Endometriosis (Çikolata kisti)

Cok tesekkurler yazdığın için evliyim renkli dopler çekildim.aslında diğer doktorlar doğum kontrol hapı verip kistimi takip etmek istedi ancak bu Dr o ilacı verdi kullanmıcam zaten. Rahim filmi ne için çekiyorlar ilk kez duydum. Aslında Ca125 değerim çok normal 12 çıktı ama çikolata kistim var bitane 1 bitane 2.5 cm. Geçici menopoz son çaredir yani direk visanne vermesine şaşırdım o doktorun.

Ben evlenmeden önce doğum kontrol hapı kullanmistim bilgim olmadigi icin yazmadm ama kistin kucukmus cok şükür cocuk düşünüyorsan o hapı nye verdi bende anlamadım

Hamilelik düşünmediğin icin önce kisti baskilamak istemiştir doktr cnku sen adet oldukca kistinde büyüyor malesef oyüzden hapi vermis olabilir yoksa kist ilerde gebeliğe engel oluyo cnm

Ben evlenmeden önce doğum kontrol hapı kullanmistim bilgim olmadigi icin yazmadm ama kistin kucukmus cok şükür cocuk düşünüyorsan o hapı nye verdi bende anlamadım
Anlamadım bende canım ama dkh da küçültür diyorlar. İnş büyümez. Çok saol ilgilendiğin için Allah hepimize şifa versin

Herkese merhabalar.kızlar moralim çok bozuk 2014 yılında bebek için gittiğimizde bana çikolata kistim olduğunu söyledi drum ve ameliyat oldum.şimdi 2 senelik aradan sonra tekrar gittim ve ca125 değerim yine yüksek 135.8 çıktı.aranozda varmı tekrarlayan.ne yapıcam bilmiyorum.bu kist varken tüp bebek tedvisi olabilirmiyim

Canm ameliyattan sonra 2 sene niye bekledin bir sene doğal yollarla olmasını bekleyip olmazsa tüp bebek tedavisi ve yapıyorlar

Kistin boyutu ne kadar şimdi cnm

Kistin boyutu ne kadar şimdi cnm
Alttan muayene olmadım canım henüz sadece lan tahlil so ucım bu sanırım çok büyük dimi napıcam bilmiyorum hep doğal olsun dedim bekledim şimdi tekrarladığı için çok kötü hissediyorum kendimi.sağ yumurtalığım ameliyattan dolatı rezervi düşüktü zaten ve şimdi yine kist adetliyken versim kanı onunda etkisi olabilrimi sence?

Canm ameliyattan sonra 2 sene niye bekledin bir sene doğal yollarla olmasını bekleyip olmazsa tüp bebek tedavisi ve yapıyorlar
Benim drum bikere aşılama yaptı tutmayınca hem cesaret edemedim hemde drum zayıfla die tutturdu yapmadı çok kprkuyorum.tekrarladı ve değerim çok yüksek.kist varken tüp bebek yapılır mı sence ?

Önce git ultrasondan boyutuna baktır cnm ameliyattan sonra rezervin ne kadr düştü cnm kaçtı? He bide kist varken tüp bebek tutan çok kişi var üzülme benmde 5.5 ve 6 cm di tüp bebek yaptığımda tutma ihtimalı tabiki var hatta tutan kişilerde tanıyorum üzülme lutfen

Benim drum bikere aşılama yaptı tutmayınca hem cesaret edemedim hemde drum zayıfla die tutturdu yapmadı çok kprkuyorum.tekrarladı ve değerim çok yüksek.kist varken tüp bebek yapılır mı sence ?
Başka doktora git hem çok kilolu insan var tutan sen ümidini kaybetme sakın tüp bebek tedavisine başla bence

Başka doktora git hem çok kilolu insan var tutan sen ümidini kaybetme sakın tüp bebek tedavisine başla bence
Çok kçtüyüm canım ağlamaktan uyumuşum kalkınca rüya gibi geldi ama değil inşallah bebeğim olur çok korkuyorum. Dra gidicem ama halim yok inan bana çok yıprandım.çevreden dolayıda bittim resmen hiç ğskolojim iyi deil.inşallah tüp bebek yapabilir dr ve olumlu pozitif olır inşallah offf off çok kötüyüm iyiki varsın seni tanınıyprum ama yanımda olduğun için benim derdimi paylaştığın için çok teşekkür ederim

Bana 1 kere baktı sağ yumurtalığım 2 miş saol 4 yumurtlama varmış.ama şimdi bu soldaysa bide oda düşücek.7 ve 5 cm büyüklüğünde 2 tane sağdaydı canım.lafam çok kötü napıcam ben yine başa döndük çok yoruldum.ameliyat rahim flim herşey yine mi olucak bilmiyorum

Hiç korkmayın. Çikolata kistiyle hamileliğimi öğrendiğimde tanıştım. Yani kist varken hamile kaldım. Üstelik de kanamalı. Olmayacak diye birşey yok. Herşeyden evvel rahat olmalısınız. Allah büyüktür.

Allah razı olsun inşallah olur çok korkuyorum.çok teşekkürederim. Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etain bebeğinizi

Allah razı olsun inşallah olur çok korkuyorum.çok teşekkürederim. Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etain bebeğinizi

Allah sizden de razı olsun. Korkularını kenara bıraktığınızda herşey yoluna girecektir. Allah size de en kısa zamanda nasib etsin inşaAllah.

Moralini bozma arkadaşım. Ca yüksek diye kist büyük çıkacak diye birşey yok. Benimki 3 cm ve değerim 100. Dr stres bu Değeri artırıyor Demişti. Hatta sigara içen bir kişide bile kist olmasa bu değer yüksek çıkarmış. Bu seni korkutmasın yani. Burda pek çok arkadaş var kisti büyük olup ca Değeri daha düşük olan. Sabah aç karnına bir su bardağı suya İngiliz karbonatı kat 1 çay kaşığı kadar ve iç. Inşallah iyi gelir

Adetliyken yani adetimin 3.günü bu kan tahlilşmi yağtırdım onun etkisi de olabilşrmi sence.en son ocak ayında adetimin 2.günü dr alttan bakmıştı kist yok demişti.hemen oluşurmu kist acaba.çok saol canım desteğin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…