Endometrioma, çikolata kisti, yumurtalık kisti

Çok geçmiş olsun inşallah bir daha tekrar etmez Allah im şifa versin

Usg temiz çıktıysa kist yoktur ki sizde. Çikolata kisti usg de çok net görülüp teşhis konulur. Muhtemelen başka bi sorundan kaynaklıdır rahatsızlığınız

Usg temiz çıktıysa kist yoktur ki sizde. Çikolata kisti usg de çok net görülüp teşhis konulur. Muhtemelen başka bi sorundan kaynaklıdır rahatsızlığınız
USG karın ve ciğerlerin altına baktilar karaciğer değerlerim yüksek çıktığından safra kesesinden suphelenildi yani kasiklarima bakılmadi. Beraberinde çok yoğun enfeksiyon vardi ama enfeksiyonun kaynağına odaklanilmadi 2 kutu cipro içtim ardarda 2 kez yoğun şekilde adet oldum uzun süre ilişkiye giremedim, kasik bolgeminde incelenmesi gerekmez miydi? Onlar kadın doğuma yönlendirmediler bende karaciğer de sıkıntı olduğunu duyunca aklıma gelmedi ama şimdi bakıyorum hastalıktan sonra adet dönemi semptomlarim değisti, şimdi burdaki arkadasinda karaciğer degerlerinin yüksek ciktigini yazdığını görünce bende şüphelenmeye basldim, bundan dolayı merak edip sordum göbeğe yapılan USG de de kasiklara bakilmadan kist oldugu gozukurmu acaba diye

Bakmadılar mı kasıklara. Eksik iş yapmışlar resmen. Keşke tüm bölgeyi inceleselerdi. Bakılmadıysa gidin tabiki. Kist yoğun adet kanamalarına sebep oluyor. Ağrı da fazla oluyor. İhmal etmeyin o zaman gidin bi kadın doğum uzmanına. Umarım yoktur temizdir. Çok uğraşılası bi dert değil maalesef. Ömür boyu yakana yapışıp sürekli sorun çıkarıyor bu çikolata kisti

Maalesef bakılmadi safra kesesine yoğunlaşıldi oda temiz çıktı film de cektirdim oda temizdi ,karın bölgem gözüküyor filmde de , karaciğer degerlerimin neden yükseldiginide bulamadılar antibiyotik verip yolladılar iste sonra o kötü sancım geçti geriye adet sorunlarim kaldi , zaten anlamıyorum yoğun enfeksiyon olduğunu söyleyip idrar yollarında kullanılan bir ilaç verirken neden kadin hastalığından hiç suphelenilmedi de USG de bakilmadi,bende hemen kadın doğuma randevu aldim kendi hastalığını kendim bulucam galiba sürekli kuskuda kalacağıma en azından doktorun ağzından duyayimda içim rahat olsun, sonra çocuk calismalarina başlayınca geç kalmış olmayayım, zaten çikolata kisti çıkarsa artık korunmayi bırakırım heralde

İnşallah cıkmaz. İyi düşünün iyi olsun

Kadın doğum doktoruna gözükmeni de tavsiye ederim sana, detaylıca anlat bize yazdıklarınızı canım

Kassıklarınıza baktırın uzman bir kadın doğumcuya muayene olun kesinlikle inşallah bir sorun çıkmaz iyi düşünelim

MErhaba gittiniz mi sonuc ne cikti acaba bilgi verebilir misiniz
Merhaba evet gittim doktor ultrasonla baktı sıkıntı goremedigini söyledi ama uyarı olarak polikistik overa yatkınlığim oldugunu kesinlikle kilo almamam gerektiğini söyledi 6 ayda bir kadin doguma gidip baktirmaya devam edicem, bununla beraber o dönem yuzumde kıllanma olduğunu fark ettim çene altında 2 tane kıl çıkmış sonra durdu ,enfeksiyon vücudumu çok zor terketti üzerinden 1 buçuk ay geçtikten sonra dahi karaciğer değerlerim tam duzelmemisti şuan tamamen bittimi bilmiyorum ama gittiyse vucudumu alt üst etti öyle gitti diyebilirim,rahim normal görülünce hormon testi de yapılmadı kısacasi kendimi takip altina aldım

Merhaba doktorunu yazabilir misiniz gcemis olsun bu arada cok.

Merhaba. Benim de 8.5 cm cikolata kistim var ve ağustosta tüp bebek yapturmak istiyorum. Bu boyut kistle bir sorun olurmu acaba cok korkuyorum. Doktor sizden hsg filmi istedimi?

Kaç gün yattınız hastanede

Bende ameliyat olucam ve çok fazla korkuyorum size birkaç sorum olabilir mi nasıl iletişim kurabiliriz acaba zamanım kısıtlı ve anlık konusmam gerek lütfen (
Özel mesaj ile aklındaki her şeyi sor canım. Ben her gün giriyorum siteye. Mutlaka cevaplarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…