Endometriosis (Çikolata kisti)

Insallah ilk seferde tutar daha fazla bekletmez sizi minik. zorluklarin arkasindan gelen mutluluklar daha tatlıdır.

Insallah ilk seferde tutar daha fazla bekletmez sizi minik. zorluklarin arkasindan gelen mutluluklar daha tatlıdır.
Evet canım aynen öyle, zor olduğu için daha kıymetli olacak gibi. Rabbim sseninde evladını kucağına sağlıkla almayı nasip etsin, bereket huzur mutluluk sağlıkla gelsin evladın

Bir sene iki sene cok caba harcadim o kadar cok hastaneye gittim ki cok fazla tahlil cok fazla muayeneye sonra duyarsizlastim. kafa bosaltma isini bende duyuyorum ama ben kistleri biraksam onlar beni birakmiyor :)

Kızlar ben 27 yaşındayım. Özelde tüp bebek deneyeceğiz. Doktor 35 yaş altına çift embriyo 2010 yılından beri yasak dedi, ama forumda okuduğum kadarıyla böyle bişey yok. çok kafam karıştı.

Kızlar ben 27 yaşındayım. Özelde tüp bebek deneyeceğiz. Doktor 35 yaş altına çift embriyo 2010 yılından beri yasak dedi, ama forumda okuduğum kadarıyla böyle bişey yok. çok kafam karıştı.
Nasil yani canim tek embriyo mu yerlestiroyolarmis ben ilk kez duydum :/

Selam bendede kist vardı 10cm civarı yumurtalıgımın üstünde doktorlarda çok korkutuyorlar mesela bana hemen ameliyat olman lazım yoksa patlar kesin yumurtanıda alırlar denildi.ben çok düşündüm.bidw çevremde kist ameliyatı olupta çocugu olmayan çok kişi vardı.ameliyat olmadım tabi bu kendi seçimimdi.1 sene sonra evlendim çocugum oldu kistim oldugu için sezeryan oldum hem bebegi aldılar hemde kisti temizlediler.Şimdi 2 çocuguma hamileyim şu an hastanedeyim 33 haftalık amniyon sıvısı az erken dogum riski var bekliyorum.hastanede çok bunaldım 4 gündür yatıyorum hayırlısı.

Süper maşallah karbonatla mi oldu bu . Ne kadar süre içtin peki
Açıkçası karbonat aldım bir dönem içtim ama memlekete gittiğimde orda unutmuşum uzun süreli kullanamadım. 7 eylülden beri Visanne 2 mg içiyordum onun dışında. Nasıl oldu anlamadım doktor şaşırdı döndü bir de bana aferin dedi ben naptıysam
İnşallah giderek o da kaybolur da bir daha yaşamam aynı sıkıntıyı

Visanneye devam edecek misin canım peki?

4.44 cm olan kistim 14mm olmuş Allahıma bin şükür nasıl mutluyum anlatamam bekleyiş içinde olan arkadaşlarıma olsun nasibi
çok sevindim darısı bana ve benim gibi olanlara...
nasıl içtiniz? hangi karbonattan ne kadar içtiniz? günde kaç sefer vs. ne kadar süre ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…