Endometriosis (Çikolata kisti)

ben aşılama yaptırdım canım malesef olmadı benim 6 ve 5 cm civarıydı 3 ay menopoz iğnesi ve sonuç tek kist 2 cm ama üstünden 4 ay geçti şuan durum ne bilmiyorum

geçmiş olsun herkese.
benimde geçen sene 2 tane 7 ve 8 cm lik kistim çıktı. mr çekildi endometriozis yazıldı. gittiğim doçent çikolata kisti değil folikül kist dedi. bir buçuk sene doğum kontrol ilacı kullandım birisi yok oldu diğeri 2 cm e kadar eridi. şimdi tüp bebek yaptırıcam ama kist inşallah mani olmaz. zor bi hastalık inşallah hepimizin bebekleri hemen olurda kurtuluruz bu kistlerden

Hiç mi bu kistler le gebe olan yok mu ümit len mek istiyoruuum

Bnmde sag yumurtaligimda cikolata kisti var cnm 5 cm di visanne ilacini kullandim 2.5 cm dustu simdi ilaci biraktim adetten sonra baslayacam bebek calismasina

cnm visanne ne kadar kullandında küçüldü.ben yaklaşık ik yıl oldu da o kdr küçülmedi

cnm visanne ne kadar kullandında küçüldü.ben yaklaşık ik yıl oldu da o kdr küçülmedi
Dort ay kullandim cnm kuculdu biraz daha kullansam tamami gececekti bnmvesimdede sorun olunca doktor kesti.korunmayin dedi o yuzden biraktim ilaci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…