyat olacak laparoskopi sonrada transferi yapacak bu şekilde daha garanti olur diyo

Evet çok iyi bir doktormuş tutması için ortam hazırlıyor çok güzel her doktor yapmaz bunu direk transfrr eder. Peki sizin kistiniz kaç cmdi.

İltihap oldupunu nasıl anladı peki. Kandan mı
Aynn doktorum çok iyi yok ultrasondan farketti bnm kistim solda 7 cm ve sol tarafı komple kapamış sağdakiler birazdaha küçük sakın yumurta toplatmasan ameliyat falan olma eğer san da dedilerse çünkü rezervleri azaltıyormuş

Bana 2 aşılama sonra tüp bebek dediler. 1 aşılama oldum olumsuz sonuçlandı. 6 ay geçti psikolojim yeni düzeldi tekrar aşılama dediler ama çok çok korkuyorum yaptırmayacağım galiba direk tüp bebek yaptıracağım 3 ay sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…